Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Финландия Каконен
26.10.2019

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 25, Lokho A - winners stage
flag_236 Fi3
МикелиДЖИППО
26/10/2019 13:00
384023 X 1 - 1 2.42 -
FT
1 - 2
(0 - 1)
flag_236 Fi3
ВикингитДжаПС
26/10/2019 13:00
443026 1 2 - 1 4.33 5°-6° -
FT
0 - 4
(0 - 3)
Кръг 25, Lokho B - winners stage
flag_236 Fi3
ГнистанКааПо
26/10/2019 13:00
541036 1 2 - 1 4.33 5°-6° -
FT
3 - 2
(1 - 0)
flag_236 Fi3
Илвес 2Еспоо
26/10/2019 13:00
351452 2 1 - 3 3.33 -
FT
1 - 2
(1 - 0)
Кръг 25, Lokho C - winners stage
flag_236 Fi3
Куфу-98ЯБК
26/10/2019 13:00
413920 1 3 - 2 5.25 -
FT
5 - 0
(2 - 0)
flag_236 Fi3
СЯК АкадемияРоПС 2
26/10/2019 13:00
413128 1 2 - 0 2.25 -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Кръг 24, Lokho A - winners stage
flag_236 Fi3
ДЖИППОВикингит
19/10/2019 12:00
372835 1 3 - 1 2.94 8°-9° -
FT
1 - 1
(1 - 1)
flag_236 Fi3
ДжаПСМикели
19/10/2019 13:00
242353 2 2 - 3 3.77 12° -
FT
1 - 1
(1 - 0)
Кръг 24, Lokho B - winners stage
flag_236 Fi3
КааПоИлвес 2
18/10/2019 18:00
581328 1 3 - 2 4.50 10° -
FT
0 - 2
(0 - 1)
flag_236 Fi3
ЕспооГнистан
19/10/2019 13:00
301952 2 2 - 3 3.44 12° -
FT
3 - 1
(1 - 0)
Кръг 24, Lokho C - winners stage
flag_236 Fi3
ЯБКСЯК Академия
19/10/2019 13:00
273241 2 1 - 3 5.00 -
FT
1 - 3
(1 - 2)
flag_236 Fi3
РоПС 2Куфу-98
22/10/2019 17:00
433127 1 3 - 1 2.85 -
FT
1 - 5
(1 - 3)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.J. Lepisto 23 1 - 2 - СЯК Академия
2.W. Inalien 21 3 - - - ЯБК
3.J. Luiro 19 1 - 2 - РоПС 2
4.J. Aalto 17 1 - 6 - Джаз
5.D. Carlsson 17 - - 2 - ГБК Кокола
6.P. Lintinen 16 1 - 2 - Вааякоски
7.P. Obi 16 1 - 6 - ПЕПО
8.J. Hiltunen 14 - - 2 - Куфу-98
9.J. Huhtala 13 - - - - Илвес 2
10.S. Karjalainen 13 1 - 4 - Еркулес
11.K. Larsson 13 - - 4 - ЯБК
12.V. Rashica 13 1 - 3 1 Еспоо
13.K. Rexhepi 13 - - - 1 ДжаПС
14.K. Kastrati 12 - - 1 - Еспоо
15.T. Mustonen 12 - - 1 - Гнистан


Lokho A
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Микели 52 22 15 7 0 45 11 34
2. ДЖИППО 36 22 8 12 2 27 15 12
3. Викингит 35 22 10 5 7 33 32 1
4. ДжаПС 34 22 9 7 6 42 33 9
5. Клуби 04 34 22 8 10 4 42 35 7
6. Лахден Рейпас 32 22 8 8 6 40 30 10
7. ПЕПО 31 22 9 4 9 45 32 13
8. НЯС 29 22 8 5 9 33 34 -1
9. Микелин Кисат 24 22 6 6 10 34 32 2
10. Кифен 22 22 5 7 10 18 37 -19
11. Вантаан 18 22 4 6 12 27 44 -17
12. Судет 9 22 2 3 17 18 69 -51
Lokho B
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Гнистан 55 22 17 4 1 57 22 35
2. КааПо 40 22 12 4 6 43 22 21
3. Илвес 2 35 22 11 2 9 45 37 8
4. Еспоо 34 22 10 4 8 42 30 12
5. СалПа 32 22 9 5 8 42 32 10
6. Хонка Акатемия 31 22 8 7 7 33 31 2
7. П-Ирот Раума 30 22 8 6 8 29 35 -6
8. Джаз 30 22 9 3 10 39 51 -12
9. ГрИФК 26 22 6 8 8 31 42 -11
10. ЕПС 22 22 5 7 10 30 41 -11
11. КаПа 22 22 6 4 12 22 37 -15
12. Тампере Юн 11 22 3 2 17 18 51 -33
Lokho C
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. СЯК Академия 54 22 17 3 2 56 14 42
2. РоПС 2 45 22 13 6 3 60 29 31
3. Куфу-98 42 22 13 3 6 59 34 25
4. ЯБК 41 22 12 5 5 58 34 24
5. Вааякоски 38 22 12 2 8 46 42 4
6. ГБК Кокола 29 22 7 8 7 47 32 15
7. ОЛС Оулу 29 22 8 5 9 36 40 -4
8. ВИФК 29 22 8 5 9 25 38 -13
9. Еркулес 27 22 7 6 9 40 49 -9
10. Каяни 17 22 4 5 13 25 55 -30
11. ПК-37 13 22 3 4 15 25 53 -28
12. ВПС 2 6 22 2 0 20 11 68 -57
Група А - група на победителите
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Микели 54 25 15 9 1 47 14 33
2. ДЖИППО 43 25 10 13 2 38 18 20
3. ДжаПС 38 25 10 8 7 48 42 6
4. Викингит 37 25 10 7 8 34 37 -3
Група B - група на победителите
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Гнистан 61 25 19 4 2 66 30 36
2. КааПо 43 25 13 4 8 48 28 20
3. Еспоо 40 25 12 4 9 48 35 13
4. Илвес 2 38 25 12 2 11 51 44 7
Група C - група на победителите
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. СЯК Академия 61 25 19 4 2 61 16 45
2. Куфу-98 49 25 15 4 6 70 36 34
3. РоПС 2 48 25 14 6 5 66 35 31
4. ЯБК 41 25 12 5 8 59 47 12