Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Кипър Втора Дивизия
    23.11.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 7, Група A
    60931 1 2 - 1 3.17 21° -
    453025 1 1 - 0 0.50 15° -
    373825 X 0 - 0 0.83 21° -
    681814 1 3 - 1 4.25 15° -
    Кръг 7, Група B
    651520 1 1 - 0 1.92 15° -
    612415 1 3 - 0 2.54 15° -
    flag_247 Cy2
    ХлоракаДигенис
    23/11/2019 15:30
    364222 X 1 - 1 2.50 13° -
    404614 X 1 - 1 1.00 21° -
    Кръг 6, Група A
    431542 1 2 - 1 3.06 23°-24° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    691615 1 3 - 0 2.50 23°-24° -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    252452 2 0 - 2 2.13 23° -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_247 Cy2
    АСИЛ ЛисиИпсонас
    09/11/2019 15:30
    402732 1 1 - 0 1.50 23°-24° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Кръг 6, Група B
    133750 2 0 - 1 1.91 21° -
    FT
    0 - 1
    flag_247 Cy2
    ЗакакиуХлорака
    09/11/2019 15:30
    182755 2 0 - 3 2.63 23°-24° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    flag_247 Cy2
    ДигенисСотирас
    09/11/2019 15:30
    245025 X 2 - 2 2.79 18°-19° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    303337 2 1 - 2 2.75 -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)

    Топ трендове Втора Дивизия

    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    NCQ
    Египет
    Кения

    14/11/2019 19:00
    1

    Group A
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Арис Лимасол 12 6 4 0 2 12 4 8
    2. Кармиотиса 12 6 4 0 2 9 7 2
    3. АСИЛ Лиси 10 6 3 1 2 9 5 4
    4. Агия Напа 10 6 3 1 2 7 7 0
    5. Алки Ороклини 8 6 2 2 2 10 3 7
    6. Ипсонас 6 6 1 3 2 4 5 -1
    7. Омония Псевда 6 6 2 0 4 6 22 -16
    8. Омония Арадипу 3 6 0 3 3 2 6 -4
    Group B
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Ермис Арадипу 14 6 4 2 0 8 3 5
    2. Хлорака 10 6 2 4 0 10 7 3
    3. Отелос Атиену 10 6 3 1 2 8 6 2
    4. Сотирас 9 6 2 3 1 10 6 4
    5. Ксилотимву 2006 8 6 2 2 2 7 8 -1
    6. Дигенис 5 6 1 2 3 8 9 -1
    7. Закакиу 5 6 1 2 3 4 11 -7
    8. Анагениси Деринея 2 6 0 2 4 2 7 -5