Международни

Статии

thumb_9532

Славия Прага се изправя срещу Арсенал в зрелищен двубой от Лига Европа

Славия Прага е тимът, който отстранява фаворитите в Лига Европа този сезон. Червено-белите надиграха Лестър Сити и Глазгоу Рейнджърс съответно на шестнайсетина финалите и осминафиналите.

thumb_9522

Очаква се Лил да вземе 3-те точки срещу Монпелие

15 Април 2021 | Лига 1 | Анализи

Лил ще се стреми да увеличи дистанцията от другия претендент за титлата в Лига 1, ПСЖ на 6 точки, когато посреща Монпелие на „Стад Пиер Мороа“ в сряда вечер.

thumb_9521

Евертън посреща Тотнъм в оспорван сблъсък от Премиър лийг

Само 1 точка дели двата отбора в класирането преди двубоя им на „Гудисън Парк“ този петък, който най-вероятно ще бъде изпълнен с доста интересни ситуации.

thumb_9513

Преди кръга - тенденции от френската Лига 1 (17-18/04/2021)

12 Април 2021 | Лига 1 | Преди кръга

С наближаването на Кръг 33 от първенството, Лил все още поддържа макар и минималната си преднина на върха на класирането. Пари Сен Жермен загуби сблъсъка си срещу настоящия лидер, но изостава само с 3 точки от него и ще се надява да защити шампионската си титла от миналия сезон.

thumb_9512

Ще успее ли Борусия Дортмунд да надиграе Манчестър Сити?

В сряда, Борусия Дортмунд посреща Манчестър Сити във втория четвъртфинал между двата тима от Шампионската лига.

thumb_9511

Рома ще се стреми към нов успех над Аякс във втория четвъртфинал

Достигнахме до четвъртфиналния етап на Лига Европа и в четвъртък, 15 април, ще се проведе втория двубой между Рома и Аякс.

thumb_9510

Очаква се Челси да надиграе Порто и да се класира на полуфиналите

Челси има предимство от първия мач срещу Порто, който завърши с резултат 2-0. Предстои ни втория вълнуващ четвъртфинал, който ще се на проведе на „Стамфорд Бридж“ във вторник.

thumb_9509

Реал Мадрид гостува на „Анфийлд“ с предимство от първия четвъртфинал

Предстои ни един доста интригуващ мач от Шампионската лига тази сряда, 14 април, когато Ливърпул посреща Реал Мадрид на „Анфийлд“.

thumb_9508

Настоящият шампион е изправен пред трудна задача в Париж

Вторият мач от четвъртфиналите на Шампионската лига между ПСЖ и Байерн Мюнхен ще се състои във вторник, 13 април.

thumb_9506

Карим Бензема се превръща в истински лидер за настоящия шампион на Испания

Много футболисти се развиват като топ играчи, но така и не успяват да помогнат на тима си, когато той има най-голяма нужда от тях. От друга страна, истински добрите футболисти се изявяват в трудните двубои на отборите си и един такъв играч е Карим Бензема.

thumb_9505

Айвън Тони е само на крачка от рекорда за най-много отбелязани голове в Чемпиъншип

14 Април 2021 | Чемпиъншип | Мнения

Чемпиъншип е първенството, в което са се изявили доста невероятни голмайстори, като един от тях е футболистът на Брентфорд Айвън Тони.

thumb_9499

Ще се доближи ли Манчестър Юнайтед до класиране в Шампионската лига?

Има няколко интересни за наблюдаване мачове от Премиър лийг този уикенд и в неделя, 11 април, Манчестър Юнайтед се изправя срещу Тотнъм.

thumb_9496

Очаква се Севиля да вземе 3-те точки срещу Селта Виго

В понеделник, Селта Виго посреща намиращия се в отлична форма Севиля на „Естадио Мунисипал Балаидос“.

thumb_9495

Уест Хям посреща Лестър Сити в оспорван сблъсък от топ 4

Тази неделя, 3-тият Лестър Сити гостува на 4-тия Уест Хям в един доста интригуващ двубой от надпреварата за класиране в топ 4 на Премиър лийг.

thumb_9482

Очаква ни ниско-резултатно равенство между Фулъм и Уулвърхямптън

Фулъм посреща Уулвърхямптън на „Крейвън Котидж“ в петък вечер. Домакините ще се стремят да излязат от зоната на изпадащите за първи път от декември насам.

thumb_9478

Ще успее ли Уеска да извоюва точки от двубоя си срещу Елче?

Преди оспорвания мач в петък, Уеска успя да надиграе Леванте с 2-0 в последния си гостуващ сблъсък и благодарение на това се намира на 2 точки под предстоящия си съперник Елче.

thumb_9476

Ливърпул ще се стреми към успех над Астън Вила след разочарованието в Мадрид

Очакват ни няколко интересни двубоя от Премиър лийг в събота, 10 април. Един от тях ще се проведе на „Анфийлд“, където Ливърпул посреща Астън Вила.

thumb_9470

Ще станем ли свидетели на доста промени в Кристъл Палас през лятото?

В понеделник, Кристъл Палас записа равенство срещу Евертън с резултат 1-1 след късен гол на Мичи Батшуай. Домакините имаха много шансове да спечелят мача, но не можаха да се възползват от тях.

thumb_9467

Манчестър Юнайтед ще си изгради солиден аванс в първия четвъртфинал в Испания

Достигнахме до четвъртфиналната фаза от Лига Европа през сезон 2020/2021 и в четвъртък, 8 април, ще станем свидетели на двубоя между Гранада и Манчестър Юнайтед.

thumb_9465

Аякс на път към важна победа над Рома в Лига Европа

Аякс и Рома се изправят един срещу друг на „Йохан Кройф Арена“ в първия мач от четвъртфиналите на Лига Европа този четвъртък.