Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Босна и Херцеговина Първа Лига
    21.09.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 7
    242650 2 1 - 3 2.76 15° -
    512028 1 3 - 1 3.42 20° -
    422336 1 2 - 1 2.52 16° -
    273043 2 1 - 2 2.79 20° -
    flag_244 Ba2
    Игман К.Живнице
    21/09/2019 16:30
    481934 1 2 - 0 2.02 14° -
    flag_244 Ba2
    ГораждеХНК Орашие
    21/09/2019 16:30
    602317 1 3 - 0 2.57 16° -
    flag_244 Ba2
    КаплийнаХаджичи
    21/09/2019 16:30
    522919 1 1 - 0 1.75 21° -
    flag_244 Ba2
    ТравникКакан
    21/09/2019 16:30
    372439 2 1 - 2 2.58 16° -
    Кръг 6
    781210 1 3 - 0 2.94 20° -
    FT
    4 - 0
    (0 - 0)
    flag_244 Ba2
    КаканБановици
    14/09/2019 17:30
    393328 1 2 - 1 2.66 23°-24° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    331848 2 1 - 2 2.73 20°-21° -
    FT
    3 - 0
    (0 - 0)
    372141 2 0 - 1 2.33 26°-27° -
    FT
    1 - 5
    (0 - 0)
    flag_244 Ba2
    ЖивницеТравник
    14/09/2019 17:30
    311950 2 0 - 1 1.63 20°-21° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_244 Ba2
    ХаджичиИгман К.
    15/09/2019 17:30
    391743 2 0 - 1 2.25 22° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    453420 1 1 - 0 2.20 24° -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    592021 1 2 - 1 2.75 22° -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)

    Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
    за срещите от предстоящия кръг.

    Топ трендове Първа Лига

    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    UCL
    Лион
    Зенит

    17/09/2019 19:55
    1

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Олимпик Сараево 16 6 5 1 0 11 3 8
    2. ГОСК Габела 13 6 4 1 1 12 7 5
    3. Какан 12 6 4 0 2 8 4 4
    4. ТОШК Тешан 12 6 4 0 2 9 8 1
    5. Травник 10 6 3 1 2 11 6 5
    6. Каплийна 10 6 3 1 2 8 4 4
    7. Звезда Градачац 10 6 3 1 2 12 10 2
    8. Братство Грачаница 9 6 3 0 3 7 7 0
    9. Игман К. 9 6 3 0 3 5 7 -2
    10. Горажде 8 6 2 2 2 8 7 1
    11. Бановици 6 6 1 3 2 9 7 2
    12. Живнице 6 6 2 0 4 6 7 -1
    13. Хаджичи 6 6 2 0 4 6 10 -4
    14. Металеге-БСИ 4 6 1 1 4 9 14 -5
    15. Йединство Бихач 4 6 1 1 4 4 13 -9
    16. ХНК Орашие 3 6 1 0 5 3 14 -11