cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Словакия Втора Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 96
    Победи домакин: 45
     
     
    47%
    Равенства: 19
     
     
    20%
    Победи гост: 32
     
     
    33%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 41
     
     
    43%
    Над 2.5 гола: 55
     
     
    57%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 278  
    Голове домакини: 152
     
     
    55%
    Голове гости: 126
     
     
    45%
    Голове на мач: 2.90
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. И. Братислава 27 2.25
    2. Поважска Бистрица 25 2.08
    3. Шаморин 23 1.92
    4. Петржалка 22 1.83
    5. Похроние 21 1.75
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Петржалка 8 0.67
    2. Шаморин 13 1.08
    3. Жилина B 13 1.08
    4. Злате Моравце 14 1.17
    5. Липтовски Микулаш 14 1.17
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФК Хумене 7 0.58
    2. Зволен 7 0.58
    3. Злате Моравце 13 1.08
    4. МФК Битча 13 1.08
    5. ОФК Малженице 16 1.33
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. МФК Битча 31 2.58
    2. ОФК Малженице 21 1.75
    3. Поважска Бистрица 21 1.75
    4. Зволен 21 1.75
    5. Лехота п. В. 19 1.58

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Татран Прешов
    3
    2
    2
    1
    1
    2. Шаморин
    1
    4
    4
    3
    2
    1
    3. Галанта
    2
    1
    3
    1
    3
    5
    4. Злате Моравце
    1
    2
    2
    1
    2
    2
    5. Зволен
    2
    4
    3
    2
    2
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. С. Братислава Б
    5
    4
    4
    3
    2
    4
    2. Лехота п. В.
    3
    5
    4
    4
    3
    2
    3. Жилина B
    3
    1
    3
    5
    4
    4
    4. МФК Битча
    4
    3
    1
    3
    5
    4
    5. ФК Хумене
    4
    3
    2
    2
    3
    4
    Резултати
    2 - 1 11
     
     
    11.46%
    0 - 1 9
     
     
    9.38%
    2 - 0 9
     
     
    9.38%
    1 - 1 8
     
     
    8.33%
    1 - 2 8
     
     
    8.33%
    1 - 0 7
     
     
    7.29%
    2 - 2 6
     
     
    6.25%
    3 - 1 6
     
     
    6.25%
    0 - 2 5
     
     
    5.21%
    0 - 3 3
     
     
    3.13%
    0 - 0 3
     
     
    3.13%
    4 - 0 3
     
     
    3.13%
    4 - 2 3
     
     
    3.13%
    1 - 4 2
     
     
    2.08%
    2 - 3 2
     
     
    2.08%
    3 - 2 2
     
     
    2.08%
    3 - 3 2
     
     
    2.08%
    3 - 0 2
     
     
    2.08%
    4 - 1 2
     
     
    2.08%
    0 - 5 1
     
     
    1.04%
    1 - 3 1
     
     
    1.04%
    2 - 5 1
     
     
    1.04%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 54
     
     
    56%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 40
     
     
    42%
    Равенства: 32
     
     
    33%
    Победи гост: 24
     
     
    25%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 13
    3. 12
    4. 12
    5. 12
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 2
    3. 4
    4. 6
    5. 6

    Топ трендове Втора Лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Петржалка 29 12 9 2 1 14
    2
    Шаморин 28 12 9 1 2 10
    3
    Поважска Бистрица 23 12 7 2 3 4
    4
    Похроние 22 12 7 1 4 5
    5
    Жилина B 20 12 6 2 4 3
    6
    И. Братислава 19 12 5 4 3 12
    7
    Галанта 19 12 6 1 5 -1
    8
    Татран Прешов 18 12 5 3 4 -1
    9
    Липтовски Микулаш 16 12 4 4 4 3
    10
    Лехота п. В. 16 12 4 4 4 -1
    11
    С. Братислава Б 15 12 4 3 5 2
    12
    Злате Моравце 13 12 3 4 5 -1
    13
    ОФК Малженице 11 12 3 2 7 -5
    14
    МФК Битча 9 12 3 0 9 -18
    15
    ФК Хумене 8 12 2 2 8 -12
    16
    Зволен 3 12 0 3 9 -14
    Промоция
    Плейофи
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.