Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Словакия Втора Лига
    28.09.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 11
    flag_241 Sk2
    ДубницаКомарно
    27/09/2019 17:00
    572419 1 3 - 1 3.50 10° -
    591921 1 1 - 0 1.99 -
    flag_241 Sk2
    БардейовПопрад
    28/09/2019 16:30
    262252 2 0 - 2 2.40 -
    383429 1 3 - 1 2.79 12° -
    472429 1 2 - 0 1.83 -
    flag_241 Sk2
    Ружомберок BПухов
    29/09/2019 11:30
    352738 2 1 - 4 3.00 -
    432730 1 3 - 1 2.83 12° -
    flag_241 Sk2
    ТребишовСкалица
    29/09/2019 16:30
    162758 2 0 - 2 2.00 -
    Кръг 10
    262846 2 0 - 1 0.75 11°-12° -
    FT
    5 - 0
    (1 - 0)
    422928 1 2 - 0 2.46 -
    FT
    2 - 1
    (1 - 1)
    flag_241 Sk2
    ПопрадТребишов
    20/09/2019 19:00
    691912 1 3 - 0 3.02 -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    flag_241 Sk2
    СкалицаПетржалка
    20/09/2019 20:00
    483813 1 3 - 1 2.75 10° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    214435 X 0 - 0 2.10 19°-20° -
    FT
    1 - 3
    (1 - 0)
    flag_241 Sk2
    Л. МикулашДубница
    21/09/2019 16:30
    291952 2 1 - 3 2.90 13° -
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)
    flag_241 Sk2
    ПуховШаморин
    21/09/2019 16:30
    453816 1 2 - 0 1.40 16° -
    FT
    5 - 3
    (2 - 0)
    281458 2 0 - 3 2.71 19° -
    FT
    2 - 5
    (1 - 2)

    Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
    за срещите от предстоящия кръг.

    Топ трендове

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Дубница 27 10 9 0 1 26 11 15
    2. Дукла Банска Бистрица 24 10 8 0 2 26 12 14
    3. Попрад 24 10 8 0 2 20 9 11
    4. Скалица 20 10 6 2 2 15 11 4
    5. Жилина B 18 10 6 0 4 25 20 5
    6. Подбрезова 15 10 5 0 5 15 14 1
    7. Ружомберок B 15 10 5 0 5 17 21 -4
    8. Пухов 14 10 4 2 4 16 13 3
    9. Петржалка 13 10 4 1 5 17 18 -1
    10. Л. Микулаш 13 10 4 1 5 12 16 -4
    11. Комарно 12 10 3 3 4 10 16 -6
    12. Бардейов 11 10 3 2 5 12 14 -2
    13. Кошице 9 10 2 3 5 13 12 1
    14. С. Братислава B 6 10 2 0 8 8 20 -12
    15. Шаморин 6 10 1 3 6 10 24 -14
    16. Требишов 3 10 0 3 7 10 21 -11