Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Статистика Естония Есилийга

Победи домакин / Равенства / Победи гост
Победи домакин: 4
 
 
67%
Равенства: 2
 
 
33%
Победи гост: 0
 
 
0%
 
Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
Под 2.5 гола: 2
 
 
33%
Над 2.5 гола: 4
 
 
67%
 
Отбелязани голове
Всички голове: 20  
Голове домакини: 15
 
 
75%
Голове гости: 5
 
 
25%
Голове на мач: 3.33
Топ 5 най-добро нападение
Отбор Отбелязани голове Голове на мач
1. Ньоме Юн 5 5
2. Вандра Варпус 3 3
3. Флора II 3 1.5
4. Елва 2 2
5. Парну ЙК Вапрус 2 2
Топ 5 най-добра защита
Отбор Допуснати голове Голове на мач
1. Тамека U21 0 0
2. Ньоме Юн 0 0
3. Вандра Варпус 1 1
4. Пярну 1 1
5. Парну ЙК Вапрус 2 2
Най-слабo нападение
Отбор Отбелязани голове Голове на мач
1. Маарду 0 0
2. Пярну 1 1
3. Котла-Ярве 1 1
4. Левадия Талин II 1 0.5
5. Тамека U21 2 2
Най-слаба защита
Отбор Допуснати голове Голове на мач
1. Маарду 5 5
2. Левадия Талин II 4 2
3. Котла-Ярве 3 3
4. Флора II 2 1
5. Елва 2 2

Най-лесна програма
Отбор Програма
1. Вандра Варпус
3
3
2
2
2
2
2. Котла-Ярве
2
2
3
3
2
3
3. Пярну
1
1
2
2
3
2
4. Парну ЙК Вапрус
2
3
2
3
3
2
5. Маарду
2
2
1
1
1
2
Най-трудна програма
Отбор Програма
1. Левадия Талин II
3
2
3
3
2
3
2. Ньоме Юн
3
2
2
2
3
3
3. Флора II
2
3
2
3
2
3
4. Тамека U21
3
3
3
2
2
2
5. Елва
2
3
2
3
3
2
Резултати
1 - 1 1
 
 
16.67%
2 - 2 1
 
 
16.67%
2 - 0 1
 
 
16.67%
2 - 1 1
 
 
16.67%
3 - 1 1
 
 
16.67%
5 - 0 1
 
 
16.67%

Мачове Гол-Гол
Мачове Гол-Гол: 4
 
 
67%

Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
Победи домакин: 2
 
 
33%
Равенства: 2
 
 
33%
Победи гост: 2
 
 
33%
Най-добра форма
Отбор Форма Точки
1. Флора II 4
2. Вандра Варпус 3
3. Ньоме Юн 3
4. Тамека U21 3
5. Елва 1
Най-слаба форма
Отбор Форма Точки
1. Маарду 0
2. Котла-Ярве 0
3. Левадия Талин II 0
4. Пярну 1
5. Парну ЙК Вапрус 1

Топ трендове Есилийга

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.R. Eino 2 - - - - Ньоме Юн
2.A. Avila 1 - - 1 - Вандра Варпус
3.K. Koppel 1 - - - - Ньоме Юн
4.T. Kovalevski 1 - - - - Пярну
5.D. Kuraksin 1 - - - - Флора II
6.J. Kuresoo 1 - - - - Елва
7.D. Lehter 1 - - - 1 Елва
8.H. Leoke 1 - - - - Ньоме Юн
9.T. Mangusson 1 - - 1 - Вандра Варпус
10.E. Mottus 1 - - 1 - Тамека U21
11.O. Niit 1 - - - - Флора II
12.S. Panistsev 1 - - 1 - Левадия Талин II
13.M. Parn 1 - - - - Вандра Варпус
14.G. Pevtsov 1 - - - - Котла-Ярве
15.R. Rande 1 - - - - Ньоме Юн


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Флора II 4 2 1 1 0 3 2 1
2. Ньоме Юн 3 1 1 0 0 5 0 5
3. Вандра Варпус 3 1 1 0 0 3 1 2
4. Тамека U21 3 1 1 0 0 2 0 2
5. Парну ЙК Вапрус 1 1 0 1 0 2 2 0
6. Елва 1 1 0 1 0 2 2 0
7. Пярну 1 1 0 1 0 1 1 0
8. Левадия Талин II 0 2 0 0 2 1 4 -3
9. Маарду 0 1 0 0 1 0 5 -5
10. Котла-Ярве -3 1 0 0 1 1 3 -2