Футболът е математика
Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Футболни прогнози за Дания Втора Дивизия
06.03.2020

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг 17, Група 1
441641 1 3 - 2 3.38 -
flag_192 Dk3
ХелерупБК Фрем
07/03/2020 14:00
332641 2 1 - 2 4.69 -
flag_192 Dk3
ВанльосеХилерьод
07/03/2020 14:00
731017 1 3 - 1 3.21 -
661321 1 3 - 1 3.50 -
flag_192 Dk3
АвартаБ.93
08/03/2020 14:00
302644 2 1 - 2 2.46 -
531235 1 3 - 1 3.95 -
Кръг 17, Група 2
flag_192 Dk3
ВСК ОрхусЯмербугт
07/03/2020 14:30
323335 2 1 - 2 2.53 -
flag_192 Dk3
БрабрандВейгаард
07/03/2020 15:00
582518 1 3 - 0 2.63 -
361846 2 2 - 3 2.81 -
flag_192 Dk3
НесбиРингкобинг
07/03/2020 15:00
353332 1 3 - 1 3.88 -
392041 2 1 - 3 3.55 -
flag_192 Dk3
АБСидвест
08/03/2020 16:00
68825 1 2 - 0 2.25 -
Кръг 16, Група 1
flag_192 Dk3
Б.93Хелеруп
09/11/2019 13:00
332147 2 1 - 3 2.82 7°-8° 2.40 0.09
FT
1 - 1
(0 - 1)
113059 2 1 - 2 2.58 7°-8° -
FT
2 - 1
(2 - 0)
flag_192 Dk3
БК ФремХолбек
09/11/2019 15:00
582120 1 2 - 0 2.23 7°-8° -
FT
2 - 0
(1 - 0)
382141 2 0 - 2 2.00 7°-8° -
FT
1 - 0
(1 - 0)
411347 2 1 - 2 2.79 6°-7° 2.90 0.19
FT
2 - 1
(0 - 1)
251857 2 0 - 3 3.64 7°-8° 1.36
FT
1 - 2
(1 - 0)
Кръг 16, Група 2
332542 2 1 - 3 3.17 2.40 0.01
FT
3 - 3
(3 - 3)
flag_192 Dk3
ВСК ОрхусАБ
09/11/2019 14:30
382239 2 2 - 3 4.00 2.20
FT
3 - 0
(1 - 0)
392536 1 3 - 1 2.80 2.05
FT
4 - 1
(1 - 1)
flag_192 Dk3
СидвестДалум ИФ
09/11/2019 15:00
252155 2 1 - 3 3.75 5°-6° 2.45 0.24
FT
3 - 2
(2 - 1)
flag_192 Dk3
ЯмербугтТистед ФК
09/11/2019 15:00
392933 1 3 - 1 3.11 1.95
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_192 Dk3
МиделфартНесби
09/11/2019 15:00
393724 1 2 - 0 2.17 5°-6° 1.60
FT
2 - 1
(2 - 1)

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.N. Mortensen 16 - - - - ФК Хелзингор
2.J. Kjaer 15 - - - - ФК Хелзингор
3.C. Johansen 11 1 - - - Миделфарт
4.C. Nissen 11 2 - - - Орхус Фремад
5.O. Carrara 9 - - - - Аварта
6.A. Holst 9 1 - - - ФК Хелзингор
7.M. Lund 9 1 - - - Несби
8.M. Raben 9 - - - - Далум ИФ
9.S. Jacobsen 8 - - - - Фредериксберг Алиансен
10.A. Smed 8 - - - - Хелеруп
11.T. Adamsen 7 - - - 1 БК Фрем
12.M. Christensen Laursen 7 - - - - Орхус Фремад
13.S. Seeger-Hansen 7 1 - - - АБ
14.C. Thrane 7 1 - - - Слагелсе Б&И
15.M. Andersen 6 - - - - Тистед ФК


Group 1
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ФК Хелзингор 41 16 13 2 1 51 13 38
2. Ванльосе 30 16 9 3 4 24 16 8
3. Брьоншьой 29 16 8 5 3 19 13 6
4. Хелеруп 26 16 7 5 4 26 19 7
5. БК Фрем 24 16 6 6 4 25 21 4
6. Аварта 23 16 6 5 5 16 15 1
7. Б.93 19 16 4 7 5 16 23 -7
8. Фредериксберг Алиансен 19 16 5 4 7 23 31 -8
9. Холбек 16 16 4 4 8 20 26 -6
10. Хилерьод 16 16 5 1 10 19 29 -10
11. Слагелсе Б&И 12 16 3 3 10 16 29 -13
12. Сковсховед 9 16 2 3 11 10 30 -20
Group 2
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Орхус Фремад 35 16 11 2 3 31 10 21
2. Миделфарт 31 16 9 4 3 27 16 11
3. АБ 27 16 8 3 5 32 23 9
4. Брабранд 26 16 7 5 4 29 23 6
5. Тистед ФК 25 16 7 4 5 27 24 3
6. ВСК Орхус 23 16 7 2 7 22 22 0
7. Далум ИФ 22 16 6 4 6 29 25 4
8. Ямербугт 20 16 4 8 4 19 17 2
9. Несби 17 16 4 5 7 20 27 -7
10. Сидвест 15 16 4 3 9 20 33 -13
11. Рингкобинг 11 16 2 5 9 21 37 -16
12. Вейгаард 11 16 2 5 9 19 39 -20