Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Топ първенства

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Полша Първа Лига
24.10.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 10, Редовен сезон
172756 2 1 - 2 2.50 -
202159 2 0 - 3 2.75 12° 2.00 0.18 Postp.
413920 1 2 - 0 1.65 14° -
403723 1 2 - 0 2.25 11° -
224037 X 1 - 1 1.67 13° -
172756 2 0 - 2 2.00 -
473419 1 2 - 1 2.73 11° -
flag_98 Pl2
ПущаНечеча
25/10/2020 14:45
352639 2 2 - 3 2.67 11° -
173152 2 0 - 2 2.29 10° -
375111 X 1 - 1 1.50 -
flag_98 Pl2
ПущаГурник Ленчна
29/10/2020 21:00
443422 1 1 - 0 1.75 -
Кръг 9, Редовен сезон
flag_98 Pl2
Медж ЛегницаПуща
16/10/2020 19:00
374518 X 1 - 1 2.23 3.30 0.21
FT
1 - 1
(0 - 0)
582418 1 1 - 0 2.20 1.36
FT
2 - 0
(1 - 0)
493417 1 1 - 0 1.38 3.30 0.27
FT
1 - 1
(1 - 0)
383923 X 1 - 1 2.75 3.30 0.12
FT
4 - 0
(2 - 0)
522523 1 2 - 0 2.08 2.95 0.27
FT
0 - 0
(0 - 0)
263242 2 0 - 1 1.78 1.91
FT
1 - 1
(0 - 1)
493121 1 2 - 0 1.20 2.19 0.06 Postp.
542422 1 3 - 1 2.74 1.62 Postp.
362737 2 0 - 2 2.00 3.10 0.07
FT
0 - 0
(0 - 0)

Топ трендове Първа Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.R. Gergel 7 1 - - - Нечеча
2.J. Letniowski 5 2 - 3 1 Арка Гдиня
3.R. Pirulo 5 - - 2 - ЛКС Лодз
4.L. Sekulski 5 - - 1 - ЛКС Лодз
5.B. Spiaczka 5 - - 1 - Гурник Ленчна
6.K. Zapolnik 5 2 - - - Медж Легница
7.A. Putivtsev 4 - - 2 - Нечеча
8.M. Robak 4 1 - 2 - Видзев Лодз
9.J. Roman 4 - - 1 - Медж Легница
10.K. Angielski 3 - - 1 - Радомяк Радом
11.G. Gregorio 3 1 - - - Заглембие С.
12.L. Grzeszczyk 3 1 - 1 - Тихи 71
13.D. Kort 3 1 - 3 - Одра Ополе
14.Leandro 3 2 - 3 - Радомяк Радом
15.K. Podlinski 3 - - - - Радомяк Радом


Първа Лига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ЛКС Лодз 22 8 7 1 0 20 4 16
2. Нечеча 21 8 7 0 1 14 3 11
3. Одра Ополе 20 9 6 2 1 9 6 3
4. Арка Гдиня 15 8 4 3 1 13 5 8
5. Гурник Ленчна 14 6 4 2 0 10 2 8
6. Тихи 71 14 8 4 2 2 11 6 5
7. Медж Легница 13 9 3 4 2 14 11 3
8. Пуща 11 7 3 2 2 8 8 0
9. Видзев Лодз 11 9 3 2 4 7 12 -5
10. Радомяк Радом 10 7 3 1 3 11 10 1
11. Щомил Олщин 10 9 2 4 3 7 9 -2
12. Хробри Глогов 9 8 2 3 3 9 12 -3
13. Корона Келце 9 8 2 3 3 6 11 -5
14. Заглембие С. 7 8 2 1 5 8 7 1
15. ГКС Белхатов 7 9 2 3 4 4 10 -6
16. Р. Жешов 4 8 1 1 6 6 14 -8
17. ГКП Ястшембе 1 8 0 1 7 4 15 -11
18. Сандеця Нови Сонч 1 9 0 1 8 5 21 -16