Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Футбол на живо. Резултати, голмайстори, картони

flag_105
Algeria: U21 League
16:00
Chelghoum U21
CR Belouizdad U21
16:00
El Bayadh U21
USM Alger U21
16:00
ES Setif U21
Biskra U21
16:00
Kabylie U21
ASO Chlef U21
16:00
Khenchela U21
Constantine U21
16:00
MC Alger U21
Saoura U21
16:00
Oran U21
Arba U21
16:00
Paradou U21
Magra U21
flag_160
Angola: Girabola
16:00
Dragao
Sporting de Cabinda
16:30
Desportivo Huila
C.R.D. Libolo
flag_19
Argentina: Copa Argentina
77
Tigre
CSR Espanol
flag_19
Argentina: Reserve League - First Stage
14:00
Argentinos Jrs 2
River Plate 2
14:00
Belgrano 2
Central Cordoba 2
14:00
Sarmiento Junin 2
Colon Santa Fe 2
14:00
Union de Santa Fe 2
Barracas Central 2
flag_20
Brazil: Campeonato Alagoano
01:00
CRB
CSE
flag_20
Brazil: Campeonato Amazonense
21:30
Iranduba
Parintins
21:30
Nacional-AM
Operario Esporte Clube
flag_20
Brazil: Campeonato Baiano
57
Bahia
Bahia de Feira
flag_20
Brazil: Campeonato Brasiliense
FT
Brasilia
Santa Maria
20:30
Taguatinga Esporte
Samambaia
flag_20
Brazil: Campeonato Capixaba
00:00
Itapemirim
Estrela do Norte
flag_20
Brazil: Campeonato Catarinense
89
Figueirense
Marcilio Dias
FT
Hercilio Luz
Criciuma
00:00
Atletico Catarinense
Joinville
00:00
Chapecoense-SC
Camboriu
flag_20
Brazil: Campeonato Gaucho
FT
Sao Luiz
Esportivo
60
Internacional
SER Caxias
00:00
Avenida
Aimore
00:00
Ypiranga FC
EC Sao Jose
00:30
Juventude
Gremio
flag_20
Brazil: Campeonato Goiano
FT
Anapolis
Aparecidense
FT
Atletico GO
Morrinhos
00:30
Gremio Anapolis
Ipora
flag_20
Brazil: Campeonato Maranhense - Second Stage
00:00
Maranhao
IAPE
flag_20
Brazil: Campeonato Matogrossense
FT
Cuiaba
Operario VG
FT
Sport Sinop
Academia
FT
Uniao Rondonopolis
Cacerense
01:00
Mixto
Nova Mutum
flag_20
Brazil: Campeonato Mineiro
FT
Caldense
Ipatinga
FT
Patrocinense
Tombense
FT
Villa Nova MG
Democrata GV
flag_20
Brazil: Campeonato Paraense
01:00
Paysandu PA
Itupiranga
flag_20
Brazil: Campeonato Paraibano
FT
Campinense
Nacional de Patos
00:00
Queimadense
Sousa
flag_20
Brazil: Campeonato Paranaense
FT
Cianorte
Athletico-PR
00:15
Foz do Iguacu
Londrina
flag_20
Brazil: Campeonato Paulista
FT
Botafogo SP
Ituano
FT
Guarani
Portuguesa
57
Santos
Sao Bento
23:00
Santo Andre
Agua Santa
00:30
Palmeiras
Inter de Limeira
02:30
Sao Bernardo
Corinthians
flag_20
Brazil: Campeonato Paulista A2
FT
Novorizontino
Linense
FT
Sao Caetano
Velo Clube
FT
Taubate
Portuguesa Santista
flag_20
Brazil: Campeonato Pernambucano
FT
CA Porto
Sport Recife
flag_20
Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage
FT
Potiguar
Santa Cruz de Natal
FT
Potyguar
America RN
20:30
Alecrim
Globo
flag_20
Brazil: Campeonato Sergipano
FT
Sergipe
Frei Paulistano
flag_20
Brazil: Copa Do Nordeste
FT
Santa Cruz
Fluminense-PI
flag_122
Chile: Primera Division
02:00
A. Italiano
U. Espanola
flag_127
Colombia: Primera A - Apertura
01:05
Junior
U. Magdalena
flag_127
Colombia: Primera B - Apertura
23:00
Cartagena
Patriotas
flag_127
Colombia: Super Cup
HT
Pereira
Atl. Nacional
flag_118
Costa Rica: Primera Division - Clausura
04:00
Alajuelense
Zeledon
04:00
Puntarenas FC
Cartagines
flag_118
Costa Rica: Liga De Ascenso - Clausura
HT
Santa Ana
Municipal Turrialba
flag_43
Cyprus: First Division
19:00
Apollon
Karmiotissa
19:00
Nea Salamis
Anorthosis
flag_130
Egypt: Premier League
14:45
Al Ittihad
Aswan SC
flag_130
Egypt: Division 2 - Group B
15:00
Wadi Degla
Eastern Company
flag_395
Ethiopia: Premier League
14:00
Ethiopian Insurance
Adama City
17:00
Dire Dawa
Arba Menche
Europe: Atlantic Cup
21:00
Brentford 2
Halmstad
flag_8
France: Coupe De France
22:00
Lorient
Lens
flag_385
Gabon: Championnat D1
flag_35
Greece: Gamma Ethniki - Group 4
15:00
Panionios
Aiolikos
flag_35
Greece: Greek Cup
18:30
Lamia
PAOK
20:30
AEK Athens FC
Olympiacos Piraeus
flag_36
Hungary: Hungarian Cup
20:00
Puskas Academy
Ujpest
flag_58
Iceland: League Cup
21:00
Fram
Grotta
flag_44
India: Isl
16:00
Jamshedpur
ATK Mohun Bagan
flag_44
India: I-League
10:30
Aizawl
Rajasthan United
13:00
Gokulam
Punjab
flag_32
Indonesia: Liga 1
10:00
PSM Makassar
Barito Putera
12:00
PSS Sleman
Persik Kediri
flag_42
Israel: Liga Alef South
16:00
Hapoel Kfar Shalem
H. Marmorek
18:00
Maccabi Shaarayim FC
MS Ironi Kuseife
flag_126
Kenya: Premier League
14:00
Posta Rangers
Wazito
14:00
Talanta FC
Leopards
flag_126
Kenya: Super League
12:00
Coastal Heroes
Migori
flag_195
Kuwait: Premier League
15:45
Al Naser
Kazma SC
18:15
Al Qadisiya
Al Jahra
flag_159
Malta: Fa Trophy
20:00
Santa Lucia
Marsaxlokk
21:00
Gzira
Qala Saints
flag_68
Mexico: Liga De Expansion Mx - Clausura
FT
Celaya
Dorados de Sinaloa
45
Pumas Tabasco
Correcaminos
05:05
Alebrijes Oaxaca
Tepatitlan de Morelos
flag_68
Mexico: Liga Mx U20 - Clausura
17:00
Atlas U20
Monterrey U20
17:00
Queretaro U20
Club Leon U20
flag_68
Mexico: Liga Mx Women - Clausura
01:00
Necaxa W
Queretaro W
01:05
Santos Laguna W
Club America W
flag_102
Morocco: Coupe Du Trone
15:00
Chabab Benguerir
Rapide Oued Zem
15:00
Chabab Houara
RAC Casablanca
15:00
FATH Casablanca
Sale
15:00
USM Oujda
FUS Rabat
18:00
Berkane
Ittihad Khemisset
18:00
Chabab Mohammedia
Mouloudia Oujda
18:00
Olympique Khouribga
Amal Tiznit
18:00
Renaissance Zemamra
Kasba Tadla
18:00
TAS Casablanca
Difaa El Jadidi
Netherlands: Knvb Beker
19:45
Twente
Ajax
22:00
Den Haag
G.A. Eagles
flag_234
Nicaragua: Liga Primera - Clausura
FT
Ferretti
Esteli
FT
Jalapa
Managua FC
04:00
Juventus Managua
Diriangen
23:00
Sport Sebaco
Matagalpa
02:00
Ocotal
UNAN-Managua
flag_234
Nicaragua: Liga Primera U20 - Clausura
20:00
Sport Sebaco U20
Matagalpa U20
23:00
Ocotal U20
UNAN-Managua U20
flag_231
Oman: Sultan Cup
15:15
Al Orouba
Al Nahda
18:15
Al-Shabab
Al Seeb
flag_26
Portugal: Liga Portugal
20:00
Estoril
Boavista
flag_26
Portugal: Taça De Portugal
19:30
Casa Pia
Nacional
22:30
Braga
Benfica
flag_197
Qatar: Qatar Cup
15:45
Al-Sadd
Al Arabi
18:45
Al-Duhail
Al Wakra
flag_149
Saudi Arabia: Saudi Professional League
15:00
Al Batin
Al-Shabab
17:00
Al-Taawon
Al-Fateh
19:30
Al Wehda
Al-Nassr
Seychelles: First Division League - Relegation Group
16:00
Mont Fleuri
Bel Air
South America: Copa Libertadores - Qualification
90
Nacional Potosi
EL Nacional
02:00
Boston River
Zamora
South America: South American Championship U20 - Final Group
22:00
Ecuador U20
Venezuela U20
00:30
Uruguay U20
Paraguay U20
flag_386
Uganda: Premier League
15:00
Busoga
Maroons
15:00
Wakiso Giants
Kampala City
flag_114
Vietnam: V.League 1
13:00
Hong Linh Ha Tinh
Viettel
14:15
Hanoi FC
Cong An
World: Friendly International
10:00
Russia U16
Uzbekistan U16
11:00
Cyprus U17
Montenegro U18
12:20
Tajikistan U17
Iran U17
14:00
Sweden U17
Poland U17
14:45
Belarus U16
Russia U17
15:00
Ireland U17
Hungary U17
17:00
Belarus U17
Kazakhstan U17
18:00
Belgium U17
Norway U17
World: Club Friendly
21:00
Bettembourg
Syra Mensdorf
41
Chicago Fire
Sacramento Republic
HT
Guayaquil City
Barcelona SC
10:00
Akron Togliatti
Buxoro
10:00
FK Zorya Luhansk
Alashkert
12:00
Prijedor
Sloboda
12:00
Rudar
Jarun
Cancl.
Alania Vladikavkaz
FK Chayka
13:00
Warta Poznan
KKS Kalisz
13:30
Hammarby
FC Dallas
14:00
FC Gomel
D. Bryansk
Cancl.
Makedonija GP
Inhulets
14:00
Minaj
Velez Mostar
14:00
Shkendija
Valmiera
14:00
Sogdiana
Sileks
15:00
Akademija Pandev
Kozuf Gevgelija
15:00
Auda
Borac Banja Luka
15:00
Baltika
Pyunik Yerevan
15:00
Inhulets
Petrocub
15:00
Kamaz
Kaspij Aktau
15:00
Krasnodar 2
Neftekhimik
15:00
Kryvbas
Neftchi Fargona
Cancl.
Odd
Hammarby
15:00
Stromsgodset
Raufoss
15:00
Urartu
Zenit
15:00
Zeleznicar Pancevo
Akron Togliatti
15:30
Dinamo Batumi
FK Liepaja
16:00
Alania Vladikavkaz
Kyzylzhar
16:00
Koge
AB Copenhagen
16:00
Oleksandriya
Tobol
16:30
Rodina Moscow
FK Chayka
16:30
Ulm
Otelul
17:00
Bodo/Glimt
Silkeborg
17:00
Odd
Linense
17:30
Riga FC
Dinamo Tbilisi
18:00
Brann
Aalesund
18:00
GAIS
Degerfors
20:00
Flieden
Neuhof
20:30
Mainz II
FC Basara Mainz
21:00
DC United
San Jose Earthquakes
23:00
Louisville City
New Mexico
World: Friendly International Women
14:00
Jordan U17 W
India U17 W

Избрана среща


МЛС Лига Източна конференция
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Ню Йорк Ред Бул 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Монреал Импакт 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Филаделфия 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Кълъмбъс Крю 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Ню Инглънд 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Торонто ФК 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Чикаго Файър 0 0 0 0 0 0 0 0
8
ДС Юнайтед 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Ню Йорк Сити 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Орландо Сити 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Атланта Юнайтед 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Синсинати 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Нешвил СК 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Интер Маями КФ 0 0 0 0 0 0 0 0
15
Шарлът ФК 0 0 0 0 0 0 0 0
МЛС Лига Westerm Conference
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Хюстън Динамо 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Спортинг Канзас Сити 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Далас 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Портланд Тимбърс 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Реал Солт Лейк 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Колорадо Рапидс 0 0 0 0 0 0 0 0
7
ЛА Галакси 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Сан Хосе Ърткуейкс 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Сиатъл Саундърс 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Ванкувър Уайткапс 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Минесота 0 0 0 0 0 0 0 0
12
ФК Лос Анджелис 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Остин 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Saint Louis City 0 0 0 0 0 0 0 0

Топ трендове