Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Русия Първа Дивизия
    20.09.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 14
    552818 1 2 - 0 2.27 -
    503912 1 2 - 1 3.00 -
    284130 X 0 - 0 1.38 -
    333829 X 0 - 0 1.92 -
    463024 1 2 - 0 2.18 13° -
    483319 1 2 - 0 2.10 -
    244729 X 1 - 1 1.63 12° -
    252748 2 0 - 1 1.54 14° -
    172856 2 0 - 2 1.53 -
    185329 X 2 - 2 3.50 -
    Кръг 13
    flag_90 Ru2
    ЛучНижни Новгород
    14/09/2019 10:00
    284031 X 1 - 1 2.42 17°-19° 2.88 0.08
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_90 Ru2
    ЕнисейБалтика
    14/09/2019 13:00
    153946 2 0 - 2 2.43 4°-5° 2.20 0.01
    FT
    2 - 2
    (1 - 0)
    413326 1 1 - 0 1.92 7°-8° 1.91
    FT
    2 - 2
    (0 - 1)
    93754 2 1 - 3 2.88 12° -
    FT
    3 - 1
    (1 - 0)
    flag_90 Ru2
    НефтехимикШинник
    14/09/2019 16:00
    183646 2 1 - 2 2.85 18° 2.59 0.12
    FT
    2 - 2
    (0 - 0)
    334820 X 1 - 1 1.54 13° 3.52 0.27
    FT
    2 - 2
    (1 - 1)
    442333 1 2 - 1 2.96 22°-23° 1.56
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    413821 1 1 - 0 1.50 -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    662013 1 1 - 0 1.17 10° 1.51
    FT
    2 - 1
    (1 - 0)
    134740 X 1 - 1 2.38 22° 3.07 0.21
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)

    Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
    за срещите от предстоящия кръг.

    Топ трендове

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.I. Sergeev 9 1 - 1 - Торпедо Москва
    2.A. Kalmykov 8 - - 1 - Торпедо Армавир
    3.D. Makarov 8 2 - 4 1 Нефтехимик
    4.A. Katsaev 7 3 - 3 - СКА Хабаровск
    5.M. Markin 7 - - - - Балтика
    6.A. Rudenko 7 - - 3 - Спартак Москва 2
    7.K. Aliev 5 - - 2 1 ФК Химки
    8.S. Aliev 5 1 - 3 1 Луч
    9.I. Lebedenko 5 - - - - Торпедо Москва
    10.E. Nizamutdinov 5 3 - 1 1 Шинник
    11.I. Portnyagin 5 - - - - Нижни Новгород
    12.V. Sarveli 5 - - 4 - Чертаново М.
    13.M. Sultonov 5 2 - 2 - ФК Ротор Волгоград
    14.M. Uridia 5 - - 2 - Нефтехимик
    15.V. Dyadyun 4 - - 3 - ФК Химки


    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Торпедо Москва 34 13 11 1 1 23 8 15
    2. ФК Химки 30 13 9 3 1 26 7 19
    3. ФК Ротор Волгоград 25 13 8 1 4 20 12 8
    4. Чертаново М. 22 13 5 7 1 14 10 4
    5. СКА Хабаровск 21 13 6 3 4 17 11 6
    6. Шинник 20 13 5 5 3 19 17 2
    7. Томск 20 13 5 5 3 14 9 5
    8. Чайка Песчанокопское 17 13 4 5 4 12 10 2
    9. Нефтехимик 17 13 4 5 4 17 16 1
    10. Луч 17 13 4 5 4 16 18 -2
    11. Нижни Новгород 17 13 4 5 4 10 13 -3
    12. Спартак Москва 2 16 13 4 4 5 17 17 0
    13. Балтика 16 13 4 4 5 16 14 2
    14. Торпедо Армавир 14 13 3 5 5 11 16 -5
    15. Краснодар 2 12 13 3 3 7 13 17 -4
    16. Авангард Курск 12 13 2 6 5 11 19 -8
    17. Текстилчик 11 13 3 2 8 16 30 -14
    18. Факел Воронеж 10 13 2 4 7 9 16 -7
    19. Мордовия 10 13 2 4 7 11 18 -7
    20. Енисей 8 13 1 5 7 8 22 -14