Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    Двоен шанс прогнози Дания Втора Дивизия

    Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Време Най-висок коеф. Резултат
    1X/ 2X/ 12
    Кръг 4, Група 1
    Dk3
    ХелерупСковсховед
    21/08/2019 20:00
    76% 21 16° 1.25
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    Кръг 4, Група 2
    Dk3
    СидвестРингкобинг
    21/08/2019 19:45
    85% 12 17° 1.25
    FT
    3 - 3
    (2 - 2)
    Dk3
    Тистед ФКЯмербугт
    21/08/2019 20:00
    74% 21 15° 1.30
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    Кръг 3, Група 1
    Dk3
    Фредериксберг АлиансенВанльосе
    17/08/2019 14:00
    79% X2 17° -
    FT
    1 - 3
    (0 - 1)
    Кръг 3, Група 2
    Dk3
    Далум ИФСидвест
    17/08/2019 15:00
    74% 21 20° -
    FT
    5 - 1
    (2 - 1)
    Dk3
    РингкобингТистед ФК
    18/08/2019 20:00
    79% 12 16° 1.25
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)

    Топ трендове

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.M. Hogstad 3 - - - - Далум ИФ
    2.M. Al-Atlassi 2 - - - - Фредериксберг Алиансен
    3.M. Andersen 2 - - - - Тистед ФК
    4.T. Andersen 2 - - - - Хилерьод
    5.K. Bechmann 2 - - - - Брьоншьой
    6.M. Bobjerg Larsen 2 - - - - Холбек
    7.M. Boesen 2 - - - - Брабранд
    8.N. Drachmann 2 - - - - ВСК Орхус
    9.H. Hajjami 2 - - - - Б.93
    10.A. Holst 2 - - - - ФК Хелзингор
    11.C. Johansen 2 - - - - Миделфарт
    12.J. Kjaer 2 - - - - ФК Хелзингор
    13.M. Mortensen 2 - - - - Вейгаард
    14.N. Mortensen 2 - - - - ФК Хелзингор
    15.Y. Nielsen 2 - - - - АБ


    Group 1
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. ФК Хелзингор 10 4 3 1 0 7 2 5
    2. Хилерьод 9 4 3 0 1 8 3 5
    3. Ванльосе 7 4 2 1 1 4 2 2
    4. Слагелсе Б&И 7 4 2 1 1 3 3 0
    5. Хелеруп 6 4 1 3 0 6 4 2
    6. Брьоншьой 6 4 1 3 0 4 3 1
    7. Аварта 5 4 1 2 1 2 4 -2
    8. Холбек 4 4 1 1 2 4 5 -1
    9. Сковсховед 3 4 1 0 3 2 4 -2
    10. БК Фрем 2 4 0 2 2 3 5 -2
    11. Фредериксберг Алиансен 2 4 0 2 2 4 7 -3
    12. Б.93 2 4 0 2 2 4 9 -5
    Group 2
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Брабранд 10 4 3 1 0 7 3 4
    2. АБ 10 4 3 1 0 6 3 3
    3. Орхус Фремад 7 4 2 1 1 5 2 3
    4. Миделфарт 6 3 2 0 1 7 4 3
    5. Вейгаард 6 4 1 3 0 8 6 2
    6. Далум ИФ 4 4 1 1 2 7 5 2
    7. ВСК Орхус 4 4 1 1 2 5 4 1
    8. Тистед ФК 4 4 1 1 2 6 8 -2
    9. Сидвест 4 4 1 1 2 7 11 -4
    10. Ямербугт 3 3 0 3 0 1 1 0
    11. Рингкобинг 2 4 0 2 2 4 8 -4
    12. Несби 1 4 0 1 3 5 13 -8
    Promotion Group
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    Relegation Group
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-