Мои лиги

Футбол

Други първенства

Международни

league_logo Футболни прогнози за Нидерландия Купа на Нидерландия - жени

Домакин - Гост
Вероятност в %
1X2
Форбет
Прогноза рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Резултат
Опт. залог
Осминафинали
NlW
253243
2
1 - 4
3.30
11°
1.80
3.25 4.00 1.80 no no no
FT
1 - 2(0 - 1)
NlW
121573
2
0 - 1
2.39
11°
1.08
16.00 9.00 1.08 no no no
FT
0 - 4(0 - 2)
NlW
482923
1
3 - 1
2.68
11°
1.44
1.44 4.20 5.50 no no no
Pen.
FT
3 - 4
1 - 1(0 - 0)
NlW
532918
1
5 - 1
4.49
-
- - -
FT
3 - 0(0 - 0)
NlW
343135
2
0 - 4
3.47
11°
-
- - -
FT
4 - 7(3 - 5)
NlW
42850
2
1 - 3
5.23
12°
-
- - -
FT
0 - 9(0 - 3)
NlW
201763
2
0 - 3
2.78
1.13
11.00 7.50 1.13 no no no
FT
2 - 1(1 - 0)
NlW
481735
1
5 - 0
4.32
11°
-
- - -
FT
0 - 6(0 - 3)
Втори кръг
NlW
352837
2
1 - 5
3.30
-
- - -
FT
0 - 1
Трети кръг
NlW
201862
2
1 - 5
3.86
-
- - -
FT
4 - 2(1 - 1)
NlW
422137
1
3 - 1
3.16
-
- - -
FT
0 - 5
NlW
362539
2
0 - 4
4.77
-
- - -
FT
1 - 0
NlW
422137
1
5 - 1
4.24
-
- - -
AET
FT
2 - 2
2 - 2
NlW
343036
2
1 - 2
3.49
-
- - -
FT
1 - 4
NlW
343036
2
1 - 5
3.33
5.00
1.40 5.00 5.00 no no no
FT
1 - 0(0 - 0)
0.2
NlW
343036
2
0 - 4
3.86
3.40
1.80 3.80 3.40 no no no
FT
0 - 0(0 - 0)
0.09
Четвърти кръг
NlW
343036
2
1 - 4
3.75
-
- - -
FT
2 - 3
NlW
343036
2
0 - 4
3.64
-
- - -
FT
0 - 5
Купа на Нидерландия - жени Група A
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Вартбургия (Ж) 9 3 3 0 0 7
2
DSS II W 6 3 2 0 1 4
3
Рейгер Бойз (Ж) 3 3 1 0 2 -2
4
Реал Срананг (Ж) 0 3 0 0 3 -9
Купа на Нидерландия - жени Group N
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Always Forward W 4 2 1 1 0 7
2
Виктория Бойс (Ж) 4 2 1 1 0 6
3
Винкел (Ж) 0 2 0 0 2 -13
Купа на Нидерландия - жени Group O
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
ДСЕ Ж 6 3 2 0 1 2
2
AFC W 4 3 1 1 1 0
3
Буитенвелдерт Ж 4 3 1 1 1 -1
4
УДИ 19 Ж 3 3 1 0 2 -1
Купа на Нидерландия - жени Group P
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Треквогелс (Ж) 4 2 1 1 0 13
2
АДО 20 Ж 4 2 1 1 0 1
3
Берген (Ж) 0 2 0 0 2 -14
Купа на Нидерландия - жени Group Q
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Нооит Гедахт Ж 9 3 3 0 0 11
2
Фортуна 54 Ж 4 3 1 1 1 -3
3
HVCH W 2 3 0 2 1 -5
4
Сомерен (Ж) 1 3 0 1 2 -3
Купа на Нидерландия - жени Group R
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Бекервелд Ж 7 3 2 1 0 4
2
Шаесберг Ж 7 3 2 1 0 2
3
Беерсе Бойс Ж 3 3 1 0 2 -1
4
RKSV Nuenen II W 0 3 0 0 3 -5
Купа на Нидерландия - жени Group S
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Орион Ж 6 3 2 0 1 11
2
Айндховен II Ж 6 3 2 0 1 1
3
Роод Вит 62 Ж 6 3 2 0 1 -8
4
Витенхорст Ж 0 3 0 0 3 -4
Купа на Нидерландия - жени Group T
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Бергуйзен Ж 9 3 3 0 0 19
2
Принцес Ирен Ж 6 3 2 0 1 1
3
Воезик Ж 1 3 0 1 2 -7
4
Треквогелс II Ж 1 3 0 1 2 -13
Купа на Нидерландия - жени Group U
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Бавел Ж 6 2 2 0 0 8
2
Тилбург Ж 3 2 1 0 1 0
3
DSE II W 0 0 0 0 0 0
4
Росмален Ж 0 2 0 0 2 -8
Купа на Нидерландия - жени Group V
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Де Тукърс Ж 6 2 2 0 0 10
2
RKHVV W 3 2 1 0 1 8
3
Виткамперс Ж 0 2 0 0 2 -18
Купа на Нидерландия - жени Group M
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
RKSV Nuenen W 9 3 3 0 0 17
2
Хоохланд Ж 4 3 1 1 1 5
3
VDZ W 4 3 1 1 1 -4
4
Беунинсе Бойз (Ж) 0 3 0 0 3 -18
Купа на Нидерландия - жени Група L
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Орание Насау (Ж) 6 2 2 0 0 20
2
Уинсъм (Ж) 3 2 1 0 1 -12
3
Хелпман (Ж) 0 2 0 0 2 -8
Купа на Нидерландия - жени Група K
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Be Quick '28 W 6 2 2 0 0 6
2
Стиенс (Ж) 4 3 1 1 1 -2
3
Грун Геел (Ж) 1 1 0 1 0 0
4
Никербокерс (Ж) 0 2 0 0 2 -4
Купа на Нидерландия - жени Група B
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
DSS W 9 3 3 0 0 7
2
Тер Лееде II Ж 6 3 2 0 1 1
3
WV-HEDW W 1 3 0 1 2 -4
4
Вартбургия II Ж 1 3 0 1 2 -4
Купа на Нидерландия - жени Група C
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Тер Лиде (Ж) 9 3 3 0 0 12
2
Джодан Бойс (Ж) 6 3 2 0 1 9
3
RCL W 3 3 1 0 2 -7
4
Спирит (Ж) 0 3 0 0 3 -14
Купа на Нидерландия - жени Група D
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Райнвогелс Ж 9 3 3 0 0 22
2
IJFC W 4 3 1 1 1 -5
3
Барендрехт Ж 3 3 1 0 2 -1
4
RVVH / Sparta W 1 3 0 1 2 -16
Купа на Нидерландия - жени Група E
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Беркел (Ж) 6 2 2 0 0 6
2
Саестум II (Ж) 3 2 1 0 1 -2
3
СДК Путтен (Ж) 0 0 0 0 0 0
4
Sparta / JVOZ W 0 2 0 0 2 -4
Купа на Нидерландия - жени Група F
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Саестум 9 3 3 0 0 17
2
Делта Спортс (Ж) 4 3 1 1 1 -3
3
Спарта Нийкерк (Ж) 3 3 1 0 2 -3
4
Спортинг '70 (Ж) 1 3 0 1 2 -11
Купа на Нидерландия - жени Група G
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Айндховен (Ж) 6 2 2 0 0 10
2
Ижендийке (Ж) 3 2 1 0 1 -7
3
Слеевийк Ж 0 2 0 0 2 -3
Купа на Нидерландия - жени Група H
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Кларенбек (Ж) 7 3 2 1 0 8
2
DTS Ede W 7 3 2 1 0 5
3
DZC '68 W 3 3 1 0 2 -10
4
AZSV W 0 3 0 0 3 -3
Купа на Нидерландия - жени Група I
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Елдения Ж 7 3 2 1 0 11
2
Беркум (Ж) 5 3 1 2 0 4
3
HZVV W 2 3 0 2 1 -5
4
Оммен (Ж) 1 3 0 1 2 -10
Купа на Нидерландия - жени Група J
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
ACV W 9 3 3 0 0 16
2
Оранж Нассау II (Ж) 6 3 2 0 1 -7
3
Be Quick '28 II W 3 3 1 0 2 -2
4
Хееренвеензе Бойс (Ж) 0 3 0 0 3 -7
Купа на Нидерландия - жени Четвърти кръг
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-