Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Полша Първа Лига
28.02.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 21
402931 1 2 - 1 3.36 -
313930 X 2 - 2 3.17 -
433522 1 2 - 1 3.57 -
443124 1 2 - 1 2.60 -
flag_98 Pl2
НечечаХойничанка
29/02/2020 19:00
502822 1 3 - 1 2.55 -
322940 2 0 - 2 2.45 -
flag_98 Pl2
ПущаХробри Глогов
01/03/2020 16:00
363331 1 2 - 1 3.15 -
602119 1 2 - 1 3.13 -
384022 X 1 - 1 2.13 -
Кръг 20
flag_98 Pl2
ГКП ЯстшембеПуща
26/11/2019 18:00
373924 X 1 - 1 2.17 6°-7° 3.60 0.16
FT
1 - 1
(1 - 0)
312940 2 0 - 1 2.45 2.04
FT
3 - 0
(0 - 0)
362539 2 1 - 2 3.17 2.86 0.06
FT
2 - 2
(1 - 1)
253342 2 0 - 2 2.33 2.70 0.08
FT
1 - 0
(0 - 0)
342936 2 0 - 2 2.36 3.10 0.06
FT
2 - 1
(2 - 1)
473815 1 3 - 1 2.58 1.90
FT
1 - 2
(1 - 1)
322246 2 1 - 2 2.72 2.60 0.12
FT
1 - 3
(1 - 1)
443125 1 2 - 1 2.83 -3° 1.90
FT
0 - 1
(0 - 0)
443620 1 2 - 1 2.62 1.72
FT
2 - 0
(1 - 0)
642214 1 2 - 0 2.25 1°-2° 1.61 0.05
FT
3 - 0
(1 - 0)
flag_98 Pl2
Одра ОполеТихи 71
01/12/2019 16:00
292250 2 1 - 3 3.55 1°-2° 2.50 0.17
FT
0 - 0
(0 - 0)
313533 X 1 - 1 2.55 3.40 0.08
FT
0 - 2
(0 - 1)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.O. Haydary 12 2 - 1 - Ол. Груджьондз
2.M. Marzec 11 4 - 3 - ГКС Белхатов
3.F. Piasecki 10 2 - 4 - Заглембие С.
4.K. Danielak 9 - - - - Подбескидзе
5.M. Kuzimski 9 2 - 1 - Хойничанка
6.V. Gutkovskis 8 - - 2 1 Нечеча
7.M. Kupczak 8 6 - 4 - Варта Познан
8.P. Mikita 8 3 - 3 - Радомяк Радом
9.B. Nowak 8 3 - 2 - Стал Мелец
10.M. Roginic 8 1 - 3 - Подбескидзе
11.J. Wrobel 8 - - 3 - ГКП Ястшембе
12.A. Farid 7 - - - - ГКП Ястшембе
13.G. Jaroch 7 - - 1 - Варта Познан
14.M. Mak 7 - - 1 - Стал Мелец
15.J. Embalo 6 1 - 4 - Пуща


КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Варта Познан 40 20 12 4 4 33 18 15
2. Стал Мелец 38 20 12 2 6 30 18 12
3. Подбескидзе 37 20 11 4 5 36 21 15
4. Радомяк Радом 36 20 10 6 4 30 23 7
5. Ол. Груджьондз 31 20 9 4 7 34 30 4
6. Медж Легница 31 20 9 4 7 29 26 3
7. Тихи 71 30 20 8 6 6 40 29 11
8. ГКП Ястшембе 30 20 7 9 4 30 25 5
9. Нечеча 26 20 7 5 8 28 22 6
10. Заглембие С. 26 20 7 5 8 28 31 -3
11. Щомил Олщин 26 20 7 5 8 16 22 -6
12. Сандеця Нови Сонч 25 20 7 4 9 28 35 -7
13. ГКС Белхатов 24 20 7 3 10 24 27 -3
14. Пуща 23 20 6 5 9 15 24 -9
15. Одра Ополе 20 20 5 5 10 16 25 -9
16. Хробри Глогов 20 20 5 5 10 18 33 -15
17. Вигри Сувалки 19 20 5 4 11 17 31 -14
18. Хойничанка 16 20 4 4 12 27 39 -12