Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Футбол на живо. Резултати, голмайстори, картони

    Europe: Champions League - Group Stage

    19:55
    Inter
    Slavia Prague
    [+]
    19:55
    Lyon
    Zenit
    [+]
    22:00
    Ajax
    Lille
    [+]
    22:00
    Benfica
    RB Leipzig
    [+]
    22:00
    Chelsea
    Valencia
    [+]
    22:00
    Dortmund
    Barcelona
    [+]
    22:00
    Napoli
    Liverpool
    [+]
    22:00
    Salzburg
    Genk
    [+]
    flag_1

    England: League One

    21:45
    Bristol Rovers
    Gillingham
    [+]
    21:45
    Coventry
    AFC Wimbledon
    [+]
    21:45
    Doncaster
    Blackpool
    [+]
    21:45
    MK Dons
    Ipswich
    [+]
    21:45
    Portsmouth
    Burton
    [+]
    21:45
    Rochdale
    Lincoln
    [+]
    21:45
    Shrewsbury
    Southend
    [+]
    21:45
    Sunderland
    Rotherham
    [+]
    21:45
    Tranmere
    Peterborough
    [+]
    21:45
    Wycombe
    Accrington
    [+]
    22:00
    Bolton
    Oxford Utd
    [+]
    flag_1

    England: League Two

    21:45
    Carlisle
    Forest Green
    [+]
    21:45
    Cheltenham
    Bradford City
    [+]
    21:45
    Crawley
    Plymouth
    [+]
    21:45
    Exeter
    Port Vale
    [+]
    21:45
    Leyton Orient
    Crewe
    [+]
    21:45
    Macclesfield
    Newport Co
    [+]
    21:45
    Mansfield
    Cambridge Utd
    [+]
    21:45
    Morecambe
    Walsall
    [+]
    21:45
    Salford
    Grimsby
    [+]
    21:45
    Scunthorpe
    Oldham
    [+]
    21:45
    Stevenage
    Northampton
    [+]
    21:45
    Swindon
    Colchester
    [+]
    flag_1

    England: National League

    21:45
    Barnet
    Aldershot
    [+]
    flag_5

    Spain: Laliga2

    20:00
    Almeria
    Girona
    [+]
    20:00
    Malaga
    Rayo Vallecano
    [+]
    20:00
    Santander
    Mirandes
    [+]
    22:00
    Alcorcon
    Cadiz CF
    [+]
    flag_19

    Argentina: Superliga

    FT
    Velez Sarsfield
    Atl. Tucuman
    [+]
    flag_19

    Argentina: Primera Nacional

    FT
    Tigre
    Santamarina
    [+]
    03:15
    Chacarita Juniors
    San Martin T.
    [+]
    flag_19

    Argentina: Primera D Metropolitana

    21:30
    Lugano
    Sportivo Barracas
    [+]
    21:30
    Yupanqui
    CSR Espanol
    [+]
    flag_107

    Armenia: Premier League

    15:00
    Lori
    Urartu
    [+]
    15:15
    Alashkert
    FC Yerevan
    [+]
    16:30
    Gandzasar
    Pyunik Yerevan
    [+]

    Asia: Afc Champions League - Play Offs

    13:30
    Urawa
    Shanghai SIPG
    [+]
    20:00
    Al-Hilal
    Al-Ittihad FC
    [+]
    flag_66

    Australia: Ffa Cup

    41'
    Adelaide United
    Newcastle Jets
    [+]
    35'
    Hume City
    Central Coast Mariners
    [+]
    flag_27

    Austria: Regionalliga Central

    20:00
    AC Wolfsberger (Am)
    St. Anna
    [+]
    flag_28

    Belgium: Second Amateur Division Group Acff

    21:00
    Acren
    RAAL La Louviere
    [+]

    Botswana: Premier League

    20:00
    BR Highlanders
    Security Systems
    [+]
    flag_20

    Brazil: Serie B

    FT
    Operario
    Ponte Preta
    [+]
    01:15
    Vila Nova FC
    Botafogo SP
    [+]
    03:30
    Sao Bento
    Vitoria
    [+]
    flag_127

    Colombia: Liga Aguila - Clausura

    03:30
    Dep. Cali
    Petrolera
    [+]
    flag_127

    Colombia: Torneo Aguila - Clausura

    FT
    Atletico F.C.
    Pereira
    [+]
    FT
    Cartagena
    Bogota
    [+]
    flag_51

    Czech Republic: U19 League

    HT'
    Pribram U19
    Sparta Prague U19
    [+]
    38'
    Opava U19
    Brno U19
    [+]
    flag_144

    Ecuador: Liga Pro

    FT
    EL Nacional
    Tecnico U.
    [+]
    flag_1

    England: National League North

    21:45
    Hereford
    Gateshead
    [+]
    flag_1

    England: Isthmian League Premier Division

    21:45
    Bishop's Stortford
    Cray
    [+]
    21:45
    Bognor Regis
    Cheshunt
    [+]
    21:45
    Horsham FC
    Wingate and Finchley
    [+]
    flag_53

    Estonia: Meistriliiga

    17:45
    Tulevik
    Kalju
    [+]
    19:30
    Tallinna Kalev
    Kuressaare
    [+]

    Europe: Uefa Youth League - Group Stage

    15:00
    Ajax U19
    Lille U19
    [+]
    15:00
    Chelsea U19
    Valencia U19
    [+]
    15:00
    Inter U19
    Slavia Prague U19
    [+]
    15:00
    Napoli U19
    Liverpool U19
    [+]
    16:00
    Lyon U19
    Zenit U19
    [+]
    16:00
    Salzburg U19
    Genk U19
    [+]
    17:00
    Benfica U19
    RB Leipzig U19
    [+]
    17:00
    Dortmund U19
    Barcelona U19
    [+]
    flag_7

    Germany: Regionalliga Sudwest

    18:45
    Saarbrucken
    Hoffenheim II
    [+]
    flag_35

    Greece: Greek Cup

    16:00
    Pansamiakos Vathyllou
    Aiolikos
    [+]
    flag_44

    India: Calcutta Premier Division A

    HT'
    Aryan
    Calcutta Customs
    [+]
    HT'
    Southern Samity
    Kalighat
    [+]
    flag_32

    Indonesia: Liga 2

    FT
    Martapura
    Sulut Utd
    [+]
    80'
    BaBel United
    Persibat Batang
    [+]
    80'
    Blitar United
    PSMS Medan
    [+]
    78'
    PSCS Cilacap
    Cilegon United
    [+]
    flag_277

    Jamaica: Premier League

    FT
    Arnett Gardens
    UWI
    [+]

    Liechtenstein: Liechtenstein Cup

    21:00
    Eschen C
    Triesenberg
    [+]
    21:00
    Schaan
    Eschen B
    [+]
    21:00
    Schaan II
    Ruggell B
    [+]
    flag_120

    Lithuania: Lithuanian Cup

    18:30
    Suduva
    Zalgiris
    [+]
    flag_181

    Malaysia: Malaysia Cup

    16:00
    Kedah
    Negeri Sembilan
    [+]
    16:00
    PKNP
    Petaling Jaya CFC
    [+]
    16:00
    PKNS FC
    Terengganu
    [+]
    16:00
    UiTM
    Johor DT
    [+]
    flag_237

    Mauritania: Ligue 1

    19:00
    Kedia
    Police
    [+]
    19:00
    SNIM
    Medine
    [+]
    19:30
    Ksar
    Tidjikja
    [+]
    21:30
    Nouakchott King's
    JAHE
    [+]
    flag_16

    Netherlands: Reserve League

    15:30
    Jong De Graafschap
    Jong Heracles
    [+]
    19:30
    Jong Den Bosch
    Jong Venlo
    [+]
    19:30
    Jong NAC Breda
    Jong Nijmegen
    [+]
    flag_168

    Northern Ireland: Irish League Cup

    22:00
    Ballinamallard
    Linfield
    [+]
    flag_12

    Norway: Division 3 - Group 2

    20:00
    Ullern
    Valerenga 2
    [+]
    flag_231

    Oman: Professional League

    16:45
    Dhofar
    Fanja SC
    [+]
    19:00
    Seeb
    Al Nasr
    [+]
    flag_148

    Paraguay: Copa Paraguay

    23:30
    Deportivo Santani
    River Plate
    [+]
    flag_10

    Russia: Pfl - East

    83'
    Chita
    Omsk
    [+]
    53'
    Zenit Irkutsk
    Dynamo Barnaul
    [+]
    flag_149

    Saudi Arabia: Division 1

    18:00
    Al Mojzel
    Al Jeel
    [+]
    18:25
    Al-Nahda
    Al Qadisiya
    [+]
    18:25
    Al Najoom
    Hottain
    [+]
    18:55
    Al Jabalain
    Al Batin
    [+]
    19:05
    Ohod
    Al-Shoalah
    [+]
    flag_38

    South Africa: Mtn 8 Cup

    20:30
    Highlands
    Polokwane
    [+]
    flag_128

    South Korea: K League 2

    10'
    Daejeon
    Busan
    [+]
    10'
    Seoul E.
    Jeonnam
    [+]
    flag_11

    Sweden: Superettan

    20:00
    Degerfors
    Mjallby
    [+]
    flag_47

    Switzerland: 1.Liga Classic Group 3

    21:00
    Balzers
    Linth
    [+]

    Taiwan: Premier League

    FT
    Ming Chuan University
    Taicheng Lions
    [+]
    14:00
    Hang Yuen
    Tainan City
    [+]
    flag_55

    Usa: Usl Championship

    03:00
    Nashville SC
    Birmingham
    [+]
    flag_55

    Usa: Nwsl Women

    02:30
    North Carolina Courage W
    Houston Dash W
    [+]
    flag_112

    Venezuela: Copa Venezuela

    23:00
    Metropolitanos
    Petroleros de Anzoategui
    [+]

    World: Club Friendly

    19:00
    Karlsruher
    Walldorf
    [+]
    20:00
    Police
    Sando
    [+]

    World: Friendly International

    16:00
    Cyprus U17
    Armenia U17
    [+]
    17:00
    Uzbekistan U19
    Jordan U19
    [+]
    18:00
    Finland U16
    Northern Ireland U16
    [+]

    World: Arab Club Champions Cup

    18:00
    Al-Muharraq
    Constantine
    [+]

    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    UCL
    Лион
    Зенит

    17/09/2019 19:55
    1

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Ливърпул 15 5 5 0 0 15 4 11
    2. Манчестър Сити 10 5 3 1 1 16 6 10
    3. Тотнъм 8 5 2 2 1 11 6 5
    4. Манчестър Юнайтед 8 5 2 2 1 8 4 4
    5. Лестър Сити 8 5 2 2 1 6 4 2
    6. Челси 8 5 2 2 1 11 11 0
    7. Арсенал 8 5 2 2 1 8 8 0
    8. Уест Хям 8 5 2 2 1 6 7 -1
    9. Борнeмут 7 5 2 1 2 8 9 -1
    10. Саутхямптън 7 5 2 1 2 5 6 -1
    11. Евертън 7 5 2 1 2 5 7 -2
    12. Кристъл Палас 7 5 2 1 2 3 6 -3
    13. Норич 6 5 2 0 3 9 12 -3
    14. Бърнли 5 5 1 2 2 6 7 -1
    15. Шефилд Юнайтед 5 5 1 2 2 5 6 -1
    16. Брайтън 5 5 1 2 2 5 8 -3
    17. Астън Вила 4 5 1 1 3 4 6 -2
    18. Нюкясъл 4 5 1 1 3 4 8 -4
    19. Уулвърхямптън 3 5 0 3 2 6 10 -4
    20. Уотфорд 2 5 0 2 3 4 10 -6

    Топ трендове