Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Мексико Лига де Асенсо
28.02.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 23, Клаусура
flag_129 Mx2
ДорадосСакатекас
28/02/2020 05:00
212751 2 0 - 1 1.94 16° -
flag_129 Mx2
АтлантеВенадос
29/02/2020 02:00
393031 1 2 - 1 2.56 17° -
362737 2 1 - 2 3.00 10° -
502624 1 2 - 1 3.40 -
323533 X 1 - 1 1.83 -
383528 1 2 - 0 2.35 -
Кръг 22, Клаусура
482725 1 2 - 1 3.39 14° -
FT
2 - 0
(0 - 0)
382735 1 2 - 1 3.09 2.40
FT
6 - 2
(2 - 0)
flag_129 Mx2
ВенадосДорадос
23/02/2020 03:00
303733 X 1 - 1 2.04 16° 2.96 0.05
FT
4 - 3
(2 - 0)
402633 1 2 - 1 3.22 25° -
FT
0 - 1
(0 - 1)
332245 2 1 - 2 2.68 15° 2.30 0.03
FT
0 - 0
(0 - 0)
373231 1 3 - 1 2.67 20° 2.08
FT
1 - 1
(1 - 1)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.V. Manon 10 2 - 2 - Унив. де Колима
2.G. Ramirez 9 - - 2 - Сакатепек
3.D. Jimenez 8 3 - 1 - Алебрихес Оахака
4.R. Nurse 8 1 - - 1 Сакатекас
5.R. Prieto 8 - - 3 - Сакатепек
6.J. A. Ocejo Zazueta 7 1 - 3 - Тампико Мадеро
7.M. Britos 6 - - 3 - Корекаминос УАТ
8.J. Dos Santos 6 - - 3 1 Гуадалахара
9.J. Zuniga 6 - - 1 - Униаутонома
10.F. Arizala 5 - - 1 - Кафеталерос Тапачула
11.G. Martinez 5 1 - - - Кафеталерос Тапачула
12.S. Sosa 5 - - 3 1 Атланте
13.J. A. Lara Garcia 4 - - 1 - Алебрихес Оахака
14.E. Cruz 4 - - 3 - Тампико Мадеро
15.O. Islas 4 - - 5 - Атланте


Избрана среща

Домакин - Гост Форбет
Dk1
Хорсенс
АГФ Орхус

24/02/2020 21:00
2

Clausura
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Сакатекас 15 5 5 0 0 12 0 12
2. Корекаминос УАТ 12 5 4 0 1 13 8 5
3. Гуадалахара 9 5 3 0 2 8 9 -1
4. Симаронес Сонора 8 5 2 2 1 5 5 0
5. Симаронес Сонора 8 5 2 2 1 5 5 0
6. Атланте 7 5 2 1 2 5 5 0
7. Тампико Мадеро 7 5 2 1 2 5 5 0
8. Сакатепек 6 5 2 0 3 6 7 -1
9. Селая 6 5 2 0 3 3 5 -2
10. Алебрихес Оахака 5 5 1 2 2 5 4 1
11. Дорадос 2 5 0 2 3 6 11 -5
12. Кафеталерос Тапачула 0 5 0 0 5 4 10 -6
13. Симаронес Сонора 0 0 0 0 0 0 0 0
Apertura
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Алебрихес Оахака 25 13 7 4 2 18 15 3
2. Атланте 24 13 6 6 1 15 9 6
3. Гуадалахара 21 13 7 0 6 17 17 0
4. Тампико Мадеро 20 13 5 5 3 18 13 5
5. Сакатепек 19 13 5 4 4 18 18 0
6. Сакатекас 18 13 4 6 3 13 11 2
7. Селая 17 13 5 2 6 14 11 3
8. Кафеталерос Тапачула 17 13 4 5 4 17 16 1
9. Дорадос 16 13 3 7 3 13 12 1
10. Симаронес Сонора 16 13 4 4 5 10 11 -1
11. Унив. де Колима 14 13 3 5 5 16 18 -2
12. Униаутонома 13 13 3 4 6 18 21 -3
13. Венадос 12 13 3 3 7 12 20 -8
14. Корекаминос УАТ 11 13 2 5 6 12 19 -7