Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Полша Първа Лига
05.07.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 30
253639 2 0 - 2 2.47 18° 2.41
FT
2 - 1
(1 - 0)
432928 1 3 - 1 2.94 18° 2.11
61'
0 - 2
(0 - 1)
363331 1 2 - 1 2.50 24° 1.87
482725 1 2 - 0 2.13 24° 1.55
flag_98 Pl2
Варта ПознанПуща
04/07/2020 18:45
492724 1 3 - 1 2.50 20° 1.85
394517 X 2 - 2 3.00 25° 3.58 0.24
flag_98 Pl2
НечечаЩомил Олщин
05/07/2020 16:15
353926 X 1 - 1 2.17 25° -
272844 2 0 - 2 2.47 19° 1.98
352738 2 1 - 3 3.70 22° 2.61
Кръг 29
423027 1 3 - 1 2.87 22°-23° 2.02
FT
0 - 0
(0 - 0)
293338 2 1 - 3 3.40 23°-24° 2.84 0.04
FT
1 - 1
(0 - 1)
552916 1 1 - 0 1.96 19°-20° 1.58
FT
1 - 2
(0 - 0)
272943 2 1 - 3 2.83 18° 2.00
FT
1 - 2
(0 - 1)
flag_98 Pl2
ПущаМедж Легница
01/07/2020 18:45
213940 2 0 - 1 2.17 23° 2.33
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_98 Pl2
Тихи 71Нечеча
01/07/2020 21:45
343235 2 1 - 3 3.43 21° 2.15
FT
1 - 0
(0 - 0)
641917 1 2 - 1 2.82 26° 1.20
FT
3 - 1
(1 - 0)
262846 2 1 - 2 2.71 22° 1.79
FT
1 - 1
(0 - 0)
333631 X 0 - 0 2.01 19° 3.30 0.08
FT
2 - 0
(0 - 0)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.F. Piasecki 15 3 - 5 - Заглембие С.
2.M. Kuzimski 13 2 - 2 - Хойничанка
3.P. Mikita 13 6 - 4 - Радомяк Радом
4.V. Gutkovskis 12 - 1 5 1 Нечеча
5.O. Haydary 12 2 - 1 - Ол. Груджьондз
6.K. Danielak 11 - - 1 - Подбескидзе
7.M. Marzec 11 4 - 3 - ГКС Белхатов
8.B. Nowak 11 4 - 2 - Стал Мелец
9.M. Kupczak 10 8 - 6 - Варта Познан
10.A. Farid 9 - - - - ГКП Ястшембе
11.L. Grzeszczyk 9 4 - 4 - Тихи 71
12.Joao Augusto 9 2 - - - Ол. Груджьондз
13.M. Mak 9 - - 1 - Стал Мелец
14.Marquitos 9 3 - 7 - Медж Легница
15.M. Roginic 9 1 - 3 - Подбескидзе


КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Стал Мелец 57 29 18 3 8 47 27 20
2. Подбескидзе 56 29 16 8 5 53 28 25
3. Варта Познан 53 29 16 5 8 44 28 16
4. Радомяк Радом 50 29 14 8 7 44 36 8
5. Медж Легница 43 29 12 7 10 41 37 4
6. Тихи 71 42 29 11 9 9 54 46 8
7. Нечеча 39 29 11 6 12 41 33 8
8. Щомил Олщин 39 29 11 6 12 25 32 -7
9. ГКП Ястшембе 38 29 9 11 9 40 40 0
10. Заглембие С. 38 29 10 8 11 44 47 -3
11. Ол. Груджьондз 38 29 11 5 13 44 51 -7
12. Сандеця Нови Сонч 37 30 10 7 13 42 47 -5
13. Пуща 37 29 10 7 12 29 36 -7
14. Хробри Глогов 37 29 10 7 12 30 39 -9
15. ГКС Белхатов 36 29 10 6 13 34 38 -4
16. Одра Ополе 35 29 9 8 12 27 33 -6
17. Хойничанка 30 30 8 6 16 40 54 -14
18. Вигри Сувалки 20 29 5 5 19 23 50 -27