Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Естония Есилийга
    19.09.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 29
    flag_156 Ee2
    ЛегионФлора II
    19/09/2019 17:30
    482625 1 3 - 2 3.83 -
    491833 1 3 - 2 4.73 -
    572023 1 3 - 1 3.50 -
    502723 1 3 - 1 3.61 -
    333038 2 1 - 3 3.20 -
    Кръг 28
    521533 1 3 - 1 3.26 13° -
    FT
    1 - 6
    (1 - 3)
    111276 2 0 - 4 3.17 12°-13° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    311949 2 1 - 3 4.53 13° -
    FT
    1 - 4
    (0 - 3)
    711415 1 4 - 0 4.94 13° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    flag_156 Ee2
    ЕлваКотла-Ярве
    15/09/2019 13:00
    542026 1 2 - 1 3.58 12°-13° -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)

    Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
    за срещите от предстоящия кръг.

    Топ трендове Есилийга

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.R. Alijev 29 2 - 3 - Легион
    2.R. Tiismaa 16 4 - 2 1 Парну ЙК Вапрус
    3.R. Saar 14 3 - 3 - Котла-Ярве
    4.E. Mottus 13 2 - 4 - Тамека U21
    5.K. Saarts 13 - - 3 - Парну ЙК Вапрус
    6.M. Satov 13 - - 4 - Легион
    7.D. Mosquera 12 - - 2 - Котла-Ярве
    8.A. Sapovalov 12 2 - 1 - Флора II
    9.K. Soerde 12 2 - 1 - Талина Калев U21
    10.A. Krutogolov 11 1 1 3 - Левадия Талин II
    11.M. Thomson 11 6 - 9 - Елва
    12.S. Tsendei 10 - - 1 - Легион
    13.P. Frei 9 2 - - - Елва
    14.A. Komlov 9 - - 4 - Левадия Талин II
    15.J. Ljas 9 3 - 3 - Раквере Тарвас


    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    UCL
    Лион
    Зенит

    17/09/2019 19:55
    1

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Легион 75 28 24 3 1 88 29 59
    2. Флора II 51 28 15 6 7 62 30 32
    3. Парну ЙК Вапрус 51 28 16 3 9 52 35 17
    4. Тамека U21 49 28 15 4 9 51 36 15
    5. Елва 49 28 16 1 11 60 47 13
    6. Котла-Ярве 36 28 11 3 14 44 51 -7
    7. Левадия Талин II 35 28 10 5 13 56 59 -3
    8. Талина Калев U21 23 28 7 2 19 30 64 -34
    9. Раквере Тарвас 22 28 6 4 18 31 75 -44
    10. Тарту Велко 11 28 2 5 21 27 75 -48