Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Програма Естония Есилийга

04.06.2020
  Левадия Талин II - Ньоме Юн  
  Елва - Пярну  
  Флора II - Парну ЙК Вапрус  
  Котла-Ярве - Тамека U21  
  Маарду - Вандра Варпус  
07.06.2020
  Вандра Варпус - Ньоме Юн  
  Котла-Ярве - Левадия Талин II  
  Парну ЙК Вапрус - Пярну  
  Елва - Маарду  
  Тамека U21 - Флора II  
11.06.2020
  Левадия Талин II - Елва  
  Ньоме Юн - Тамека U21  
  Маарду - Флора II  
  Парну ЙК Вапрус - Котла-Ярве  
  Пярну - Вандра Варпус  
18.06.2020
  Вандра Варпус - Левадия Талин II  
  Тамека U21 - Пярну  
  Котла-Ярве - Елва  
  Флора II - Ньоме Юн  
  Маарду - Парну ЙК Вапрус  
21.06.2020
  Пярну - Маарду  
  Ньоме Юн - Котла-Ярве  
  Левадия Талин II - Парну ЙК Вапрус  
  Елва - Флора II  
  Тамека U21 - Вандра Варпус  
27.06.2020
  Вандра Варпус - Елва  
  Пярну - Ньоме Юн  
  Флора II - Котла-Ярве  
  Маарду - Левадия Талин II  
  Парну ЙК Вапрус - Тамека U21  
02.07.2020
  Флора II - Вандра Варпус  
  Левадия Талин II - Пярну  
  Елва - Тамека U21  
  Ньоме Юн - Парну ЙК Вапрус  
  Котла-Ярве - Маарду  
05.07.2020
  Тамека U21 - Ньоме Юн  
  Парну ЙК Вапрус - Флора II  
  Левадия Талин II - Котла-Ярве  
  Пярну - Елва  
  Маарду - Вандра Варпус  
09.07.2020
  Вандра Варпус - Пярну  
  Ньоме Юн - Флора II  
  Тамека U21 - Маарду  
  Елва - Левадия Талин II  
  Котла-Ярве - Парну ЙК Вапрус  
16.07.2020
  Левадия Талин II - Вандра Варпус  
  Парну ЙК Вапрус - Маарду  
  Флора II - Тамека U21  
  Ньоме Юн - Пярну  
  Елва - Котла-Ярве  
19.07.2020
  Котла-Ярве - Ньоме Юн  
  Пярну - Левадия Талин II  
  Маарду - Елва  
  Тамека U21 - Парну ЙК Вапрус  
  Вандра Варпус - Флора II  
23.07.2020
  Вандра Варпус - Тамека U21  
  Елва - Ньоме Юн  
  Котла-Ярве - Пярну  
  Флора II - Маарду  
  Парну ЙК Вапрус - Левадия Талин II  
31.07.2020
  Ньоме Юн - Вандра Варпус  
  Маарду - Котла-Ярве  
  Левадия Талин II - Флора II  
  Пярну - Парну ЙК Вапрус  
  Тамека U21 - Елва  
06.08.2020
  Котла-Ярве - Флора II  
  Пярну - Тамека U21  
  Левадия Талин II - Маарду  
  Парну ЙК Вапрус - Ньоме Юн  
  Елва - Вандра Варпус  

Топ трендове Есилийга

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.R. Eino 2 - - - - Ньоме Юн
2.A. Avila 1 - - 1 - Вандра Варпус
3.K. Koppel 1 - - - - Ньоме Юн
4.T. Kovalevski 1 - - - - Пярну
5.D. Kuraksin 1 - - - - Флора II
6.J. Kuresoo 1 - - - - Елва
7.D. Lehter 1 - - - 1 Елва
8.H. Leoke 1 - - - - Ньоме Юн
9.T. Mangusson 1 - - 1 - Вандра Варпус
10.E. Mottus 1 - - 1 - Тамека U21
11.O. Niit 1 - - - - Флора II
12.S. Panistsev 1 - - 1 - Левадия Талин II
13.M. Parn 1 - - - - Вандра Варпус
14.G. Pevtsov 1 - - - - Котла-Ярве
15.R. Rande 1 - - - - Ньоме Юн


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Флора II 4 2 1 1 0 3 2 1
2. Ньоме Юн 3 1 1 0 0 5 0 5
3. Вандра Варпус 3 1 1 0 0 3 1 2
4. Тамека U21 3 1 1 0 0 2 0 2
5. Парну ЙК Вапрус 1 1 0 1 0 2 2 0
6. Елва 1 1 0 1 0 2 2 0
7. Пярну 1 1 0 1 0 1 1 0
8. Левадия Талин II 0 2 0 0 2 1 4 -3
9. Маарду 0 1 0 0 1 0 5 -5
10. Котла-Ярве -3 1 0 0 1 1 3 -2