Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

Прогнози за голмайстори Словакия Фортуна Лига

Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
Кръг 22, Редовен сезон
Sk1
МихаловцеПохроние
07/03/2020 16:30
M. Sidibe
P. Kolesar
A. Hovhannisyan
23%
12%
10%
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Sk1
Дунайска СтредаСпартак Търнава
07/03/2020 16:30
K. Vida
E. Ramirez
Z. Kalmar
25%
21%
18%
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Sk1
Злате МоравцеТренчин
07/03/2020 16:30
O. Bukari
H. Catakovic
A. Roguljic
30%
23%
23%
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Sk1
СеницаНитра
07/03/2020 16:30
F. A. Castaneda Velez
A. Samson
P. Eneji Moses
28%
18%
15%
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 0)
Sk1
Слован БратиславаРужомберок
07/03/2020 16:30
A. Sporar
Rafael Ratao
F. Twardzik
41%
29%
24%
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Sk1
СередЖилина
07/03/2020 16:30
J. Bernat
F. Balaj
L. Janosik
21%
19%
15%
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Кръг 21, Редовен сезон
Sk1
ТренчинСеред
01/03/2020 16:30
O. Bukari
A. Roguljic
H. Catakovic
39%
34%
23%
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
Sk1
НитраСлован Братислава
01/03/2020 16:30
A. Sporar
Rafael Ratao
D. Strelec
48%
22%
16%
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Sk1
ЖилинаДунайска Стреда
01/03/2020 16:30
J. Bernat
L. Janosik
M. Kacer
30%
19%
16%
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 2)
Sk1
Спартак ТърнаваЗлате Моравце
01/03/2020 16:30
T. Dubek
A. Sobczyk
B. Mitrea
21%
17%
17%
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Sk1
ПохрониеСеница
01/03/2020 16:30
F. A. Castaneda Velez
A. Samson
P. Eneji Moses
25%
14%
12%
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Sk1
РужомберокМихаловце
01/03/2020 16:30
M. Sidibe
F. Twardzik
D. Takac
22%
19%
13%
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.A. Sporar 12 2 - 1 - Слован Братислава
2.M. Ristovski 9 1 - 2 - Нитра
3.F. A. Castaneda Velez 8 2 - 3 - Сеница
4.K. Vida 8 - - 3 - Дунайска Стреда
5.J. Bernat 7 - - 1 - Жилина
6.O. Bukari 7 - - 2 1 Тренчин
7.T. Dubek 7 1 - 4 - Злате Моравце
8.Rafael Ratao 7 - - 1 - Слован Братислава
9.M. Sidibe 7 - - 4 - Михаловце
10.A. Sobczyk 7 - - 4 - Спартак Търнава
11.H. Catakovic 6 2 - 1 - Тренчин
12.Z. Kalmar 6 1 - - - Дунайска Стреда
13.B. Mitrea 6 4 1 5 1 Спартак Търнава
14.K. Qose 6 - - 3 - Ружомберок
15.A. Roguljic 6 - - 4 - Тренчин


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 55 22 17 4 1 46 11 35
2. Жилина 45 22 13 6 3 38 17 21
3. Дунайска Стреда 38 22 11 5 6 31 25 6
4. Спартак Търнава 30 22 9 3 10 25 26 -1
5. Михаловце 30 22 8 6 8 28 32 -4
6. Ружомберок 28 22 6 10 6 25 27 -2
7. Тренчин 27 22 7 6 9 39 35 4
8. Злате Моравце 26 22 6 8 8 22 28 -6
9. Сеница 24 22 6 6 10 24 33 -9
10. Серед 22 22 5 7 10 23 34 -11
11. Нитра 19 22 5 4 13 17 31 -14
12. Похроние 16 22 3 7 12 19 38 -19