Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Футболни прогнози за Северна Македония Първа Лига
    22.09.2019

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
    1 X 2
    Кръг 7
    flag_94 Mk1
    БорецРаботнички
    21/09/2019 16:00
    462627 1 1 - 0 2.00 21° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)
    443818 1 3 - 1 2.93 19°-20° -
    493021 1 2 - 0 2.19 21° -
    flag_94 Mk1
    Вардар Силекс 
    22/09/2019 16:30
    662015 1 2 - 0 2.29 19°-20° -
    flag_94 Mk1
    Шкендия 79Струга
    22/09/2019 16:30
    483814 1 2 - 0 1.33 17°-18° -
    Кръг 6
    272053 2 1 - 2 3.15 20° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_94 Mk1
    Силекс Борец
    18/09/2019 16:30
    522226 1 2 - 1 4.00 22°-23° -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    flag_94 Mk1
    РеноваШкендия 79
    18/09/2019 16:30
    453025 1 2 - 0 2.29 17° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    233245 2 0 - 1 1.00 23° -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_94 Mk1
    ШкупиВардар
    18/09/2019 16:30
    264331 X 1 - 1 1.88 20° -
    FT
    1 - 2
    (0 - 1)

    Компютърно изчислени футболни прогнози (форбети)
    за срещите от предстоящия кръг.

    Топ трендове Първа Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.M. Jurina 3 - - - 1 Шкупи
    2.I. Markovic 3 - - - - Работнички
    3.R. Selmani 3 - - 1 - Ренова
    4.A. Alimi 2 - - - - Шкендия 79
    5.D. Avramovski 2 - - 1 - Вардар
    6.B. Bozinovski 2 - - - - Македония ГП
    7.B. Demir 2 - - 1 - Македония ГП
    8.F. Duranski 2 - - 3 - Силекс 
    9.Juninho 2 - - 1 - Вардар
    10.H. Kirovski 2 - - 1 - Струга
    11.K. Kostovski 2 1 - 1 - Силекс 
    12.M. Krstovski 2 - - - - Академия Пандев
    13.Padu 2 - - - - Македония ГП
    14.S. Pandev 2 - - - - Академия Пандев
    15.N. Prelcec 2 - - - - Борец


    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Академия Пандев 14 6 4 2 0 7 1 6
    2. Вардар 13 6 4 1 1 8 3 5
    3. Македония ГП 11 6 3 2 1 10 6 4
    4. Шкупи 8 6 2 2 2 7 7 0
    5. Струга 8 6 2 2 2 6 8 -2
    6. Шкендия 79 7 6 2 1 3 6 4 2
    7. Ренова 7 6 2 1 3 5 8 -3
    8. Работнички 7 7 2 1 4 6 10 -4
    9. Силекс  6 6 2 0 4 8 8 0
    10. Борец 5 7 1 2 4 3 11 -8