Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

Футболът е математика

Close[X]
 

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Беларус Висша Лига
22.05.2019

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 9
434018 1 1 - 0 1.88 17° 1.60
332937 2 0 - 1 1.73 14° 2.40
flag_141 By1
Динамо МинскИслоч
24/05/2019 17:00
452134 1 2 - 0 2.08 18° -
flag_141 By1
БАТЕ БорисовСлуцк
24/05/2019 18:45
652113 1 2 - 0 2.38 20° -
flag_141 By1
ДнепърФК Гомел
24/05/2019 20:45
362935 1 2 - 0 2.13 14° -
flag_141 By1
МинскФК Городея
25/05/2019 16:15
304228 X 1 - 1 2.58 19° -
433226 1 1 - 0 2.07 16° -
482230 1 2 - 1 2.54 15° -
Кръг 8
304228 X 1 - 1 1.63 20° 3.16 0.15
FT
3 - 3
(1 - 0)
262550 2 0 - 1 1.88 17° 1.55
FT
0 - 1
(0 - 1)
203743 2 0 - 1 2.19 15° 3.00 0.15
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_141 By1
ИслочВитебск
18/05/2019 16:00
462925 1 2 - 0 2.38 22° 2.07
FT
3 - 0
(1 - 0)
162954 2 0 - 1 1.80 16° 2.60 0.25
FT
2 - 3
(1 - 1)
383130 1 2 - 1 2.51 17° 1.87
FT
3 - 0
(0 - 0)
181963 2 0 - 1 1.79 22° 1.31
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_141 By1
СлуцкДнепър
19/05/2019 18:00
423126 1 2 - 0 2.00 17° 2.39
FT
2 - 2
(1 - 1)

Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
за срещите от предстоящия кръг.

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.V. Kvashuk 7 - - - - ФК Гомел
2.P. Nekhajchik 5 - - 1 - Динамо Брест
3.R. Bolov 4 - - 1 - ФК Гомел
4.A. Makas 4 - - 2 - Ислоч
5.E. Bakaj 3 - - 2 - Шахтьор Солигорск
6.A. Dudik 3 - - - - Слуцк
7.J. Fameyeh 3 - - 1 - Динамо Брест
8.D. Laptev 3 - - - - Динамо Брест
9.A. Musahagian 3 - - - - Eнергетик-БГУ
10.B. Myshenko 3 - - 1 - Торпедо Жодино
11.M. Obradovic 3 - - 1 - Торпедо Жодино
12.G. Stefen 3 - - 1 - Ислоч
13.O. Vasyliev 3 - - 1 - Минск
14.M. Yansane 3 - - - - Ислоч
15.N. Yanush 3 - - - - Шахтьор Солигорск


Избрана среща

Домакин - Гост Форбет
Bg1
Левски
ЦСКА

21/05/2019 18:00
2

КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Динамо Брест 20 8 6 2 0 14 4 10
2. Ислоч 18 8 6 0 2 14 5 9
3. Шахтьор Солигорск 18 8 6 0 2 13 5 8
4. БАТЕ Борисов 18 8 6 0 2 11 3 8
5. Торпедо Жодино 17 8 5 2 1 13 6 7
6. Неман Гродно 13 8 4 1 3 8 7 1
7. Динамо Минск 13 8 4 1 3 7 7 0
8. Славия Мозир 10 8 3 1 4 10 11 -1
9. Витебск 10 8 2 4 2 7 9 -2
10. ФК Городея 8 8 2 2 4 3 11 -8
11. Днепър 6 8 1 3 4 5 12 -7
12. Слуцк 6 8 1 3 4 7 16 -9
13. ФК Гомел 6 8 2 0 6 16 15 1
14. Eнергетик-БГУ 6 8 1 3 4 10 18 -8
15. Минск 5 8 0 5 3 8 11 -3
16. Тоерпедо Минск 4 8 1 1 6 2 8 -6