Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

league_logo Футболни прогнози за Чехия Синот Лига

Домакин - Гост
Вероятност в %
1X2
Фор
бет
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Резултат
Опт. залог
Кръг 37, Relegation - Final
Cz1
382141
2
2 - 3
3.50
18°
-
- - -
FT
2 - 2(2 - 1)
Cz1
552322
1
3 - 0
2.75
20°
-
- - -
FT
2 - 0(1 - 0)
Кръг 36, Relegation - Final
Cz1
343135
2
0 - 2
0.75
24°
-
- - -
FT
3 - 0(1 - 0)
Cz1
273241
2
0 - 2
1.95
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 1)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.J. Beauguel 19 7 - 7 - Виктория Пилзен
2.V. Jurecka 17 4 - 3 - Словачко
3.L. Almasi 16 1 - 4 1 Баник Острава
4.O. Lingr 14 - - 3 - Славия Прага
5.T. Cvancara 12 1 - 5 1 Баумит Яблонец
6.D. Puskac 11 2 - 3 - Бохемианс 1905
7.M. Skoda 11 - - 7 - Млада Болеслав
8.D. Doudera 10 - - 9 - Млада Болеслав
9.I. Schranz 10 - - 5 - Славия Прага
10.F. Bassey 9 - - 3 - Чешке Будьовице
11.A. Hlozek 9 - - 2 - Спарта Прага
12.J. Kuchta 9 - - 2 1 Славия Прага
13.J. Rada 9 4 - 4 - Храдец Кралове
14.J. Klima 8 1 - 5 - Баник Острава
15.A. Vlkanova 8 - - 4 - Храдец Кралове


Синот Лига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Славия Прага 73 30 23 4 3 71 19 52
2
Виктория Пилзен 72 30 22 6 2 53 19 34
3
Спарта Прага 66 30 20 6 4 65 32 33
4
Словачко 59 30 18 5 7 50 30 20
5
Баник Острава 51 30 14 9 7 54 39 15
6
Храдец Кралове 40 30 9 13 8 38 40 -2
7
Млада Болеслав 38 30 11 5 14 45 48 -3
8
Сигма Оломоуц 37 30 9 10 11 39 37 2
9
Слован Либерец 37 30 10 7 13 29 38 -9
10
Чешке Будьовице 36 30 9 9 12 40 46 -6
11
Злин 30 30 8 6 16 36 53 -17
12
Теплице 27 30 8 3 19 29 49 -20
13
Бохемианс 1905 26 30 6 8 16 34 56 -22
14
Баумит Яблонец 26 30 4 14 12 22 45 -23
15
Пардубице 24 30 5 9 16 35 67 -32
16
Карвина 17 30 3 8 19 30 52 -22
Синот Лига Шампионска Група
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Виктория Пилзен 85 35 26 7 2 63 21 42
2
Славия Прага 78 35 24 6 5 80 27 53
3
Спарта Прага 73 35 22 7 6 72 40 32
4
Словачко 68 35 21 5 9 59 38 21
5
Баник Острава 55 35 15 10 10 60 48 12
6
Храдец Кралове 44 35 10 14 11 44 52 -8
Синот Лига Кръг за изпадане
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Пардубице 37 35 9 10 16 42 68 -26
2
Злин 36 35 9 9 17 43 60 -17
3
Бохемианс 1905 34 35 8 10 17 45 61 -16
4
Баумит Яблонец 34 35 6 16 13 27 48 -21
5
Теплице 29 35 8 5 22 33 59 -26
6
Карвина 19 35 3 10 22 33 63 -30