Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

Футболът е математика

Close[X]
 

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Словакия Суперлига
24.05.2019

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 32, Championship Round
flag_91 Sk1
ЖилинаРужомберок
24/05/2019 20:00
333236 2 1 - 2 2.89 10° -
483121 1 2 - 1 3.48 16° -
612316 1 3 - 1 4.17 15° -
Кръг 32, Кръг за изпадане
flag_91 Sk1
ПодбрезоваСеница
24/05/2019 20:00
283536 2 1 - 3 2.50 10° -
303634 X 1 - 1 2.91 14° -
433325 1 3 - 1 3.27 15° -
Кръг 31, Championship Round
192655 2 1 - 3 2.77 15° 1.60
FT
3 - 3
(2 - 1)
flag_91 Sk1
СередЖилина
18/05/2019 18:00
382735 1 2 - 1 3.83 15° 3.85 0.16
FT
2 - 3
(1 - 3)
373429 1 3 - 1 2.50 12° 1.95
FT
1 - 0
(1 - 0)
Кръг 31, Кръг за изпадане
443224 1 2 - 1 2.63 15° 2.59 0.09
FT
3 - 1
(2 - 0)
334027 X 2 - 2 3.06 15° 3.39 0.15
FT
0 - 1
(0 - 0)
363826 X 2 - 2 3.61 14° 3.58 0.14
FT
4 - 0
(2 - 0)

Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
за срещите от предстоящия кръг.

Топ трендове Суперлига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.A. Sporar 29 5 - 3 1 Слован Братислава
2.H. Catakovic 13 3 - 4 - Тренчин
3.Moha 12 - - 2 - Слован Братислава
4.V. Bayo 11 - - 3 1 Дунайска Стреда
5.R. Bozenik 11 - - 2 - Жилина
6.T. Vestenicky 10 2 - 4 - Нитра
7.T. Dubek 9 6 - 5 - Злате Моравце
8.M. Skvarka 9 1 - 2 - Жилина
9.I. Tandir 9 2 - 4 - Ружомберок
10.K. Yilmaz 9 - - 4 - Спартак Търнава
11.N. Gataric 8 - - 2 - Серед
12.Z. Kalmar 8 2 - 11 - Дунайска Стреда
13.D. Lesko 8 - - 5 - Подбрезова
14.M. Ljubicic 8 - - 6 - Слован Братислава
15.K. Qose 8 1 - 8 - Ружомберок


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 58 22 18 4 0 53 18 35
2. Жилина 44 22 13 5 4 39 23 16
3. Дунайска Стреда 44 22 13 5 4 42 27 15
4. Ружомберок 36 22 9 9 4 34 20 14
5. Михаловце 32 22 9 5 8 29 33 -4
6. Серед 31 22 9 4 9 27 29 -2
7. Нитра 26 22 7 5 10 27 30 -3
8. Спартак Търнава 25 22 7 4 11 28 28 0
9. Тренчин 22 22 6 4 12 30 40 -10
10. Подбрезова 21 22 6 3 13 22 35 -13
11. Сеница 15 22 3 6 13 20 43 -23
12. Злате Моравце 14 22 4 2 16 19 44 -25