Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Чехия Синот Лига
22.02.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 22, Редовен сезон
423028 1 3 - 1 3.37 10° 2.23
FT
0 - 0
(0 - 0)
flag_51 Cz1
Славия ПрагаОпава
22/02/2020 15:30
75178 1 3 - 1 2.79 10° 1.09
FT
2 - 0
(1 - 0)
463122 1 2 - 0 2.15 1.68
FT
3 - 1
(2 - 1)
721612 1 3 - 1 2.61 1.19
FT
4 - 0
(2 - 0)
flag_51 Cz1
КарвинаТеплице
23/02/2020 15:30
214732 X 1 - 1 2.25 3.50 0.26
FT
3 - 0
(3 - 0)
302447 2 0 - 2 2.29 8°-9° 3.00 0.21
FT
2 - 3
(0 - 2)
244134 X 1 - 1 1.51 11° 3.30 0.15
FT
1 - 0
(1 - 0)
314128 X 1 - 1 2.41 3.22 0.14
Кръг 21, Редовен сезон
412831 1 3 - 1 3.17 2.15
FT
3 - 0
(3 - 0)
363727 X 1 - 1 2.49 3.30 0.1
FT
0 - 1
(0 - 0)
274925 X 1 - 1 2.40 3.05 0.24
FT
1 - 3
(0 - 3)
flag_51 Cz1
КарвинаЗлин
15/02/2020 15:30
293337 2 1 - 2 2.74 3.20 0.08
FT
2 - 0
(1 - 0)
482923 1 3 - 1 3.61 1.53
FT
0 - 2
(0 - 0)
232751 2 0 - 2 2.13 1.54
FT
0 - 3
(0 - 0)
152659 2 0 - 2 1.85 10° 1.29
FT
1 - 0
(0 - 0)
681913 1 1 - 0 2.44 1.36
FT
4 - 0
(1 - 0)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Skoda 11 1 - 5 - Прибрам
2.M. Dolezal 10 - - 2 - Баумит Яблонец
3.G. Kanga 10 4 - 5 - Спарта Прага
4.N. Komlichenko 10 2 - 6 1 Млада Болеслав
5.M. Krmencik 10 - - 3 - Виктория Пилзен
6.P. Bucha 9 1 - 3 - Млада Болеслав
7.R. Potocny 9 3 - 7 - Слован Либерец
8.L. Budinsky 8 1 - 3 - Млада Болеслав
9.M. Mesanovic 8 2 - 4 - Млада Болеслав
10.P. Musa 8 - - 4 - Слован Либерец
11.T. Soucek 8 3 - 1 - Славия Прага
12.L. Kozak 7 - - 3 - Спарта Прага
13.J. Plsek 7 2 - 2 - Сигма Оломоуц
14.I. Schranz 7 - - 5 - Чешке Будьовице
15.J. Sykora 7 - - 1 - Баумит Яблонец


Избрана среща

Домакин - Гост Форбет
Dk1
Хорсенс
АГФ Орхус

24/02/2020 21:00
2

Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Славия Прага 57 22 18 3 1 47 5 42
2. Виктория Пилзен 44 22 13 5 4 42 19 23
3. Баумит Яблонец 38 21 11 5 5 39 27 12
4. Чешке Будьовице 36 22 11 3 8 39 35 4
5. Баник Острава 34 21 10 4 7 31 23 8
6. Спарта Прага 33 22 9 6 7 39 29 10
7. Слован Либерец 33 22 10 3 9 38 31 7
8. Млада Болеслав 33 22 10 3 9 39 35 4
9. Словачко 33 22 9 6 7 28 27 1
10. Сигма Оломоуц 31 22 7 10 5 29 26 3
11. Бохемианс 1905 23 22 6 5 11 22 35 -13
12. Теплице 23 22 5 8 9 19 35 -16
13. Злин 21 22 6 3 13 18 35 -17
14. Карвина 19 22 4 7 11 18 30 -12
15. Опава 14 22 3 5 14 9 36 -27
16. Прибрам 13 22 3 4 15 15 44 -29