Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Футбол на живо. Резултати, голмайстори, картони

    flag_1

    England: Premier League

    23:00
    West Ham
    Arsenal
    [+]
    flag_7

    Germany: 2. Bundesliga

    22:30
    Stuttgart
    Nurnberg
    [+]
    flag_6

    Italy: Serie B

    23:00
    Perugia
    Cosenza
    [+]
    flag_16

    Netherlands: Eerste Divisie

    22:00
    Jong Ajax
    Roda
    [+]
    22:00
    Jong AZ
    Helmond
    [+]

    Africa: Cecafa Championship

    13:30
    Burundi
    Eritrea
    [+]
    16:00
    Somalia
    Uganda
    [+]
    flag_19

    Argentina: Superliga

    FT
    River Plate
    San Lorenzo
    [+]
    01:00
    Patronato
    Velez Sarsfield
    [+]
    03:15
    Argentinos Jrs
    Estudiantes L.P.
    [+]
    flag_19

    Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura

    03:15
    Talleres (R.E)
    Sacachispas
    [+]
    flag_19

    Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura

    23:00
    Berazategui
    Sportivo Italiano
    [+]
    23:00
    Club Lujan
    Victoriano A.
    [+]
    23:00
    Dep. Merlo
    Ituzaingo
    [+]
    23:00
    General Lamadrid
    El Porvenir
    [+]
    23:00
    San Martin Burzaco
    Excursionistas
    [+]
    flag_19

    Argentina: Primera D Metropolitana

    23:00
    Atlas
    Juventud Unida S. M.
    [+]
    23:00
    Central Ballester
    Claypole
    [+]

    Aruba: Division Di Honor

    01:00
    La Fama
    Caravel
    [+]
    03:00
    Bubali
    Estrella
    [+]
    flag_28

    Belgium: Pro League U21

    22:00
    Leuven U21
    Anderlecht U21
    [+]
    flag_111

    Bolivia: Division Profesional - Clausura

    FT
    Royal Pari
    The Strongest
    [+]
    03:30
    Oriente Petrolero
    Aurora
    [+]
    flag_30

    Bulgaria: Parva Liga

    18:00
    Dunav Ruse
    Lok. Plovdiv
    [+]
    flag_30

    Bulgaria: Vtora Liga

    15:00
    Lok. Gorna
    Litex Lovech
    [+]
    flag_179

    Cameroon: Elite One

    17:00
    Bamboutos FC
    UMS de Loum
    [+]
    flag_43

    Cyprus: First Division

    20:00
    Achnas
    Paralimni
    [+]
    flag_29

    Denmark: Superliga

    21:00
    Odense
    Aalborg
    [+]

    Dr Congo: Ligue 1

    17:30
    Groupe Bazano
    Sanga Balende
    [+]
    flag_1

    England: Southern League Central Division

    22:45
    Stourbridge
    Rushall
    [+]
    flag_1

    England: Professional Development League

    15:00
    Leeds U23
    Sheffield Wed U23
    [+]
    16:00
    Charlton U23
    Coventry U23
    [+]
    16:00
    Crewe U23
    Hull U23
    [+]
    16:00
    Millwall U23
    Ipswich U23
    [+]
    16:00
    Watford U23
    Cardiff U23
    [+]
    17:00
    Burnley U23
    Bolton U23
    [+]
    flag_1

    England: Premier League 2

    22:00
    Aston Villa U23
    Middlesbrough U23
    [+]
    22:00
    Leicester U23
    Everton U23
    [+]
    22:00
    Manchester Utd U23
    West Brom U23
    [+]
    22:00
    Sunderland U23
    Stoke City U23
    [+]
    22:00
    Swansea U23
    Norwich U23
    [+]
    22:00
    Wolves U23
    Brighton U23
    [+]
    flag_7

    Germany: 3. Liga

    21:00
    Meppen
    Preussen Munster
    [+]
    flag_35

    Greece: Super League 2

    18:00
    Panachaiki
    PAE Chania
    [+]
    flag_36

    Hungary: Merkantil Bank Liga

    21:00
    MTK Budapest
    Csakvari
    [+]
    flag_44

    India: Isl

    17:00
    Jamshedpur
    Chennaiyin
    [+]
    flag_44

    India: I-League

    16:30
    Indian Arrows
    Aizawl
    [+]
    flag_147

    Iran: Persian Gulf Pro League

    14:00
    Shahr Khodrou
    Sepahan
    [+]
    14:45
    Machine Sazi
    Tractor
    [+]
    16:05
    Foolad
    Pars Janoobi Jam
    [+]
    17:00
    Paykan
    Esteghlal F.C.
    [+]
    17:00
    Zob Ahan
    Nassaji Mazandaran
    [+]
    flag_42

    Israel: Ligat Ha'Al

    21:15
    H. Beer Sheva
    Maccabi Haifa
    [+]
    flag_42

    Israel: Leumit League

    20:00
    Ashkelon
    H. Ironi Rishon
    [+]
    20:00
    Hapoel Afula
    Hap. Ramat Gan
    [+]
    20:00
    Ramat Hasharon
    Sakhnin
    [+]
    flag_42

    Israel: Liga Alef North

    15:00
    Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
    MS Tira
    [+]
    flag_6

    Italy: Serie C - Group B

    22:45
    Sambenedettese
    Gubbio
    [+]
    flag_6

    Italy: Primavera 1

    16:30
    Pescara U19
    Bologna U19
    [+]
    flag_204

    Ivory Coast: Ligue 1

    18:30
    Racing d'Abidjan
    Tanda
    [+]
    21:00
    Africa Sports
    Bouake
    [+]

    Malawi: Super League

    15:30
    Kamuzu Barracks
    Dwangwa United
    [+]
    15:30
    Ntopwa
    Karonga United
    [+]
    15:30
    Silver
    Chitipa United
    [+]

    Mali: Premiere Division

    19:00
    CO Bamako
    US Bougouni
    [+]
    21:00
    USFAS Bamako
    USC Kita
    [+]
    flag_68

    Mexico: Liga Mx - Apertura - Play Offs

    FT
    Club America
    Monarcas
    [+]
    flag_16

    Netherlands: Reserve League

    16:00
    Jong Feyenoord
    Jong Cambuur
    [+]
    16:00
    Jong G.A. Eagles
    Jong Vitesse
    [+]
    16:30
    Jong De Graafschap
    Jong FC Emmen
    [+]
    20:30
    Jong Den Bosch
    Jong NAC Breda
    [+]
    20:30
    Jong Excelsior
    Jong FC Eindhoven
    [+]
    20:30
    Jong Heerenveen
    Jong FC Twente
    [+]
    20:30
    Jong Heracles
    Jong Zwolle
    [+]
    20:30
    Jong Sittard
    Jong Venlo
    [+]
    20:30
    Jong Waalwijk
    Jong Nijmegen
    [+]
    20:30
    Jong Willem II
    Jong Dordrecht
    [+]
    flag_234

    Nicaragua: Liga Primera - Apertura - Winners

    Pen.
    Ferretti
    Managua FC
    [+]
    FT
    Diriangen
    Esteli
    [+]
    flag_219

    Panama: Lpf - Apertura - Play Offs

    01:00
    Costa del Este
    Tauro
    [+]
    flag_148

    Paraguay: Primera Division - Clausura

    01:30
    Diaz
    Sol de America
    [+]
    01:30
    Nacional Asuncion
    San Lorenzo
    [+]
    01:30
    River Plate
    Dep. Capiata
    [+]
    01:30
    Sp. Luqueno
    Cerro Porteno
    [+]
    flag_26

    Portugal: Primeira Liga

    23:15
    Rio Ave
    Gil Vicente
    [+]
    flag_26

    Portugal: Campeonato De Portugal

    23:30
    Trofense
    SC Espinho
    [+]
    flag_26

    Portugal: Liga Revelacao U23

    14:45
    Portimonense U23
    Braga U23
    [+]
    18:00
    Famalicao U23
    Aves U23
    [+]
    flag_40

    Romania: Liga 1

    19:00
    Sepsi Sf. Gheorghe
    Academica Clinceni
    [+]
    21:30
    FC Voluntari
    Viitorul Constanta
    [+]
    flag_5

    Spain: Tercera Division - Group 14

    14:00
    Fuente de Cantos
    Moralo
    [+]
    flag_230

    Sudan: Premier League

    20:00
    Al-Merreikh
    Al Hilal Kadougli
    [+]
    flag_9

    Turkey: Super Lig

    20:00
    Kayserispor
    Rizespor
    [+]
    flag_9

    Turkey: 1. Lig

    19:00
    Menemen Bld.
    Keciorengucu
    [+]
    flag_112

    Venezuela: Primera Division - Clausura - Play Offs

    FT
    Dep. Tachira
    Caracas
    [+]

    World: Club Friendly

    17:00
    Dar Al Dawaa
    Al Ahli
    [+]

    World: Friendly International

    13:45
    Angola U20
    Eswatini U20
    [+]
    13:45
    Mozambique U20
    Seychelles U20
    [+]
    16:30
    Comoros U20
    Botswana U20
    [+]
    16:30
    Zambia U20
    Malawi U20
    [+]

    World: Friendly International Women

    15'
    Nepal W
    India W
    [+]
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Ливърпул 46 16 15 1 0 40 14 26
    2. Лестър Сити 38 16 12 2 2 39 10 29
    3. Манчестър Сити 32 16 10 2 4 44 19 25
    4. Челси 29 16 9 2 5 31 24 7
    5. Манчестър Юнайтед 24 16 6 6 4 25 19 6
    6. Уулвърхямптън 24 16 5 9 2 23 19 4
    7. Тотнъм 23 16 6 5 5 30 23 7
    8. Шефилд Юнайтед 22 16 5 7 4 19 16 3
    9. Кристъл Палас 22 16 6 4 6 14 18 -4
    10. Нюкясъл 22 16 6 4 6 17 23 -6
    11. Арсенал 19 15 4 7 4 21 23 -2
    12. Брайтън 19 16 5 4 7 20 24 -4
    13. Бърнли 18 16 5 3 8 21 29 -8
    14. Евертън 17 16 5 2 9 19 28 -9
    15. Борнeмут 16 16 4 4 8 18 24 -6
    16. Уест Хям 16 15 4 4 7 17 25 -8
    17. Астън Вила 15 16 4 3 9 23 28 -5
    18. Саутхямптън 15 16 4 3 9 18 35 -17
    19. Норич 11 16 3 2 11 17 34 -17
    20. Уотфорд 9 16 1 6 9 9 30 -21

    Топ трендове