Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Русия Първа Дивизия
08.03.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 26
333532 X 1 - 1 2.65 -2° -
373330 1 2 - 0 2.00 -
262945 2 0 - 2 2.21 -4° -
263440 2 1 - 2 3.04 -1° -
flag_90 Ru2
ЕнисейШинник
09/03/2020 15:00
223345 2 0 - 2 2.33 -7° -
flag_90 Ru2
ФК ХимкиТомск
09/03/2020 15:00
423028 1 3 - 1 2.64 -3° -
453123 1 2 - 0 2.33 -
364321 X 1 - 1 2.30 -
342838 2 1 - 3 2.58 -2° -
283339 2 1 - 2 3.42 -
Кръг 25
304129 X 1 - 1 2.74 -4°--3° 3.40 0.16
FT
1 - 1
(0 - 1)
284132 X 1 - 1 2.60 -
FT
1 - 0
(1 - 0)
flag_90 Ru2
ШинникТекстилчик
23/11/2019 13:00
572617 1 3 - 0 2.83 -7°--5° -
FT
3 - 0
(1 - 0)
flag_90 Ru2
НефтехимикЕнисей
23/11/2019 13:00
512920 1 3 - 1 2.79 -9°--8° 2.04 0.04
FT
1 - 0
(0 - 0)
203150 2 1 - 3 2.50 -6°--5° 2.00
FT
0 - 2
(0 - 0)
384319 X 2 - 2 2.73 -5° 3.30 0.18
FT
1 - 0
(0 - 0)
433324 1 1 - 0 1.96 -5°--4° 1.50
FT
2 - 0
(1 - 0)
262748 2 1 - 2 3.00 2°-3° 1.75
FT
2 - 2
(2 - 1)
flag_90 Ru2
БалтикаМордовия
23/11/2019 16:00
542620 1 2 - 0 2.43 1.28
FT
0 - 2
(0 - 0)
flag_90 Ru2
Торпедо МоскваЛуч
23/11/2019 18:30
612118 1 2 - 0 2.29 -5° 1.54
FT
0 - 2
(0 - 0)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.A. Rudenko 13 2 - 5 - Спартак Москва 2
2.I. Sergeev 13 1 - 2 - Торпедо Москва
3.D. Makarov 11 2 - 5 1 Нефтехимик
4.G. Onugkha 10 3 - 4 - Краснодар 2
5.M. Uridia 10 - - 3 - Нефтехимик
6.A. Katsaev 9 3 - 3 - СКА Хабаровск
7.M. Markin 9 2 - - - Балтика
8.E. Nizamutdinov 9 5 - 1 1 Шинник
9.S. Samodin 9 - - 1 - Шинник
10.V. Sarveli 9 - - 7 - Чертаново М.
11.M. Sultonov 9 5 - 4 - ФК Ротор Волгоград
12.S. Aliev 8 2 - 3 1 Луч
13.K. Aliev 8 - - 7 1 ФК Химки
14.Allef 8 - - 3 - Балтика
15.A. Kalmykov 8 - - 1 - Торпедо Армавир


КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ФК Ротор Волгоград 52 25 16 4 5 39 20 19
2. Торпедо Москва 51 25 16 3 6 37 23 14
3. ФК Химки 50 25 15 5 5 45 17 28
4. Чертаново М. 48 25 13 9 3 32 18 14
5. Нефтехимик 46 25 13 7 5 35 22 13
6. Шинник 40 25 11 7 7 40 33 7
7. Балтика 39 25 11 6 8 32 23 9
8. СКА Хабаровск 37 25 10 7 8 37 28 9
9. Томск 36 25 9 9 7 30 22 8
10. Чайка Песчанокопское 36 25 10 6 9 29 27 2
11. Нижни Новгород 35 25 9 8 8 28 27 1
12. Краснодар 2 28 25 6 10 9 30 30 0
13. Авангард Курск 27 25 5 12 8 26 36 -10
14. Торпедо Армавир 27 25 6 9 10 22 27 -5
15. Луч 26 25 6 8 11 27 38 -11
16. Спартак Москва 2 25 25 6 7 12 37 43 -6
17. Енисей 25 25 6 7 12 21 37 -16
18. Мордовия 19 25 4 7 14 19 38 -19
19. Текстилчик 17 25 5 2 18 24 51 -27
20. Факел Воронеж 16 25 3 7 15 13 43 -30