Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

Футболът е математика

Close[X]
 

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Полша Втора Дивизия
17.05.2019

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 34
222752 2 1 - 3 4.00 18° 1.95 0.01
FT
5 - 2
(3 - 1)
302744 2 0 - 1 1.67 24°-25° 6.50 0.34
FT
2 - 1
(0 - 1)
532126 1 3 - 1 3.17 22° 1.63
FT
1 - 0
(1 - 0)
273044 2 1 - 2 2.74 23°-24° 5.50 0.32
FT
3 - 0
(1 - 0)
333136 2 0 - 2 2.31 11°-12° 2.25
FT
1 - 3
(0 - 0)
352441 2 1 - 2 3.03 24°-25° 1.53
FT
0 - 0
(0 - 0)
443917 1 2 - 1 3.63 22° 1.44
FT
1 - 2
(1 - 1)
602317 1 2 - 1 2.63 22°-24° 1.44
FT
1 - 3
(1 - 1)
Кръг 33
334026 X 2 - 2 2.67 12° 3.80 0.19
FT
1 - 2
(0 - 0)
342937 2 0 - 1 1.88 14° 2.50
FT
2 - 1
(2 - 1)
482230 1 3 - 2 3.65 14° 2.60 0.16
FT
1 - 4
(1 - 2)
303931 X 1 - 1 2.30 14° 3.75 0.17
FT
2 - 4
(0 - 3)
373231 1 1 - 0 1.50 15° 2.50
FT
2 - 1
(2 - 0)
642016 1 3 - 0 2.55 13° 1.50
FT
5 - 0
(1 - 0)
flag_229 Pl3
ЕлбльонгР. Жешов
11/05/2019 18:00
282745 2 0 - 1 1.50 6.00 0.34
FT
0 - 1
(0 - 0)
264529 X 2 - 2 3.00 12° 3.25 0.21
FT
2 - 1
(0 - 0)
272449 2 1 - 2 2.67 14° 2.50 0.15
FT
1 - 1
(0 - 0)
324721 X 1 - 1 1.74 16° 3.10 0.22
FT
3 - 1
(1 - 1)

Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
за срещите от предстоящия кръг.

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.Leandro 16 7 - 2 - Радомяк Радом
2.F. Kozlowski 14 - - 5 - Елана Торун
3.P. Kita 12 - - 6 - Ол. Груджьондз
4.A. Paluchowski 12 1 - 3 - Погон Шедълце 
5.R. Makowski 11 - - 3 - Радомяк Радом
6.D. Nowak 11 - - 4 - Скра
7.D. Rogalski 11 - - 3 - Гриф Вейхерово
8.P. Szysz 11 1 - 1 - Гурник Ленчна
9.M. Koziara 10 - - 4 - Гриф Вейхерово
10.M. Michalski 10 2 - 3 - Видзев Лодз
11.P. Wojciechowski 10 - - 3 - Гурник Ленчна
12.P. Brzezianski 9 - - 2 - Бленкитни Старгард
13.P. Mularczyk 9 - - 3 - ГКС Белхатов
14.K. Radulj 9 1 - 3 - Шарка Тарнобжег
15.K. Wicki 9 1 - 7 - Гриф Вейхерово


КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Радомяк Радом 59 34 17 8 9 67 28 39
2. Ол. Груджьондз 59 34 18 5 11 65 44 21
3. ГКС Белхатов 58 34 16 12 6 41 22 19
4. Елана Торун 56 34 15 11 8 51 37 14
5. Видзев Лодз 55 34 13 16 5 48 29 19
6. Погон Шедълце  51 34 14 9 11 54 42 12
7. С. Вола 51 34 15 6 13 47 45 2
8. Гурник Ленчна 46 34 12 10 12 49 55 -6
9. Р. Жешов 46 34 13 7 14 39 45 -6
10. Знич Прушкув 46 34 13 7 14 47 60 -13
11. Скра 43 34 12 7 15 32 48 -16
12. Бленкитни Старгард 41 34 11 8 15 41 51 -10
13. Елбльонг 40 34 10 10 14 28 38 -10
14. Гриф Вейхерово 40 34 11 7 16 49 61 -12
15. Шарка Тарнобжег 39 34 11 6 17 33 57 -24
16. РОВ Рибник 38 34 8 14 12 33 41 -8
17. Розвой Катовице 34 34 8 10 16 38 52 -14
18. Рух Хожув 32 34 7 11 16 37 44 -7