Статии

thumb_6845

Ще успеят ли Шпорите да задминат Челси в класирането?

21 Февруари 2020 | Премиър лийг | Анализи

Кръгът в Премиър лийг тази седмица започва с мач на „Стамфорд Бридж“ в събота, когато Челси посреща Тотнъм.

thumb_6831

Дортмунд и ПСЖ във вълнуващ двубой то Шампионската лига

18 Февруари 2020 | Шампионска лига | Анализи

Борбата на ПСЖ за европейска слава продължава тази седмица, като френският гигант гостува на „Сигнал Идуна Парк“, за да се изправи срещу Борусия Дортмунд за първия мач от осминафиналите на Шампионската лига.

thumb_6830

Атлетико в опит да осуети плановете на Ливърпул в първия мач от директните елиминации

Защитата на титлата от страна на Ливърпул в Шампионската лига, изглежда като сцена от триумфа в първия мач от директните елиминации през изминалия сезон, само че този път е срещу Атлетико Мадрид.

thumb_6829

Отлична възможност за Аталанта или Валенсия за класиране на четвъртфинал

Шампионска лига се завръща тази седмица, като във вторник предстоят два интересни двубоя от осминафиналите. В един от тях, Аталанта посреща Валенсия на стадион „Сан Сиро“.

thumb_6825

Лацио се доказа като истински претендент за шампионската титла след победата си над Интер

18 Февруари 2020 | Серия А | Мнения

В неделя, Лацио посрещна Интер на „Стадио Олимпико“, в безспорно най-интересната среща за уикенда от Серия А.

thumb_6823

Арсенал посреща Нюкясъл в Премиър лийг

14 Февруари 2020 | Премиър лийг | Анализи

Нюкясъл се отправя към „Емирейтс Стейдиъм“, за да се изправи срещу Арсенал в неделя следобед, като и двата отбора разполагат с 31 точки.

thumb_6822

Може ли Астън Вила да спре обещаващата серия на Тотнъм?

Астън Вила посреща Тотнъм на „Вила парк“ в неделя с надежда да се издигне над зоната за изпадане в Премиър лийг с положителен резултат срещу предстоящия си съперник.

thumb_6820

Амбиции за класиране в топ 4 на „Стамфорд Бридж“

Последният мач от уикенда в Премиър лийг тази седмица ще се проведе в понеделник между Челси и Манчестър Юнайтед на „Стамфорд Бридж“. Този мач е изключително интересен и много важен за класирането в топ 4 през настоящия сезон.

thumb_6811

Преди кръга тенденции от италианската Серия А (15/16-02-2020)

14 Февруари 2020 | Серия А | Преди кръга

Домакинската победа с 4-2 на Интер срещу градския съперник - Милан, направи надпреварата за шампионската титла с Ювентус още по-напрегната. Предстоящият 24-ти кръг от Серия А се очертава да бъде изпълнен с много интересни за наблюдаване срещи.

thumb_6810

Ще успее ли Ливърпул да премине и през Норич по пътя към титлата?

Норич ще се опита да избегне още една унизителна загуба от Ливърпул, когато отборът на Юрген Клоп гостува на „Кароу Роуд“ в събота.

thumb_6806

Саутхямптън и Бърнли се подготвят за сблъсък в средата на класирането

Саутхямптън ще се опита да продължи изкачването си в Премиър лийг, когато посрещне Бърнли на „Сейнт Мерис Стейдиъм“ в събота.

thumb_6803

Уулвърхямптън и Лестър излизат в труден мач от Премиър лийг

Този уикенд, мачовете в Премиър лийг ще стартират в петък вечер, когато Уулвърхямптън посреща Лестър Сити на „Молинюкс“.

thumb_6793

Милан посреща Ювентус в мач от полуфиналите на Купата на Италия

13 Февруари 2020 | Купа на Италия | Анализи

Милан ще посрещне Ювентус на „Сан Сиро“ в четвъртък вечер в първата среща между двата отбора от полуфиналите на Купата на Италия.

thumb_6792

Претенденти за Шампионската лига в сблъсък от Лига 1

13 Февруари 2020 | Лига 1 | Анализи

Предстоящият кръг на Лига 1 започва в петък вечер, като Монако посреща Монпелие на “Стад Луи II”. Това е сблъсък между два тима, които ще се надяват да достигнат 3 позиция в лигата този сезон.

thumb_6791

Реал Сосиедад и Мирандес се изправят един срещу друг в Купата на Краля

12 Февруари 2020 | Купа на Краля | Анализи

Вторият полуфинален мач от Купата на Краля ще се проведе в четвъртък вечер между Реал Сосиедад и Мирандес. Двубоят ще се изиграе на „Реале Арена“, а втората среща от директните елиминации ще се проведе на „Андува“ на 4-ти март.

thumb_6790

Преди кръга - тенденции от австрийската Бундеслига (15-16/02/2020)

12 Февруари 2020 | Бундеслига | Преди кръга

Доминацията на Ред Бул Залцбург в първата лига на Австрия за последнотно десетилетие е поразително, като тима единствено не успя да се задържи на първата позиция през сезоните 2010/2011 и 2012/2013.

thumb_6783

Лион ще се възползва от домакинското си предимство в Купата на Франция

11 Февруари 2020 | Купа на Франция | Анализи

Купата на Франция сезон 2019/2020 достигна четвъртфиналната си фаза и ни предстоят 4 мача през седмицата. Един от интересните мачове, който предстои в сряда вечер на „Групама Стейдиъм“, където Лион посреща Марсилия.

thumb_6782

Възход за Ромелу Лукаку в Интер

11 Февруари 2020 | Серия А | Мнения

През по-голямата част от кариерата му, хората говореха за белгийския национал Ромелу Лукаку като за играч с огромен потенциал.

thumb_6778

Ще пропусне ли още веднъж Лийдс Юнайтед автоматичното издигане към Премиър лийг?

11 Февруари 2020 | Чемпиъншип | Мнения

Всичко вървеше добре за Марсело Биелса и Лийдс през първата половина на Английския Чемпиъншип през настоящия сезон. Въпреки това, от средата на декември, Белите са спечелили само 2 от последните си 10 мача в лигата.

thumb_6776

Интер се надява да се възползва от домакинството си в Купата на Италия

12 Февруари 2020 | Купа на Италия | Анализи

Тази седмица ще се проведат първите срещи от полуфиналите на Купата на Италия и предстоят два вълнуващи сблъсъка. Първият ще се проведе в сряда вечер, като Интер посреща Наполи на „Сан Сиро“.