Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Резултати Дания Втора Дивизия

04.07.2020
14:00 АБ
1 - 1
Хелеруп
14:00 Брабранд
1 - 0
Ванльосе
14:00 Ямербугт
0 - 0
ФК Хелзингор
14:00 Далум ИФ
1 - 1
Слагелсе Б&И
14:00 Несби
1 - 2
Сковсховед
14:00 Рингкобинг
2 - 4
Холбек
14:00 Сидвест
0 - 1
Хилерьод
14:00 Вейгаард
2 - 4
Фредериксберг Алиансен
14:00 Орхус Фремад
7 - 0
БК Фрем
13:00 Миделфарт
5 - 0
Брьоншьой
13:00 ВСК Орхус
0 - 3
Б.93
03.07.2020
19:00 Тистед ФК
2 - 2
Аварта
01.07.2020
19:00 Брьоншьой
1 - 1
Брабранд
19:00 Хелеруп
1 - 5
Орхус Фремад
19:00 ФК Хелзингор
3 - 1
АБ
19:00 Ванльосе
0 - 1
Тистед ФК
19:00 Аварта
1 - 2
Миделфарт
19:00 Фредериксберг Алиансен
1 - 1
Рингкобинг
19:00 Б.93
1 - 3
Вейгаард
19:00 Слагелсе Б&И
3 - 0
ВСК Орхус
19:00 Сковсховед
1 - 1
Далум ИФ
19:00 Холбек
0 - 2
Сидвест
19:00 Хилерьод
2 - 0
Несби
18:00 БК Фрем
0 - 1
Ямербугт
27.06.2020
15:00 БК Фрем
4 - 2
Миделфарт
15:00 Брьоншьой
1 - 3
Ямербугт
15:00 ФК Хелзингор
3 - 0
Тистед ФК
15:00 Ванльосе
1 - 3
АБ
15:00 Аварта
0 - 2
Орхус Фремад
15:00 Б.93
3 - 1
Сидвест
15:00 Сковсховед
0 - 1
ВСК Орхус
15:00 Слагелсе Б&И
1 - 2
Рингкобинг
14:00 Далум ИФ
0 - 2
Холбек
14:00 Фредериксберг Алиансен
0 - 2
Несби
14:00 Вейгаард
0 - 3
Хилерьод
13:00 Хелеруп
4 - 0
Брабранд
24.06.2020
19:00 Орхус Фремад
5 - 0
Брьоншьой
19:00 АБ
2 - 1
Аварта
19:00 Брабранд
0 - 2
ФК Хелзингор
19:00 Ямербугт
3 - 0
Ванльосе
19:00 Миделфарт
2 - 0
Хелеруп
19:00 Тистед ФК
3 - 2
БК Фрем
19:00 Далум ИФ
0 - 2
Б.93
19:00 Несби
1 - 1
Холбек
19:00 Рингкобинг
1 - 2
Сковсховед
19:00 Сидвест
3 - 0
Фредериксберг Алиансен
19:00 Вейгаард
2 - 1
Слагелсе Б&И
19:00 ВСК Орхус
1 - 2
Хилерьод
20.06.2020
15:00 Миделфарт
2 - 4
Ванльосе
15:00 Ямербугт
1 - 1
Хелеруп
15:00 Брабранд
3 - 2
Аварта
15:00 АБ
2 - 2
БК Фрем
15:00 Орхус Фремад
1 - 0
ФК Хелзингор
15:00 Тистед ФК
2 - 0
Брьоншьой
15:00 Несби
1 - 2
Слагелсе Б&И
15:00 Рингкобинг
1 - 5
Б.93
15:00 Сидвест
0 - 2
Сковсховед
15:00 ВСК Орхус
0 - 1
Фредериксберг Алиансен
14:00 Хилерьод
1 - 1
Далум ИФ
14:00 Холбек
3 - 2
Вейгаард
14.06.2020
15:00 Хелеруп
2 - 0
Тистед ФК
15:00 Брьоншьой
4 - 4
АБ
15:00 Холбек
1 - 2
ВСК Орхус
15:00 Сковсховед
0 - 0
Вейгаард
15:00 Слагелсе Б&И
2 - 2
Сидвест
15:00 Ванльосе
1 - 1
Орхус Фремад
14:00 ФК Хелзингор
1 - 2
Миделфарт
13.06.2020
15:00 БК Фрем
1 - 2
Брабранд
15:00 Аварта
1 - 3
Ямербугт
14:00 Фредериксберг Алиансен
0 - 0
Далум ИФ

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.J. Kjaer 20 1 - - - ФК Хелзингор
2.N. Mortensen 18 1 - - - ФК Хелзингор
3.C. Nissen 16 3 - - - Орхус Фремад
4.C. Johansen 12 1 - - - Миделфарт
5.O. Carrara 11 - - - - Аварта
6.S. Seeger-Hansen 11 4 - - - АБ
7.S. Jacobsen 10 - - - - Фредериксберг Алиансен
8.A. Smed 10 - - - - Хелеруп
9.C. Thrane 10 1 - - - Слагелсе Б&И
10.T. Adamsen 9 - - - 1 БК Фрем
11.M. Andersen 9 - - - - Тистед ФК
12.K. Bechmann 9 1 - - - Брьоншьой
13.A. Holst 9 1 - - - ФК Хелзингор
14.M. Lund 9 1 - - - Несби
15.M. Raben 9 - - - - Далум ИФ


Втора Дивизия Група 1
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ФК Хелзингор 44 17 14 2 1 55 14 41
2. Ванльосе 30 17 9 3 5 25 18 7
3. Брьоншьой 29 17 8 5 4 20 17 3
4. Хелеруп 27 17 7 6 4 27 20 7
5. БК Фрем 25 17 6 7 4 26 22 4
6. Аварта 24 17 6 6 5 17 16 1
7. Б.93 20 17 4 8 5 17 24 -7
8. Хилерьод 19 17 6 1 10 21 30 -9
9. Фредериксберг Алиансен 19 17 5 4 8 23 33 -10
10. Холбек 17 17 4 5 8 20 26 -6
11. Слагелсе Б&И 13 17 3 4 10 16 29 -13
12. Сковсховед 12 17 3 3 11 12 30 -18
Втора Дивизия Група 2
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Орхус Фремад 38 17 12 2 3 33 10 23
2. Миделфарт 31 17 9 4 4 28 19 9
3. Брабранд 29 17 8 5 4 32 23 9
4. Тистед ФК 28 17 8 4 5 30 25 5
5. АБ 27 17 8 3 6 33 25 8
6. Ямербугт 23 17 5 8 4 22 18 4
7. ВСК Орхус 23 17 7 2 8 23 25 -2
8. Далум ИФ 22 17 6 4 7 29 27 2
9. Несби 18 17 4 6 7 20 27 -7
10. Сидвест 18 17 5 3 9 22 34 -12
11. Рингкобинг 12 17 2 6 9 21 37 -16
12. Вейгаард 11 17 2 5 10 19 42 -23
Втора Дивизия Група за промоция
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ФК Хелзингор 54 23 17 3 3 64 18 46
2. Орхус Фремад 54 23 17 3 3 54 12 42
3. Орхус Фремад 54 23 17 3 3 54 12 42
4. Миделфарт 43 23 13 4 6 43 29 14
5. Брабранд 39 23 11 6 6 39 33 6
6. Тистед ФК 38 23 11 5 7 38 34 4
7. Ямербугт 37 23 9 10 4 33 21 12
8. АБ 36 23 10 6 7 46 37 9
9. Хелеруп 35 23 9 8 6 36 29 7
10. Ванльосе 34 23 10 4 9 31 29 2
11. Брьоншьой 31 23 8 7 8 26 37 -11
12. БК Фрем 29 23 7 8 8 35 39 -4
13. Аварта 25 23 6 7 10 24 30 -6
Втора Дивизия Група на изпадащите
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Б.93 35 23 9 8 6 35 29 6
2. Хилерьод 35 23 11 2 10 34 32 2
3. ВСК Орхус 29 23 9 2 12 27 35 -8
4. Холбек 27 23 7 6 10 31 35 -4
5. Фредериксберг Алиансен 27 23 7 6 10 29 41 -12
6. Далум ИФ 26 23 6 8 9 32 34 -2
7. Сидвест 25 23 7 4 12 30 42 -12
8. Сковсховед 23 23 6 5 12 19 34 -15
9. Несби 22 23 5 7 11 25 38 -13
10. Слагелсе Б&И 21 23 5 6 12 26 37 -11
11. Слагелсе Б&И 21 23 5 6 12 26 37 -11
12. Вейгаард 18 23 4 6 13 28 54 -26
13. Рингкобинг 16 23 3 7 13 28 54 -26