Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Резултати Чехия Синот Лига

    20.09.2019
    18:00 Бохемианс 1905
    2 - 2
    Злин
    18.09.2019
    18:00 Теплице
    2 - 0
    Млада Болеслав
    16.09.2019
    18:00 Виктория Пилзен
    3 - 2
    Баумит Яблонец
    15.09.2019
    17:00 Баник Острава
    2 - 1
    Чешке Будьовице
    15:00 Злин
    0 - 2
    Спарта Прага
    15:00 Карвина
    0 - 0
    Бохемианс 1905
    14.09.2019
    19:00 Славия Прага
    3 - 0
    Словачко
    16:30 Слован Либерец
    1 - 1
    Теплице
    16:30 Млада Болеслав
    6 - 0
    Прибрам
    13.09.2019
    18:00 Сигма Оломоуц
    2 - 0
    Опава
    01.09.2019
    19:00 Спарта Прага
    3 - 3
    Сигма Оломоуц
    16:30 Опава
    1 - 1
    Славия Прага
    16:30 Баумит Яблонец
    2 - 1
    Баник Острава
    16:30 Чешке Будьовице
    2 - 0
    Злин
    16:30 Теплице
    0 - 0
    Карвина
    31.08.2019
    19:30 Прибрам
    1 - 2
    Виктория Пилзен
    17:00 Словачко
    1 - 1
    Млада Болеслав
    15:00 Бохемианс 1905
    2 - 1
    Слован Либерец
    25.08.2019
    19:00 Слован Либерец
    3 - 1
    Спарта Прага
    16:30 Млада Болеслав
    4 - 2
    Чешке Будьовице
    16:30 Виктория Пилзен
    4 - 0
    Опава
    24.08.2019
    19:30 Славия Прага
    4 - 0
    Бохемианс 1905
    17:00 Злин
    1 - 4
    Карвина
    17:00 Прибрам
    4 - 0
    Баумит Яблонец
    23.08.2019
    18:00 Баник Острава
    3 - 0
    Словачко
    18:00 Сигма Оломоуц
    2 - 0
    Теплице
    18.08.2019
    19:00 Теплице
    1 - 1
    Виктория Пилзен
    17:00 Баумит Яблонец
    2 - 1
    Млада Болеслав
    17:00 Карвина
    0 - 1
    Слован Либерец
    15:00 Спарта Прага
    2 - 0
    Баник Острава
    17.08.2019
    19:30 Бохемианс 1905
    3 - 2
    Сигма Оломоуц
    17:00 Словачко
    2 - 0
    Прибрам
    17:00 Опава
    0 - 3
    Злин
    16.08.2019
    18:00 Чешке Будьовице
    0 - 3
    Славия Прага
    11.08.2019
    19:00 Млада Болеслав
    4 - 3
    Спарта Прага
    16:30 Виктория Пилзен
    0 - 2
    Словачко
    16:30 Баумит Яблонец
    2 - 1
    Опава
    10.08.2019
    19:30 Славия Прага
    1 - 0
    Слован Либерец
    17:00 Прибрам
    2 - 0
    Чешке Будьовице
    17:00 Сигма Оломоуц
    1 - 1
    Карвина
    15:00 Баник Острава
    4 - 2
    Бохемианс 1905
    09.08.2019
    18:00 Злин
    1 - 0
    Теплице
    04.08.2019
    19:00 Спарта Прага
    3 - 0
    Прибрам
    16:30 Чешке Будьовице
    1 - 1
    Баумит Яблонец
    16:30 Карвина
    0 - 0
    Славия Прага
    03.08.2019
    19:30 Бохемианс 1905
    0 - 0
    Виктория Пилзен
    17:00 Словачко
    1 - 0
    Злин
    17:00 Слован Либерец
    0 - 1
    Сигма Оломоуц
    02.08.2019
    18:00 Опава
    0 - 2
    Баник Острава
    29.07.2019
    18:00 Чешке Будьовице
    2 - 2
    Спарта Прага
    28.07.2019
    19:00 Славия Прага
    1 - 0
    Сигма Оломоуц
    16:30 Млада Болеслав
    4 - 1
    Опава
    16:30 Баумит Яблонец
    6 - 0
    Словачко
    27.07.2019
    19:30 Виктория Пилзен
    3 - 2
    Карвина
    17:00 Злин
    2 - 1
    Слован Либерец
    17:00 Прибрам
    3 - 2
    Бохемианс 1905
    26.07.2019
    18:30 Баник Острава
    0 - 1
    Теплице
    22.07.2019
    18:00 Карвина
    1 - 2
    Баник Острава
    21.07.2019
    19:00 Теплице
    1 - 5
    Славия Прага
    16:30 Бохемианс 1905
    3 - 0
    Млада Болеслав
    20.07.2019
    19:30 Спарта Прага
    2 - 0
    Баумит Яблонец
    17:00 Словачко
    0 - 2
    Чешке Будьовице
    17:00 Опава
    1 - 0
    Прибрам
    17:00 Сигма Оломоуц
    1 - 0
    Злин
    19.07.2019
    18:30 Слован Либерец
    1 - 2
    Виктория Пилзен
    15.07.2019
    18:00 Злин
    0 - 1
    Славия Прага
    14.07.2019
    19:00 Спарта Прага
    0 - 2
    Словачко
    16:30 Чешке Будьовице
    0 - 1
    Опава
    16:30 Млада Болеслав
    1 - 0
    Карвина
    13.07.2019
    19:30 Виктория Пилзен
    3 - 1
    Сигма Оломоуц

    Топ трендове Синот Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.N. Komlichenko 7 1 - 3 - Млада Болеслав
    2.G. Kanga 6 3 - 1 - Спарта Прага
    3.M. Mesanovic 6 2 - 3 - Млада Болеслав
    4.J. Plsek 6 2 - - - Сигма Оломоуц
    5.M. Skoda 6 - - 1 - Прибрам
    6.J. Husbauer 4 - - 2 - Славия Прага
    7.J. Kopic 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    8.J. Matousek 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    9.R. Potocny 4 2 - 4 - Слован Либерец
    10.J. Sykora 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    11.P. Bucha 3 - - 3 - Млада Болеслав
    12.A. Hlozek 3 - - - - Спарта Прага
    13.M. Krmencik 3 - - 2 - Виктория Пилзен
    14.N. Kuzmanovic 3 - - 1 - Баник Острава
    15.J. Mares 3 - - 4 1 Теплице


    Regular Season
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Славия Прага 23 9 7 2 0 19 2 17
    2. Виктория Пилзен 20 9 6 2 1 18 10 8
    3. Млада Болеслав 16 9 5 1 3 21 14 7
    4. Баумит Яблонец 16 9 5 1 3 17 13 4
    5. Баник Острава 15 9 5 0 4 15 11 4
    6. Спарта Прага 14 9 4 2 3 18 14 4
    7. Сигма Оломоуц 14 9 4 2 3 13 11 2
    8. Словачко 13 9 4 1 4 8 15 -7
    9. Бохемианс 1905 12 10 3 3 4 14 18 -4
    10. Слован Либерец 10 9 3 1 5 10 11 -1
    11. Теплице 10 9 2 4 3 7 11 -4
    12. Злин 10 10 3 1 6 9 14 -5
    13. Прибрам 10 9 3 1 5 11 17 -6
    14. Чешке Будьовице 8 9 2 2 5 10 15 -5
    15. Карвина 7 9 1 4 4 8 9 -1
    16. Опава 7 9 2 1 6 5 18 -13