Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Резултати Словакия Втора Лига

    21.09.2019
    15:30 С. Братислава B
    2 - 5
    Жилина B
    15:30 Комарно
    1 - 3
    Дукла Банска Бистрица
    20.09.2019
    19:00 Скалица
    2 - 0
    Петржалка
    18:00 Попрад
    2 - 0
    Требишов
    17:00 Подбрезова
    2 - 1
    Бардейов
    16:00 Кошице
    5 - 0
    Ружомберок B
    15.09.2019
    10:30 Петржалка
    1 - 3
    Попрад
    10:30 Жилина B
    1 - 2
    Пухов
    10:30 Шаморин
    0 - 1
    Ружомберок B
    14.09.2019
    17:00 Подбрезова
    3 - 0
    Требишов
    16:00 Дукла Банска Бистрица
    2 - 1
    Л. Микулаш
    16:00 Комарно
    0 - 0
    Кошице
    16:00 Дубница
    2 - 1
    Скалица
    16:00 Бардейов
    2 - 0
    С. Братислава B
    08.09.2019
    14:30 С. Братислава B
    2 - 1
    Требишов
    07.09.2019
    19:00 Скалица
    3 - 1
    Дукла Банска Бистрица
    18:00 Попрад
    3 - 2
    Дубница
    16:00 Кошице
    1 - 1
    Шаморин
    16:00 Л. Микулаш
    4 - 1
    Комарно
    16:00 Пухов
    3 - 0
    Бардейов
    10:30 Ружомберок B
    1 - 4
    Жилина B
    06.09.2019
    17:00 Подбрезова
    2 - 0
    Петржалка
    01.09.2019
    16:30 Требишов
    0 - 1
    Пухов
    10:30 Петржалка
    3 - 0
    С. Братислава B
    10:30 Жилина B
    3 - 1
    Шаморин
    31.08.2019
    16:30 Дубница
    3 - 1
    Подбрезова
    16:30 Л. Микулаш
    1 - 0
    Кошице
    16:30 Комарно
    1 - 1
    Скалица
    16:30 Дукла Банска Бистрица
    2 - 0
    Попрад
    30.08.2019
    16:30 Бардейов
    2 - 0
    Ружомберок B
    28.08.2019
    17:00 Пухов
    1 - 2
    Дукла Банска Бистрица
    25.08.2019
    10:30 Шаморин
    2 - 2
    Бардейов
    10:30 Ружомберок B
    2 - 1
    Требишов
    24.08.2019
    19:00 Скалица
    1 - 1
    Л. Микулаш
    19:00 Попрад
    2 - 0
    Комарно
    16:30 Пухов
    1 - 1
    Петржалка
    16:30 Кошице
    1 - 0
    Жилина B
    10:30 С. Братислава B
    0 - 2
    Дубница
    23.08.2019
    19:00 Подбрезова
    0 - 2
    Дукла Банска Бистрица
    18.08.2019
    17:00 Требишов
    0 - 0
    Шаморин
    10:30 Петржалка
    1 - 3
    Ружомберок B
    17.08.2019
    19:00 Скалица
    1 - 0
    Кошице
    17:00 Дукла Банска Бистрица
    3 - 0
    С. Братислава B
    17:00 Комарно
    1 - 0
    Подбрезова
    17:00 Л. Микулаш
    0 - 2
    Попрад
    17:00 Дубница
    1 - 0
    Пухов
    16.08.2019
    17:00 Бардейов
    1 - 2
    Жилина B
    11.08.2019
    17:00 С. Братислава B
    0 - 1
    Комарно
    10:30 Жилина B
    3 - 2
    Требишов
    10:30 Ружомберок B
    2 - 4
    Дубница
    10:30 Шаморин
    2 - 1
    Петржалка
    10.08.2019
    19:00 Попрад
    1 - 2
    Скалица
    17:00 Кошице
    1 - 2
    Бардейов
    09.08.2019
    19:00 Подбрезова
    4 - 0
    Л. Микулаш
    04.08.2019
    10:30 Петржалка
    3 - 1
    Жилина B
    03.08.2019
    19:00 Скалица
    3 - 1
    Подбрезова
    19:00 Попрад
    3 - 2
    Кошице
    17:00 Бардейов
    1 - 1
    Требишов
    17:00 Л. Микулаш
    2 - 0
    С. Братислава B
    17:00 Комарно
    2 - 2
    Пухов
    17:00 Дубница
    4 - 1
    Шаморин
    02.08.2019
    17:00 Дукла Банска Бистрица
    3 - 2
    Ружомберок B
    28.07.2019
    10:30 С. Братислава B
    4 - 0
    Скалица
    10:30 Ружомберок B
    4 - 1
    Комарно
    10:30 Жилина B
    2 - 4
    Дубница
    27.07.2019
    17:30 Бардейов
    1 - 2
    Петржалка
    17:30 Пухов
    1 - 2
    Л. Микулаш
    26.07.2019
    19:00 Подбрезова
    0 - 3
    Попрад
    17:30 Дукла Банска Бистрица
    5 - 0
    Шаморин
    17:30 Кошице
    2 - 2
    Требишов

    Топ трендове Втора Лига

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Дукла Банска Бистрица 24 10 8 0 2 26 12 14
    2. Дубница 24 9 8 0 1 23 10 13
    3. Попрад 24 10 8 0 2 20 9 11
    4. Скалица 20 10 6 2 2 15 11 4
    5. Жилина B 18 10 6 0 4 25 20 5
    6. Подбрезова 15 10 5 0 5 15 14 1
    7. Ружомберок B 15 10 5 0 5 17 21 -4
    8. Петржалка 13 10 4 1 5 17 18 -1
    9. Л. Микулаш 13 9 4 1 4 11 13 -2
    10. Комарно 12 10 3 3 4 10 16 -6
    11. Пухов 11 9 3 2 4 11 10 1
    12. Бардейов 11 10 3 2 5 12 14 -2
    13. Кошице 9 10 2 3 5 13 12 1
    14. С. Братислава B 6 10 2 0 8 8 20 -12
    15. Шаморин 6 9 1 3 5 7 19 -12
    16. Требишов 3 10 0 3 7 10 21 -11