Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Класиране Словакия Фортуна Лига

Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 55 22 17 4 1 46 11 35
2. Жилина 45 22 13 6 3 38 17 21
3. Дунайска Стреда 38 22 11 5 6 31 25 6
4. Спартак Търнава 30 22 9 3 10 25 26 -1
5. Михаловце 30 22 8 6 8 28 32 -4
6. Ружомберок 28 22 6 10 6 25 27 -2
7. Тренчин 27 22 7 6 9 39 35 4
8. Злате Моравце 26 22 6 8 8 22 28 -6
9. Сеница 24 22 6 6 10 24 33 -9
10. Серед 22 22 5 7 10 23 34 -11
11. Нитра 19 22 5 4 13 17 31 -14
12. Похроние 16 22 3 7 12 19 38 -19
Шампионска Лига
Лига Европа
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
КЛАС. ПО ДОМАКИНСТВА PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 31 11 10 1 0 26 2 24
2. Жилина 24 11 7 3 1 24 9 15
3. Дунайска Стреда 21 11 6 3 2 18 8 10
4. Михаловце 20 11 6 2 3 17 9 8
5. Спартак Търнава 20 11 6 2 3 15 9 6
6. Тренчин 18 11 5 3 3 25 16 9
7. Злате Моравце 15 11 4 3 4 11 11 0
8. Сеница 13 11 4 1 6 14 16 -2
9. Серед 13 11 3 4 4 13 19 -6
10. Ружомберок 10 11 1 7 3 10 12 -2
11. Нитра 9 11 2 3 6 8 15 -7
12. Похроние 7 11 1 4 6 9 21 -12
КЛАС. ПО ГОСТУВАНИЯ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Слован Братислава 24 11 7 3 1 20 9 11
2. Жилина 21 11 6 3 2 14 8 6
3. Ружомберок 18 11 5 3 3 15 15 0
4. Дунайска Стреда 17 11 5 2 4 13 17 -4
5. Злате Моравце 11 11 2 5 4 11 17 -6
6. Сеница 11 11 2 5 4 10 17 -7
7. Спартак Търнава 10 11 3 1 7 10 17 -7
8. Нитра 10 11 3 1 7 9 16 -7
9. Михаловце 10 11 2 4 5 11 23 -12
10. Тренчин 9 11 2 3 6 14 19 -5
11. Серед 9 11 2 3 6 10 15 -5
12. Похроние 9 11 2 3 6 10 17 -7
КЛАС. ПОСЛЕДНИ 6 МАЧА PTS W D L GF GA +/-
1. Жилина 14 4 2 0 11 3 8
2. Слован Братислава 14 4 2 0 6 0 6
3. Михаловце 13 4 1 1 8 9 -1
4. Спартак Търнава 10 3 1 2 5 5 0
5. Похроние 8 2 2 2 3 3 0
6. Тренчин 7 2 1 3 11 8 3
7. Дунайска Стреда 6 1 3 2 3 5 -2
8. Сеница 6 1 3 2 3 5 -2
9. Нитра 5 1 2 3 4 4 0
10. Злате Моравце 5 1 2 3 4 8 -4
11. Ружомберок 4 0 4 2 3 6 -3
12. Серед 4 1 1 4 7 12 -5

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.A. Sporar 12 2 - 1 - Слован Братислава
2.M. Ristovski 9 1 - 2 - Нитра
3.F. A. Castaneda Velez 8 2 - 3 - Сеница
4.K. Vida 8 - - 3 - Дунайска Стреда
5.J. Bernat 7 - - 1 - Жилина
6.O. Bukari 7 - - 2 1 Тренчин
7.T. Dubek 7 1 - 4 - Злате Моравце
8.Rafael Ratao 7 - - 1 - Слован Братислава
9.M. Sidibe 7 - - 4 - Михаловце
10.A. Sobczyk 7 - - 4 - Спартак Търнава
11.H. Catakovic 6 2 - 1 - Тренчин
12.Z. Kalmar 6 1 - - - Дунайска Стреда
13.B. Mitrea 6 4 1 5 1 Спартак Търнава
14.K. Qose 6 - - 3 - Ружомберок
15.A. Roguljic 6 - - 4 - Тренчин