Анализи

thumb_8193

Ще успее ли Интер (Милано) да надиграе Мьонхенгладбах?

19 Октомври 2020 | Шампионска лига | Анализи

Интер трябва бързо да се прегрупира след загубата с 2-1 в Дербито на Милано миналия уикенд. Златан Ибрахимович отбеляза седмия и осмия си гол в Дербито на Света Дева Мария срещу бившия си отбор и сложи край на серията без загуби на Нерадзурите.

thumb_8189

Дали Астън Вила ще продължи доброто си начало на сезона във Висшата лига?

16 Октомври 2020 | Премиър лийг | Анализи

Напоследък има доста изненади във Висшата лига. Астън Вила победи шампиона Ливърпул със 7-2 в четвъртия кръг на сезона.

thumb_8182

Ще прекъсне ли Евертън серията си от 22 мача без победа над Ливърпул?

Последния път, когато Евертън записа победа над Ливърпул беше на 10 октомври 2010 година. Тази събота, след 10 години, двата мърсисайдски тима се изправят отново един срещу друг на „Гудисън Парк“.

thumb_8180

Ще успее ли Тотнъм да продължи победната си серия срещу Уест Хям?

15 Октомври 2020 | Премиър лийг | Анализи

Премиър лийг продължава с пълни обороти, като тази събота предстои едно зрелищно Лондонско дерби между Тотнъм и Уест Хям. Двубоят ще се проведе на „Тотнъм Хотспър Стейдиъм“.

thumb_8173

Манчестър Сити посреща Арсенал във вълнуващ сблъсък от Премиър лийг

След паузата за международните мачове, Премиър лийг се завръща този уикенд и Манчестър Сити посреща Арсенал на „Етихад“ за един от най-интересните мачове в кръг 5.

thumb_8166

Ним се изправя срещу ПСЖ

15 Октомври 2020 | Лига 1 | Анализи

Въпреки че преди международната пауза Ним постигна ценна победа с 1-0 като гост на Монпелие, тимът се изправя пред сериозно предизвикателство в сблъсъка си с ПСЖ в петък вечер.

thumb_8142

Ще спечели ли Германия сблъсъка си срещу Швейцария?

13 Октомври 2020 | Лига на нациите | Анализи

Лигата на нациите продължава този вторник с интригуващ двубой между Германия и Швейцария.

thumb_8133

Англия се изправя срещу Белгия в Лигата на нациите

09 Октомври 2020 | Лига на нациите | Анализи

Топ отборите от група А2 от Лигата на нациите ще се срещнат в неделя, когато Англия посреща Белгия на стадион „Уембли“.

thumb_8120

Оспорван сблъсък между Франция и Португалия

“Стад дьо Франс” ще бъде арената на един от най-вълнуващите сблъсъци този уикенд в Лигата на нациите. Франция посреща Португалия в мач от Лига А Група 3, като и двата отбора имат по 6 спечелени точки до момента.

thumb_8116

Може ли Швейцария да изненада Испания в двубоя си от Лигата на нациите?

Испания ще се опита да продължи серията си без загуби от началото на новия сезон на Лигата на нациите тази събота, когато посреща Швейцария на стадион „Алфредо ди Стефано“.

thumb_8112

Германия гостува на Украйна в зрелищен мач от Лигата на нациите

След като допусна две поражения в първите си двубои от новия сезон на Лигата на нациите, Германия ще се надява на по-добър резултат тази събота, когато гостува на Украйна.

thumb_8107

Норвегия се изправя срещу Сърбия в оспорван двубой от Евро квалификациите

Норвегия посреща Сърбия на стадион „Улевол“ този четвъртък, като и двата тима ще се борят за участие в Европейското първенство, което ще се състои следващото лято.

thumb_8105

Перу на път да стартира квалификациите за Световното първенство с победа

КОНМЕБОЛ квалификациите за Световното първенство по футбол през 2022 година започват тази седмица с някои доста интригуващи срещи, като в това число спада и сблъсъка между Перу и Парагвай.

thumb_8091

Ще успее ли Шефилд Юнайтед да подобри представянето си срещу Арсенал?

02 Октомври 2020 | Премиър лийг | Анализи

Арсенал претърпя поражение с 3-0 от Ливърпул миналия уикенд, но компенсира за това с победа над Червените при дузпи в Карабао Къп след нулево равенство в четвъртък вечер.

thumb_8082

Манчестър Юнайтед и Тотнъм се изправят един срещу друг в зрелищен двубой

Манчестър Юнайтед посреща Тотнъм на „Олд Трафорд“ тази неделя, като и двата тима ще се стремят да подобрят колебливото си представяне от началото на новия сезон.

thumb_8076

Може ли Брайтън да прекъсне успешната серия на Евертън?

Евертън ще се опита да реализира 4-та победа от 4-ри мача, когато посрещне Брайтън на „Гудисън парк“ в събота.

thumb_8074

Челси посреща Кристъл Палас в Премиър лийг

В събота, Челси и Кристъл Палас се изправят един срещу друг в мач от Премиър лийг, като Лондонските съперници ще се срещнат на „Стамфорд Бридж“.

thumb_8062

Ливърпул се изправя срещу Арсенал на осминафиналите от Купата на лигата

01 Октомври 2020 | Купа на лигата | Анализи

За втори пореден сезон, Ливърпул посреща Арсенал на „Анфийлд“ в двубой от Купата на лигата в Англия. Първият мач през изминалия сезон беше доста оспорван и завърши 5-5 в редовното време. В крайна сметка се стигна до дузпи, които бяха спечелени от Ливърпул.

thumb_8059

ПСЖ гостува на Анже в стремежа си да запише четвърта поредна победа

02 Октомври 2020 | Лига 1 | Анализи

Този петък,  Пари Сен Жермен ще се опита да спечели четвърти пореден двубой, когато посреща труден опонент в лицето на Анже на „Парк де Пренс“.

thumb_8041

Тотнъм и Челси се изправят един срещу друг в зрелищен двубой

28 Септември 2020 | Купа на лигата | Анализи

Достигнахме до четвъртия кръг от Купата на лигата в Англия, като предстоят някои доста интригуващи мачове. Един от тях ще се проведе на 29 септември, когато Тотнъм посреща Челси на „Тотнъм Хотспър Стейдиъм“.