Football is mathematics

Мои лиги

Бързи форбети

Други първенства

Международни

league_logo Футболни прогнози за

Домакин - Гост
Вероятност в %
1X2
Форбет
Прогноза рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Резултат
Опт. залог
Купа на африканските нации - 3rd place
Acn
205228
X
1 - 1
1.86
28°
3.30
3.50 3.30 1.95 no no no
Pen.
FT
3 - 5
3 - 3(2 - 0)
0.31
Acn
424018
1
2 - 0
1.29
17°
2.10
2.10 2.90 4.33 no no no
Pen.
FT
4 - 2
0 - 0(0 - 0)
Африканска Шампионска Лига - Група A
CAF
331948
2
0 - 1
1.88
29°
-
- - -
КАФ Купа на Конфедерациите - Група A
Ccc
292546
2
0 - 1
1.91
21°
-
- - -
Ccc
332344
2
0 - 2
1.99
18°
-
- - -
Ccc
252748
2
0 - 1
2.16
28°
-
- - -
Купа на нациите квалификации - Група K
NCQ
651718
1
1 - 0
1.97
26°
1.11
1.11 7.00 21.00 no no no
FT
3 - 0(1 - 0)
Купа на Африканските Нации - Play-offs - Final
Anc
473023
1
1 - 0
1.89
17°
1.91
1.91 2.90 4.00 no no no
Pen.
FT
4 - 5
0 - 0(0 - 0)
Anc
283438
2
0 - 3
2.54
37°
2.30
3.00 2.88 2.30 no no no
FT
0 - 1(0 - 0)
CAF Супер Купа
CSC
494110
1
1 - 0
2.33
30°
1.45
1.45 3.60 6.50 no no no
FT
0 - 1(0 - 1)
Купа КОСАФА - Финал за трето място
COS
343630
X
1 - 1
1.29
20°
3.00
4.00 3.00 1.95 no no no
Pen.
FT
3 - 5
0 - 0(0 - 0)
0.04
COS
302644
2
1 - 2
2.69
1.73
4.33 3.30 1.73 no no no
FT
0 - 1(0 - 0)

Избрана среща


Прогноза на деня