Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Програма Беларус Висша Лига

06.06.2020
  Ислоч - Рук Брест Прогноза
  Славия Мозир - Неман Гродно Прогноза
  Динамо Брест - Минск Прогноза
07.06.2020
  Витебск - БАТЕ Борисов Прогноза
  Белшина - Динамо Минск Прогноза
  Шахтьор Солигорск - Eнергетик-БГУ Прогноза
12.06.2020
  ФК Городея - Слуцк  
  Минск - Ислоч  
13.06.2020
  Неман Гродно - Смолевичи  
  Торпедо Жодино - Динамо Брест  
  Динамо Минск - Славия Мозир  
14.06.2020
  Eнергетик-БГУ - Белшина  
  Рук Брест - Витебск  
  БАТЕ Борисов - Шахтьор Солигорск  
19.06.2020
  Слуцк - Неман Гродно  
  Славия Мозир - Смолевичи  
20.06.2020
  Ислоч - Торпедо Жодино  
  Динамо Брест - ФК Городея  
  Динамо Минск - Eнергетик-БГУ  
21.06.2020
  Белшина - БАТЕ Борисов  
  Витебск - Минск  
  Шахтьор Солигорск - Рук Брест  
26.06.2020
  Смолевичи - Слуцк  
  Eнергетик-БГУ - Славия Мозир  
27.06.2020
  Минск - Шахтьор Солигорск  
  Неман Гродно - Динамо Брест  
  БАТЕ Борисов - Динамо Минск  
28.06.2020
  Торпедо Жодино - Витебск  
  Рук Брест - Белшина  
  ФК Городея - Ислоч  

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.G. Kadimyan 7 1 - 2 - Неман Гродно
2.V. Khvashchinskiy 5 - - 1 - Минск
3.V. Lisakovich 5 - - - - Шахтьор Солигорск
4.N. Milic 5 1 - 2 - БАТЕ Борисов
5.I. Bakhar 4 - - 2 - Динамо Минск
6.S. Dragun 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
7.V. Gorbachik 4 - - - - Торпедо Жодино
8.J. Jakhshibaev 4 3 - 4 - Eнергетик-БГУ
9.P. Nekhajchik 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
10.I. Nicolaescu 4 1 - 1 - Витебск
11.D. Podstrelov 4 - - - - Шахтьор Солигорск
12.L. Sajcic 4 - - 3 - ФК Городея
13.Y. Shikavka 4 2 - 1 - Динамо Минск
14.M. Yansane 4 - - 2 1 Ислоч
15.D. Bakic 3 - - 3 - Eнергетик-БГУ


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. БАТЕ Борисов 25 11 8 1 2 23 10 13
2. Eнергетик-БГУ 22 11 7 1 3 17 13 4
3. Шахтьор Солигорск 21 11 6 3 2 16 3 13
4. Торпедо Жодино 21 11 6 3 2 15 9 6
5. Слуцк 17 11 5 2 4 16 16 0
6. Динамо Брест 16 11 5 1 5 17 14 3
7. Славия Мозир 15 11 4 3 4 14 17 -3
8. Ислоч 15 11 5 0 6 12 16 -4
9. Неман Гродно 14 10 4 2 4 14 12 2
10. Рук Брест 14 11 3 5 3 9 10 -1
11. Витебск 14 11 3 5 3 11 13 -2
12. Динамо Минск 13 11 4 1 6 13 12 1
13. Минск 13 9 4 1 4 13 16 -3
14. ФК Городея 12 12 3 3 6 8 17 -9
15. Смолевичи 7 11 1 4 6 11 17 -6
16. Белшина 3 11 0 3 8 9 23 -14