Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Полша Екстракласа
    06.12.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 18, Редовен сезон
    452926 1 2 - 0 1.98 2.05
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    443223 1 2 - 1 2.64 1.92
    FT
    4 - 2
    (0 - 1)
    413128 1 2 - 0 2.02 2.03
    582418 1 3 - 0 2.80 1.50
    423524 1 2 - 1 2.84 1.75
    612019 1 2 - 1 3.25 1.75 0.09
    363728 X 1 - 1 2.44 3.40 0.11
    373133 1 2 - 1 2.85 3.82 0.15
    Кръг 17, Редовен сезон
    334522 X 2 - 2 3.52 3.75 0.25
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    323829 X 2 - 2 2.91 3.40 0.12
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    182954 2 0 - 2 1.76 2.30 0.19
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    343630 X 1 - 1 2.29 3.25 0.08
    FT
    0 - 3
    (0 - 0)
    621918 1 3 - 1 3.31 -1° 1.33
    FT
    4 - 0
    (2 - 0)
    432532 1 2 - 0 2.00 2.65 0.08
    FT
    2 - 1
    (0 - 1)
    242651 2 0 - 1 1.71 2.26 0.12
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    302743 2 0 - 1 1.85 -1° 2.07
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)

    Топ трендове Екстракласа

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.C. Gytkjaer 11 1 - 2 - Лех Познан
    2.J. Niezgoda 11 3 - - - Легия Варшава
    3.J. Imaz 9 - - - - Ягиелония Бялисток
    4.D. Bohar 8 - - - - Заглембие Любин
    5.P. Brozek 8 1 - - - Висла Краков
    6.J. Felix 8 1 - 2 - Пяст Гливице
    7.I. Angulo 7 2 - 1 - Гурник Забже
    8.A. Buksa 7 2 - 5 - Погон Шчечин
    9.P. Klimala 7 - - 2 - Ягиелония Бялисток
    10.J. Jimenez 6 - - 2 - Гурник Забже
    11.M. Nalepa 6 1 - 5 - Лехия Гданск
    12.R. Pich 6 2 - 2 - Шльонск Вроцлав
    13.A. Sobiech 6 2 - 3 - Лехия Гданск
    14.F. Brown 5 - - 3 - Раков
    15.E. Exposito 5 - - - - Шльонск Вроцлав


    Regular Season
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Шльонск Вроцлав 33 17 9 6 2 26 15 11
    2. Погон Шчечин 32 17 9 5 3 21 14 7
    3. Легия Варшава 32 17 10 2 5 33 17 16
    4. Краковия Краков 30 17 9 3 5 24 15 9
    5. Пяст Гливице 28 17 8 4 5 19 17 2
    6. Лехия Гданск 27 17 7 6 4 21 16 5
    7. Висла Плок 27 17 8 3 6 22 26 -4
    8. Лех Познан 26 17 7 5 5 29 18 11
    9. Ягиелония Бялисток 26 17 7 5 5 28 22 6
    10. Заглембие Любин 22 17 6 4 7 27 25 2
    11. Раков 22 17 7 1 9 19 25 -6
    12. Гурник Забже 20 18 4 8 6 20 25 -5
    13. Арка Гдиня 17 18 4 5 9 14 26 -12
    14. Корона Келце 15 18 4 3 11 10 24 -14
    15. ЛКС Лодз 14 17 4 2 11 17 29 -12
    16. Висла Краков 11 18 3 2 13 17 33 -16