Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Топ първенства

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Еквадор Серия А
20.10.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 18, Втора фаза
flag_144 Ec1
Мушук РунаАукас
23/10/2020 23:30
353332 1 3 - 1 3.47 -
592615 1 3 - 1 3.36 -
flag_144 Ec1
ЕмелекМакара
24/10/2020 23:30
393525 1 2 - 1 2.72 -
flag_144 Ec1
Текнико У.Делфин
25/10/2020 02:00
362935 1 3 - 1 2.88 -
553015 1 2 - 1 2.63 -
232453 2 1 - 2 3.41 -
253342 2 1 - 2 2.60 -
492427 1 1 - 0 1.38 -
Кръг 17, Втора фаза
flag_144 Ec1
АукасТекнико У.
17/10/2020 22:30
483021 1 3 - 1 2.79 16° 1.60
FT
2 - 1
(1 - 0)
232948 2 2 - 3 2.86 16° 2.20 0.05
FT
3 - 2
(0 - 1)
513613 1 3 - 1 2.71 21° 1.40
FT
1 - 0
(1 - 0)
352441 2 1 - 2 2.80 16° 2.75 0.07
FT
2 - 1
(1 - 0)
122959 2 1 - 3 3.33 23° 1.70
FT
1 - 1
(1 - 0)
flag_144 Ec1
МакараОлмедо
19/10/2020 02:00
374022 X 2 - 2 3.06 13° 3.40 0.15
FT
1 - 0
(1 - 0)
363430 1 2 - 1 2.84 26° 3.75 0.13
FT
1 - 0
(0 - 0)
292151 2 1 - 3 3.56 14° 3.50 0.31
FT
2 - 1
(0 - 1)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.C. Martinez 15 3 - 1 - ЛДУ Кито
2.G. Torres 12 - - - - Инд. дел Вале
3.J. Herrera 11 2 - 1 - Макара
4.F. Fydriszewski 8 - - 4 1 ЛДУ Портовиехо
5.G. Mastriani 8 3 - 4 - Ривър Плейт Екв.
6.V. Figueroa 7 4 - 2 - Аукас
7.N. D. Bazan Vera 6 1 - 2 - У. Католика Кито
8.M. Hoyos 6 1 - 1 - Ривър Плейт Екв.
9.R. J. Ordonez Ayovi 6 - 1 3 1 Емелек
10.J. Angulo 5 1 - 2 - Мушук Руна
11.D. Diaz 5 1 - 5 - Барселона Гуаякил
12.H. L. Patta Quintero 5 - - 2 1 Текнико У.
13.S. Lopez 5 - - 8 - Аукас
14.L. Mancinelli 5 3 - 3 - Депортиво Куенка
15.A. Munoz 5 - - 2 - ЛДУ Кито


Серия А Първа фаза
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ЛДУ Кито 35 15 11 2 2 29 13 16
2. Инд. дел Вале 32 15 9 5 1 36 22 14
3. У. Католика Кито 31 15 9 4 2 32 14 18
4. Барселона Гуаякил 29 15 8 5 2 23 13 10
5. Макара 24 15 6 6 3 22 17 5
6. Аукас 23 15 7 2 6 26 23 3
7. Текнико У. 22 15 6 4 5 17 16 1
8. Делфин 18 15 5 3 7 17 22 -5
9. Ривър Плейт Екв. 18 15 5 3 7 17 23 -6
10. Мушук Руна 18 15 5 3 7 16 22 -6
11. Олмедо 17 15 5 2 8 26 29 -3
12. Емелек 16 15 4 4 7 20 22 -2
13. Ел Насионал 14 15 3 5 7 16 24 -8
14. ЛДУ Портовиехо 13 15 3 4 8 19 30 -11
15. Оренсе 10 15 1 7 7 15 27 -12
16. Депортиво Куенка 8 15 1 5 9 16 30 -14
Серия А Втора фаза
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Барселона Гуаякил 6 2 2 0 0 3 0 3
2. Ривър Плейт Екв. 6 2 2 0 0 3 1 2
3. Аукас 4 2 1 1 0 4 3 1
4. У. Католика Кито 4 2 1 1 0 3 2 1
5. ЛДУ Кито 3 2 1 0 1 7 3 4
6. ЛДУ Портовиехо 3 2 1 0 1 4 2 2
7. Инд. дел Вале 3 2 1 0 1 5 5 0
8. Мушук Руна 3 2 1 0 1 4 4 0
9. Макара 3 2 1 0 1 2 2 0
10. Емелек 3 2 1 0 1 1 1 0
11. Ел Насионал 3 2 1 0 1 2 4 -2
12. Депортиво Куенка 3 2 1 0 1 2 6 -4
13. Делфин 1 2 0 1 1 2 3 -1
14. Оренсе 1 2 0 1 1 1 2 -1
15. Олмедо 0 2 0 0 2 1 3 -2
16. Текнико У. 0 2 0 0 2 1 4 -3