Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Програма Чехия Синот Лига

    21.09.2019
      Спарта Прага - Славия Прага Прогноза
      Чешке Будьовице - Виктория Пилзен Прогноза
      Баумит Яблонец - Сигма Оломоуц Прогноза
      Прибрам - Карвина Прогноза
      Млада Болеслав - Баник Острава Прогноза
      Бохемианс 1905 - Злин Прогноза
      Опава - Слован Либерец Прогноза
      Словачко - Теплице Прогноза
    28.09.2019
      Баник Острава - Прибрам  
      Виктория Пилзен - Спарта Прага  
      Злин - Баумит Яблонец  
      Славия Прага - Млада Болеслав  
      Сигма Оломоуц - Словачко  
      Слован Либерец - Чешке Будьовице  
      Карвина - Опава  
      Теплице - Бохемианс 1905  
    05.10.2019
      Чешке Будьовице - Бохемианс 1905  
      Баумит Яблонец - Славия Прага  
      Прибрам - Сигма Оломоуц  
      Млада Болеслав - Виктория Пилзен  
      Баник Острава - Злин  
      Опава - Теплице  
      Словачко - Слован Либерец  
      Спарта Прага - Карвина  
    19.10.2019
      Виктория Пилзен - Баник Острава  
      Злин - Млада Болеслав  
      Славия Прага - Прибрам  
      Сигма Оломоуц - Чешке Будьовице  
      Слован Либерец - Баумит Яблонец  
      Карвина - Словачко  
      Теплице - Спарта Прага  
      Бохемианс 1905 - Опава  
    26.10.2019
      Чешке Будьовице - Карвина  
      Баумит Яблонец - Теплице  
      Прибрам - Злин  
      Млада Болеслав - Слован Либерец  
      Баник Острава - Сигма Оломоуц  
      Виктория Пилзен - Славия Прага  
      Словачко - Опава  
      Спарта Прага - Бохемианс 1905  
    02.11.2019
      Злин - Виктория Пилзен  
      Славия Прага - Баник Острава  
      Сигма Оломоуц - Млада Болеслав  
      Слован Либерец - Прибрам  
      Карвина - Баумит Яблонец  
      Теплице - Чешке Будьовице  
      Бохемианс 1905 - Словачко  
      Опава - Спарта Прага  
    09.11.2019
      Чешке Будьовице - Словачко  
      Баумит Яблонец - Спарта Прага  
      Прибрам - Опава  
      Млада Болеслав - Бохемианс 1905  
      Баник Острава - Карвина  
      Виктория Пилзен - Слован Либерец  
      Злин - Сигма Оломоуц  
      Славия Прага - Теплице  
    23.11.2019
      Сигма Оломоуц - Славия Прага  
      Слован Либерец - Злин  
      Карвина - Виктория Пилзен  
      Теплице - Баник Острава  
      Бохемианс 1905 - Прибрам  
      Опава - Млада Болеслав  
      Словачко - Баумит Яблонец  
      Спарта Прага - Чешке Будьовице  
    30.11.2019
      Баумит Яблонец - Чешке Будьовице  
      Сигма Оломоуц - Слован Либерец  
      Славия Прага - Карвина  
      Млада Болеслав - Теплице  
      Виктория Пилзен - Бохемианс 1905  
      Баник Острава - Опава  

    Топ трендове Синот Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.N. Komlichenko 7 1 - 3 - Млада Болеслав
    2.G. Kanga 6 3 - 1 - Спарта Прага
    3.M. Mesanovic 6 2 - 3 - Млада Болеслав
    4.J. Plsek 6 2 - - - Сигма Оломоуц
    5.M. Skoda 6 - - 1 - Прибрам
    6.J. Husbauer 4 - - 2 - Славия Прага
    7.J. Kopic 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    8.J. Matousek 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    9.R. Potocny 4 2 - 4 - Слован Либерец
    10.J. Sykora 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    11.P. Bucha 3 - - 3 - Млада Болеслав
    12.A. Hlozek 3 - - - - Спарта Прага
    13.M. Krmencik 3 - - 2 - Виктория Пилзен
    14.N. Kuzmanovic 3 - - 1 - Баник Острава
    15.J. Mares 3 - - 4 1 Теплице


    Regular Season
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Славия Прага 23 9 7 2 0 19 2 17
    2. Виктория Пилзен 20 9 6 2 1 18 10 8
    3. Млада Болеслав 16 9 5 1 3 21 14 7
    4. Баумит Яблонец 16 9 5 1 3 17 13 4
    5. Баник Острава 15 9 5 0 4 15 11 4
    6. Спарта Прага 14 9 4 2 3 18 14 4
    7. Сигма Оломоуц 14 9 4 2 3 13 11 2
    8. Словачко 13 9 4 1 4 8 15 -7
    9. Бохемианс 1905 11 9 3 2 4 12 16 -4
    10. Слован Либерец 10 9 3 1 5 10 11 -1
    11. Теплице 10 9 2 4 3 7 11 -4
    12. Прибрам 10 9 3 1 5 11 17 -6
    13. Злин 9 9 3 0 6 7 12 -5
    14. Чешке Будьовице 8 9 2 2 5 10 15 -5
    15. Карвина 7 9 1 4 4 8 9 -1
    16. Опава 7 9 2 1 6 5 18 -13