Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    Прогнози за голмайстори Чехия Синот Лига

    Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
    Кръг 10, Редовен сезон
    Cz1
    Бохемианс 1905Злин
    20/09/2019 19:00
    T. Poznar
    J. Vodhanel
    J. Podany
    26%
    25%
    24%
    -
    -
    -
    FT
    2 - 2
    (1 - 2)
    Cz1
    ПрибрамКарвина
    21/09/2019 17:30
    M. Skoda
    M. Petran
    M. Alvir
    48%
    30%
    21%
    -
    -
    -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    Cz1
    ОпаваСлован Либерец
    21/09/2019 17:30
    R. Potocny
    J. Pesek
    T. Malinsky
    35%
    25%
    20%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    Cz1
    СловачкоТеплице
    21/09/2019 17:30
    M. Petrzela
    T. Zajic
    S. Hofmann
    23%
    16%
    12%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)
    Cz1
    Чешке БудьовицеВиктория Пилзен
    21/09/2019 20:00
    J. Kopic
    L. Kalvach
    M. Krmencik
    39%
    22%
    22%
    -
    -
    -
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    Cz1
    Млада БолеславБаник Острава
    22/09/2019 16:30
    N. Komlichenko
    M. Mesanovic
    P. Bucha
    73%
    68%
    36%
    -
    -
    -
    Cz1
    Спарта ПрагаСлавия Прага
    22/09/2019 19:00
    G. Kanga
    J. Husbauer
    P. Olayinka
    43%
    35%
    25%
    -
    -
    -
    Cz1
    Баумит ЯблонецСигма Оломоуц
    23/09/2019 19:00
    J. Plsek
    J. Matousek
    J. Sykora
    61%
    35%
    35%
    -
    -
    -
    Кръг 9, Редовен сезон
    Cz1
    Сигма ОломоуцОпава
    13/09/2019 19:00
    J. Plsek
    M. Hala
    V. Jemelka
    55%
    28%
    19%
    -
    -
    -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Cz1
    Млада БолеславПрибрам
    14/09/2019 17:30
    M. Mesanovic
    N. Komlichenko
    L. Budinsky
    59%
    56%
    29%
    -
    -
    -
    FT
    6 - 0
    (3 - 0)
    Cz1
    Слован ЛиберецТеплице
    14/09/2019 17:30
    T. Malinsky
    R. Potocny
    J. Pesek
    29%
    22%
    17%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)
    Cz1
    Славия ПрагаСловачко
    14/09/2019 20:00
    J. Husbauer
    P. Olayinka
    N. Stanciu
    29%
    22%
    19%
    -
    -
    -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    Cz1
    ЗлинСпарта Прага
    15/09/2019 16:00
    G. Kanga
    A. Hlozek
    B. Tetteh
    42%
    36%
    35%
    -
    -
    -
    FT
    0 - 2
    (0 - 2)
    Cz1
    КарвинаБохемианс 1905
    15/09/2019 16:00
    M. Petran
    I. Keita
    P. Hronek
    26%
    22%
    19%
    -
    -
    -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    Cz1
    Баник ОстраваЧешке Будьовице
    15/09/2019 18:00
    N. Kuzmanovic
    T. Smola
    L. Provod
    41%
    27%
    27%
    -
    -
    -
    FT
    2 - 1
    (1 - 0)
    Cz1
    Виктория ПилзенБаумит Яблонец
    16/09/2019 19:00
    J. Sykora
    M. Krmencik
    J. Kovarik
    29%
    29%
    26%
    -
    -
    -
    FT
    3 - 2
    (1 - 1)

    Топ трендове Синот Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.N. Komlichenko 7 1 - 3 - Млада Болеслав
    2.G. Kanga 6 3 - 1 - Спарта Прага
    3.M. Mesanovic 6 2 - 3 - Млада Болеслав
    4.J. Plsek 6 2 - - - Сигма Оломоуц
    5.M. Skoda 6 - - 1 - Прибрам
    6.J. Husbauer 4 - - 2 - Славия Прага
    7.J. Kopic 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    8.M. Krmencik 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    9.J. Mares 4 - - 4 1 Теплице
    10.J. Matousek 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    11.R. Potocny 4 2 - 4 - Слован Либерец
    12.J. Sykora 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    13.P. Bucha 3 - - 3 - Млада Болеслав
    14.R. Dedic 3 - - 3 - Опава
    15.A. Hlozek 3 - - - - Спарта Прага


    Regular Season
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Славия Прага 23 9 7 2 0 19 2 17
    2. Виктория Пилзен 23 10 7 2 1 21 10 11
    3. Млада Болеслав 16 9 5 1 3 21 14 7
    4. Баумит Яблонец 16 9 5 1 3 17 13 4
    5. Баник Острава 15 9 5 0 4 15 11 4
    6. Спарта Прага 14 9 4 2 3 18 14 4
    7. Сигма Оломоуц 14 9 4 2 3 13 11 2
    8. Словачко 14 10 4 2 4 9 16 -7
    9. Бохемианс 1905 12 10 3 3 4 14 18 -4
    10. Слован Либерец 11 10 3 2 5 11 12 -1
    11. Теплице 11 10 2 5 3 8 12 -4
    12. Карвина 10 10 2 4 4 10 9 1
    13. Злин 10 10 3 1 6 9 14 -5
    14. Прибрам 10 10 3 1 6 11 19 -8
    15. Чешке Будьовице 8 10 2 2 6 10 18 -8
    16. Опава 8 10 2 2 6 6 19 -13