cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Естония Есилийга

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 152
    Победи домакин: 68
     
     
    45%
    Равенства: 27
     
     
    18%
    Победи гост: 57
     
     
    38%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 44
     
     
    29%
    Над 2.5 гола: 108
     
     
    71%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 550  
    Голове домакини: 282
     
     
    51%
    Голове гости: 268
     
     
    49%
    Голове на мач: 3.62
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Тарту Велко 85 2.74
    2. Флора Талин II 73 2.35
    3. Левадия Талин II 61 2.03
    4. Виймси ЯК 58 1.87
    5. Талин Калев 53 1.77
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Виймси ЯК 32 1.03
    2. Тарту Велко 39 1.26
    3. Елва 48 1.55
    4. Флора Талин II 55 1.77
    5. Левадия Талин II 55 1.83
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФК Талин 37 1.23
    2. Ньоме Калю II 41 1.32
    3. Маарду 45 1.61
    4. Елва 47 1.52
    5. Ньоме Юнайтед 50 1.61
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Ньоме Калю II 79 2.55
    2. ФК Талин 64 2.13
    3. Ньоме Юнайтед 63 2.03
    4. Маарду 58 2.07
    5. Талин Калев 57 1.9

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Елва
    2
    1
    4
    4
    3
    2. Левадия Талин II
    1
    2
    4
    4
    4
    3. Тарту Велко
    2
    3
    2
    4
    4
    4. Виймси ЯК
    4
    2
    4
    4
    1
    5. ФК Талин
    5
    4
    1
    3
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Маарду
    4
    4
    3
    4
    5
    2. Флора Талин II
    4
    3
    4
    5
    4
    3. Ньоме Юнайтед
    5
    4
    4
    2
    4
    4. Ньоме Калю II
    4
    4
    2
    2
    4
    5. Талин Калев
    2
    2
    3
    1
    2
    Резултати
    1 - 3 12
     
     
    7.89%
    1 - 2 11
     
     
    7.24%
    1 - 1 11
     
     
    7.24%
    2 - 1 11
     
     
    7.24%
    1 - 0 10
     
     
    6.58%
    0 - 3 8
     
     
    5.26%
    3 - 2 8
     
     
    5.26%
    0 - 2 7
     
     
    4.61%
    2 - 0 7
     
     
    4.61%
    2 - 2 7
     
     
    4.61%
    0 - 1 5
     
     
    3.29%
    4 - 2 5
     
     
    3.29%
    5 - 0 5
     
     
    3.29%
    0 - 0 4
     
     
    2.63%
    3 - 3 4
     
     
    2.63%
    3 - 1 4
     
     
    2.63%
    5 - 1 4
     
     
    2.63%
    0 - 4 3
     
     
    1.97%
    1 - 5 3
     
     
    1.97%
    3 - 0 3
     
     
    1.97%
    4 - 1 3
     
     
    1.97%
    4 - 0 3
     
     
    1.97%
    1 - 4 2
     
     
    1.32%
    2 - 4 2
     
     
    1.32%
    4 - 3 2
     
     
    1.32%
    0 - 5 1
     
     
    0.66%
    1 - 6 1
     
     
    0.66%
    1 - 8 1
     
     
    0.66%
    2 - 3 1
     
     
    0.66%
    4 - 4 1
     
     
    0.66%
    5 - 2 1
     
     
    0.66%
    6 - 3 1
     
     
    0.66%
    6 - 2 1
     
     
    0.66%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 96
     
     
    63%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 50
     
     
    33%
    Равенства: 56
     
     
    37%
    Победи гост: 45
     
     
    30%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 12
    3. 11
    4. 10
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 2
    2. 6
    3. 7
    4. 7
    5. 9

    Топ трендове Есилийга


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Тарту Велко 65 31 20 5 6 46
    2
    Виймси ЯК 53 31 16 5 10 26
    3
    Флора Талин II 48 31 14 6 11 18
    4
    Елва 48 31 14 6 11 -1
    5
    Левадия Талин II 44 30 14 2 14 6
    6
    Маарду 41 28 12 5 11 -13
    7
    Талин Калев 37 30 10 7 13 -4
    8
    Ньоме Юнайтед 36 31 10 6 15 -13
    9
    ФК Талин 32 30 8 8 14 -27
    10
    Ньоме Калю II 25 31 7 4 20 -38
    Промоция
    Плейофи
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.