Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

Прогнози за голмайстори Беларус Висша Лига

Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
Кръг 12, Редовен сезон
By1
СмолевичиФК Городея
05/06/2020 18:00
L. Sajcic
A. Sorokin
D. Yaskovich
24%
17%
10%
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
By1
СлуцкТорпедо Жодино
06/06/2020 13:00
V. Gorbachik
Lipe Veloso
A. Khachaturyan
26%
20%
15%
-
-
-
By1
ИслочРук Брест
06/06/2020 15:00
V. Vasiljev
A. Diallo
G. Andronic
17%
8%
8%
-
-
-
By1
Славия МозирНеман Гродно
06/06/2020 17:00
G. Kadimyan
P. Tsabelin
M. Yablonski
42%
11%
11%
-
-
-
By1
Динамо БрестМинск
06/06/2020 19:00
V. Khvashchinskiy
A. Milevsky
D. Laptev
39%
25%
23%
-
-
-
By1
ВитебскБАТЕ Борисов
07/06/2020 15:00
N. Milic
S. Dragun
P. Nekhajchik
44%
34%
33%
-
-
-
By1
БелшинаДинамо Минск
07/06/2020 17:00
I. Bakhar
Y. Shikavka
K. Brucic
41%
37%
16%
-
-
-
By1
Шахтьор СолигорскEнергетик-БГУ
07/06/2020 19:00
V. Lisakovich
D. Podstrelov
D. Bakic
36%
32%
20%
-
-
-
Кръг 11, Редовен сезон
By1
Торпедо ЖодиноСмолевичи
29/05/2020 17:00
Lipe Veloso
V. Gorbachik
A. Khachaturyan
33%
29%
24%
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
By1
ФК ГородеяНеман Гродно
29/05/2020 19:00
L. Sajcic
A. Sorokin
D. Yaskovich
22%
14%
10%
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
By1
БелшинаСлавия Мозир
30/05/2020 16:00
N. Melnikov
L. Kovel
M. Slyusar
14%
13%
13%
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
By1
Динамо МинскШахтьор Солигорск
30/05/2020 18:00
V. Lisakovich
D. Podstrelov
D. Bodul
25%
25%
16%
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
By1
Eнергетик-БГУВитебск
31/05/2020 15:00
J. Jakhshibaev
D. Bakic
D. Yakhshibaev
26%
26%
23%
-
-
-
FT
3 - 3
(3 - 2)
By1
БАТЕ БорисовИслоч
31/05/2020 17:00
P. Nekhajchik
N. Milic
S. Dragun
42%
36%
29%
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
By1
Рук БрестДинамо Брест
31/05/2020 19:00
A. Milevsky
D. Laptev
K. Gabi
17%
16%
12%
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 1)
By1
МинскСлуцк
01/06/2020 17:00
V. Khvashchinskiy
A. Gafar
A. Serdyuk
42%
32%
22%
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.G. Kadimyan 7 1 - 2 - Неман Гродно
2.V. Khvashchinskiy 5 - - 1 - Минск
3.V. Lisakovich 5 - - - - Шахтьор Солигорск
4.N. Milic 5 1 - 2 - БАТЕ Борисов
5.I. Bakhar 4 - - 2 - Динамо Минск
6.S. Dragun 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
7.V. Gorbachik 4 - - - - Торпедо Жодино
8.J. Jakhshibaev 4 3 - 4 - Eнергетик-БГУ
9.P. Nekhajchik 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
10.I. Nicolaescu 4 1 - 1 - Витебск
11.D. Podstrelov 4 - - - - Шахтьор Солигорск
12.L. Sajcic 4 - - 3 - ФК Городея
13.Y. Shikavka 4 2 - 1 - Динамо Минск
14.M. Yansane 4 - - 2 1 Ислоч
15.D. Bakic 3 - - 3 - Eнергетик-БГУ


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. БАТЕ Борисов 25 11 8 1 2 23 10 13
2. Eнергетик-БГУ 22 11 7 1 3 17 13 4
3. Шахтьор Солигорск 21 11 6 3 2 16 3 13
4. Торпедо Жодино 21 11 6 3 2 15 9 6
5. Слуцк 17 11 5 2 4 16 16 0
6. Динамо Брест 16 11 5 1 5 17 14 3
7. Славия Мозир 15 11 4 3 4 14 17 -3
8. Ислоч 15 11 5 0 6 12 16 -4
9. Неман Гродно 14 10 4 2 4 14 12 2
10. Рук Брест 14 11 3 5 3 9 10 -1
11. Витебск 14 11 3 5 3 11 13 -2
12. Динамо Минск 13 11 4 1 6 13 12 1
13. Минск 13 9 4 1 4 13 16 -3
14. ФК Городея 12 12 3 3 6 8 17 -9
15. Смолевичи 7 11 1 4 6 11 17 -6
16. Белшина 3 11 0 3 8 9 23 -14