Затворете[X]

Анализи

thumb_7557

Шефилд Юнайтед и Уулвърхямптън се изправят един срещу друг в решаващ двубой

Шефилд Юнайтед посреща Уулвърхямптън на стадион „ Брамал Лейн“ тази сряда в оспорван сблъсък за класиране в европейските турнири.

thumb_7549

Арсенал посреща Лестър Сити в оспорван двубой

Два отбора, които ще се борят за класиране в европейските турнири се изправят един срещу друг този вторник, когато Арсенал посреща Лестър Сити на „Емирейтс Стейдиъм“.

thumb_7539

Може ли Астън Вила да изненада Ливърпул?

След унизително поражение с 4-0 от Манчестър Сити, Ливърпул ще се надява да се върне към предишното си представяне при гостуването на Астън Вила на „Анфийлд“ в неделя.

thumb_7536

Труден съперник за Тотнъм в предстоящия мач

Последният мач за този уикенд в Премиър лийг ще бъде изигран в понеделник вечер, когато Тотнъм посреща Евертън.

thumb_7530

Още един труден двубой за Барселона срещу Виляреал

Предстоят 4 двубоя от испанската Ла Лига в неделя, 5-ти юли. В един от тези мачове, защитаващият титлата шампион Барселона се отправя към „Естадио де ла Серамика“, за да се изправи срещу Виляреал.

thumb_7529

Ще видим ли попадения в двубоя между Байер Леверкузен и Байерн Мюнхен?

Тази събота предстои финала на Купата на Германия. Байерн Мюнхен се изправя срещу Байер Леверкузен на „Олимпиащадион“ в Берлин, с надеждата да завърши сезона с дубъл.

thumb_7528

Атлетико Мадрид с попадения в сблъсъка си с Майорка

Атлетико Мадрид, който ще бъде домакин в петък вечер, спечели ценна точка в равенство с 2-2 като гост на Барселона във вторник вечер и тимът вече се подготвя за гостуването на заплашения от изпадане Майорка на стадион „Метрополитано“.

thumb_7527

Вълците се борят да запазят шансовете си за участие в Шампионската лига срещу Арсенал

Една от най-интересните срещи от Висшата лига този уикенд ще се проведе на „Молиню“, като Уулвърхямптън посреща Арсенал. Домакините заемат добра позиция в класирането и ще започнат уикенда само на 2 точки от топ 4. Арсенал е на 6 точки от опонента си и победа в предстоящия двубой може да намали разликата до 3 точки.

thumb_7517

Манчестър Сити посреща Ливърпул в двубой от топ 2 в класирането

Ливърпул официално спечели шампионската титла, след като Манчестър Сити загуби двубоя си срещу Челси в предходния кръг от мачове в Премиър лийг. Този четвъртък, Червените пътуват до „Етихад Стейдиъм“, за да се изправят срещу Гражданите в оспорван сблъсък от върха на таблицата.

thumb_7514

Лестър Сити се изправя срещу Евертън в борбата си за класиране в топ 4

Третият кръг от мачове в Премиър лийг след възобновяването на сезона ще се състои тази сряда. В един от предстоящите двубои, Евертън посреща Лестър Сити на „ Гудисън Парк“.

thumb_7501

Лацио се нуждае от задължителна победа в двубоя си срещу Торино

29 Юни 2020 | Серия А | Анализи

Следващия кръг от мачове в Серия А започва почти веднага след приключването на предходния, като този вторник Торино се изправя срещу тима на Лацио.

thumb_7494

Лестър и Челси в ниско-резултатен мач от четвъртфиналната фаза на ФА Къп

27 Юни 2020 | ФА Къп | Анализи

Челси направи страхотно представяне срещу Манчестър Сити с 2-1 в четвъртък вечер, като по този начин Ливърпул взе титлата в Премиър лийг за първи път от 30 години. Сега, отборът на Франк Лампард е само на крачка от полуфиналната фаза на турнира.

thumb_7490

Дали Саутхямптън ще попречи на Уотфорд в борбата му за оставане в лигата?

Заплашеният от изпадане Уотфорд посреща Саутхямптън на „Викаридж Роуд“ в единствения сблъсък от Висшата лига в неделя.

thumb_7489

Астън Вила и Вълците се сблъскват в дерби от Западен Мидландс

Предстои вълнуващо местно дерби във Висшата лига в събота, като Астън Вила посреща съперника си от Западен Мидландс Уулвърхямптън Уондърърс на „Вила Парк“.

thumb_7486

Ювентус на път да увеличи преднината си на върха с победа над Лече

26 Юни 2020 | Серия А | Анализи

Ювентус загуби финала на Купата на Италия срещу Наполи, но въпреки това тимът остава лидер в таблицата на Серия А. Бианконерите имат преднина от 4 точки над втория в класирането - Лацио, след като той загуби с 3-2 последния си двубой срещу Аталанта.

thumb_7482

Манчестър Юнайтед и Норич се изправят един срещу друг във ФА Къп

Този уикенд, ФА Къп се завръща, като ни предстоят 4 мача от четвъртфиналната фаза на турнира.  В събота, Норич посреща Манчестър Юнайтед на „Кароу Роуд“.

thumb_7475

Ще прекъсне ли Шефилд Юнайтед надеждите на Манчестър Юнайтед за класиране в топ 4?

Надпреварата за класиране в топ 4 в Премиър лийг става все по-оспорвана, като футболистите на Оле Гунар Солскяер изостават само с 5 точки от четвъртия в таблицата - Челси.

thumb_7471

Ще успее ли Челси да спре победната серия на Манчестър Сити?

Двама съперници в топ 4 се изправят един срещу друг този четвъртък, когато Челси посреща Манчестър Сити на  „Стамфорд Бридж“.

thumb_7465

Третият в класирането - Лестър Сити се изправя срещу колебливия тим на Брайтън

Лестър Сити посреща Брайтън на „Кинг Пауър Стейдиъм“ този вторник. И двата отбора приключиха по един доста драматичен начин първите си двубои след възобновяването на сезона.

thumb_7444

Астън Вила и Челси се изправят един срещу друг на „Вила Парк“

Предпоследният мач в Премиър лийг в неделя ще бъде изигран на „Вила Парк“ между Астън Вила и Челси.