cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Полша Първа Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 89
    Победи домакин: 37
     
     
    42%
    Равенства: 24
     
     
    27%
    Победи гост: 28
     
     
    31%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 44
     
     
    49%
    Над 2.5 гола: 45
     
     
    51%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 242  
    Голове домакини: 132
     
     
    55%
    Голове гости: 110
     
     
    45%
    Голове на мач: 2.72
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Лехия Гданск 19 1.9
    2. Погон Гроджиск Мазовецки 19 1.9
    3. Варта Познан 18 1.8
    4. Полония Варшава 17 1.7
    5. Нечеча 16 1.6
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Погон Шедълце  8 0.89
    2. Погон Гроджиск Мазовецки 8 0.8
    3. Одра Ополе 9 0.9
    4. Медж Легница 10 1
    5. Рух Хожув 11 1.1
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Пуща 8 0.89
    2. Одра Ополе 8 0.8
    3. Погон Шедълце  9 1
    4. Хробри Глогов 11 1.1
    5. Рух Хожув 11 1.1
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Стал Мелец 24 2.4
    2. Полония Битом 17 1.7
    3. Скерневице 17 1.7
    4. С. Жешов 17 1.7
    5. Лехия Гданск 16 1.6

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Лехия Гданск
    2
    1
    2
    3
    2
    2
    2. Нечеча
    1
    2
    3
    3
    2
    3
    3. Хробри Глогов
    3
    2
    2
    4
    1
    2
    4. Погон Шедълце 
    1
    3
    2
    4
    4
    2
    5. Рух Хожув
    2
    2
    1
    2
    3
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Арка Гдиня
    4
    4
    3
    2
    2
    4
    2. Одра Ополе
    4
    1
    3
    2
    4
    2
    3. Подбескидзе
    4
    3
    3
    2
    4
    2
    4. Пуща
    1
    4
    4
    3
    3
    3
    5. Стал Мелец
    3
    1
    2
    2
    2
    1
    Резултати
    1 - 1 12
     
     
    13.48%
    0 - 1 10
     
     
    11.24%
    1 - 2 8
     
     
    8.99%
    1 - 0 8
     
     
    8.99%
    2 - 0 8
     
     
    8.99%
    2 - 1 8
     
     
    8.99%
    2 - 2 6
     
     
    6.74%
    0 - 0 4
     
     
    4.49%
    3 - 1 4
     
     
    4.49%
    0 - 3 3
     
     
    3.37%
    0 - 2 2
     
     
    2.25%
    3 - 2 2
     
     
    2.25%
    3 - 3 2
     
     
    2.25%
    3 - 0 2
     
     
    2.25%
    4 - 0 2
     
     
    2.25%
    0 - 4 1
     
     
    1.12%
    1 - 3 1
     
     
    1.12%
    1 - 5 1
     
     
    1.12%
    2 - 4 1
     
     
    1.12%
    2 - 3 1
     
     
    1.12%
    4 - 3 1
     
     
    1.12%
    5 - 2 1
     
     
    1.12%
    7 - 1 1
     
     
    1.12%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 49
     
     
    55%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 32
     
     
    36%
    Равенства: 33
     
     
    37%
    Победи гост: 24
     
     
    27%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 12
    3. 11
    4. 11
    5. 11
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 2
    2. 3
    3. 4
    4. 5
    5. 6

    Топ трендове Първа Лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Погон Гроджиск Мазовецки 21 10 6 3 1 11
    2
    Полония Варшава 17 10 5 2 3 4
    3
    Нечеча 17 10 5 2 3 2
    4
    Лехия Гданск 16 10 5 1 4 3
    5
    Варта Познан 15 10 5 0 5 3
    6
    ЛКС Лодз 15 10 4 3 3 2
    7
    Рух Хожув 15 10 4 3 3 0
    8
    Медж Легница 14 10 4 2 4 4
    9
    С. Жешов 14 10 4 2 4 -6
    10
    Погон Шедълце  12 9 3 3 3 1
    11
    Хробри Глогов 12 10 3 3 4 -1
    12
    Одра Ополе 12 10 3 3 4 -1
    13
    Полония Битом 12 10 2 6 2 -2
    14
    Стал Мелец 12 10 3 3 4 -8
    15
    Подбескидзе 11 10 1 8 1 -1
    16
    Арка Гдиня 11 10 3 2 5 -1
    17
    Скерневице 11 10 3 2 5 -5
    18
    Пуща 6 9 2 0 7 -5
    Промоция
    Плейофи
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.