Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Словакия Фортуна Лига
17.07.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 29, Europa League Play-offs - Final
402832 1 2 - 1 2.65 18° 2.38
FT
0 - 2
(0 - 0)
Кръг 29, Relegation
flag_91 Sk1
НитраДубница
17/07/2020 21:00
232551 2 0 - 2 2.15 14° 6.90 0.43
FT
3 - 0
(2 - 0)
Кръг 28, Europa League Play-offs - Semi-finals
413623 1 2 - 1 2.74 16° 1.36
FT
1 - 0
(0 - 0)
353233 1 3 - 1 3.03 15° 2.65
FT
3 - 0
(1 - 0)
Кръг 28, Relegation
flag_91 Sk1
ДубницаНитра
14/07/2020 18:00
571726 1 2 - 1 2.59 17° 2.59 0.3
FT
0 - 0
(0 - 0)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Ristovski 12 2 - 2 - Нитра
2.A. Sporar 12 2 - 1 - Слован Братислава
3.O. Bukari 10 - - 3 1 Тренчин
4.J. Bernat 9 - - 2 - Жилина
5.Z. Kalmar 9 2 - 2 - Дунайска Стреда
6.Rafael Ratao 9 - - 1 - Слован Братислава
7.F. A. Castaneda Velez 8 2 - 3 - Сеница
8.T. Dubek 8 1 - 4 - Злате Моравце
9.A. Roguljic 8 - - 5 - Тренчин
10.A. Sobczyk 8 - - 5 - Спартак Търнава
11.H. Catakovic 7 2 - 1 - Тренчин
12.E. Ramirez 7 - - 5 - Дунайска Стреда
13.M. Sidibe 7 - - 4 - Михаловце
14.F. Twardzik 7 6 - 4 - Ружомберок
15.K. Vida 7 - - 3 - Дунайска Стреда


Фортуна Лига Шампионска Група
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 68 27 21 5 1 57 14 43
2. Жилина 51 27 15 6 6 48 25 23
3. Дунайска Стреда 50 27 15 5 7 42 28 14
4. Спартак Търнава 35 27 10 5 12 30 32 -2
5. Ружомберок 32 27 7 11 9 28 33 -5
6. Михаловце 32 27 8 8 11 31 49 -18
Фортуна Лига Кръг за изпадане
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Тренчин 39 27 11 6 10 52 43 9
2. Злате Моравце 33 27 8 9 10 27 33 -6
3. Серед 27 27 6 9 12 29 41 -12
4. Сеница 26 27 6 8 13 26 40 -14
5. Похроние 26 27 6 8 13 25 44 -19
6. Нитра 25 27 7 4 16 23 36 -13
Фортуна Лига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 55 22 17 4 1 46 11 35
2. Жилина 45 22 13 6 3 38 17 21
3. Дунайска Стреда 38 22 11 5 6 31 25 6
4. Спартак Търнава 30 22 9 3 10 25 26 -1
5. Михаловце 30 22 8 6 8 28 32 -4
6. Ружомберок 28 22 6 10 6 25 27 -2
7. Тренчин 27 22 7 6 9 39 35 4
8. Злате Моравце 26 22 6 8 8 22 28 -6
9. Сеница 24 22 6 6 10 24 33 -9
10. Серед 22 22 5 7 10 23 34 -11
11. Нитра 19 22 5 4 13 17 31 -14
12. Похроние 16 22 3 7 12 19 38 -19