Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    Прогнози за голмайстори Дания Втора Дивизия

    Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
    Кръг 4, Група 1
    Dk3
    ХилерьодФК Хелзингор
    21/08/2019 19:30
    N. Mortensen
    A. Holst
    E. Just
    40%
    27%
    25%
    -
    -
    -
    Dk3
    ВанльосеБрьоншьой
    21/08/2019 19:30
    A. Hojmark
    J. Castelijns
    S. Haages
    37%
    22%
    19%
    -
    -
    -
    Dk3
    Слагелсе Б&ИХолбек
    21/08/2019 20:00
    M. Bobjerg Larsen
    R. Suhr
    M. Sjorslev
    36%
    20%
    20%
    -
    -
    -
    Dk3
    ХелерупСковсховед
    21/08/2019 20:00
    J. Frederiksen
    A. Junge
    31%
    31%
    -
    -
    Dk3
    Б.93БК Фрем
    21/08/2019 20:00
    H. Hajjami
    D. Pedersen
    T. Adamsen
    67%
    33%
    25%
    -
    -
    -
    Dk3
    НесбиМиделфарт
    21/08/2019 19:30
    M. de Claville Berthelsen
    M. Conley
    K. Host
    55%
    48%
    31%
    -
    -
    -
    Dk3
    ВСК ОрхусОрхус Фремад
    21/08/2019 19:30
    M. Overgaard
    E. Mortensen
    C. Nissen
    25%
    25%
    25%
    -
    -
    -
    Dk3
    ВейгаардБрабранд
    21/08/2019 19:30
    M. Boesen
    M. Mortensen
    L. Tougaard
    64%
    60%
    45%
    -
    -
    -
    Dk3
    СидвестРингкобинг
    21/08/2019 19:45
    E. Ankersen
    J. Hansen
    W. Moller
    31%
    31%
    31%
    -
    -
    -
    Dk3
    АБДалум ИФ
    21/08/2019 20:00
    Y. Nielsen
    M. Hogstad
    N. Albert
    83%
    81%
    48%
    -
    -
    -
    Dk3
    Тистед ФКЯмербугт
    21/08/2019 20:00
    J. Mehl
    M. Andersen
    R. Soerensen
    37%
    35%
    19%
    -
    -
    -
    Кръг 3, Група 1
    Dk3
    ФК ХелзингорАварта
    16/08/2019 20:00
    C. Offenberg
    O. Carrara
    M. Walter
    39%
    18%
    13%
    -
    -
    -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    Dk3
    БрьоншьойХелеруп
    16/08/2019 20:00
    O. Buch
    K. Bechmann
    J. H. Rasmussen
    37%
    35%
    27%
    -
    -
    -
    FT
    2 - 2
    (1 - 1)
    Dk3
    Фредериксберг АлиансенВанльосе
    17/08/2019 14:00
    J. Castelijns
    M. Al-naser
    O. Hoybye
    29%
    17%
    14%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 3
    (0 - 1)
    Dk3
    БК ФремСлагелсе Б&И
    17/08/2019 15:00
    T. Adamsen
    B. Warlo
    D. Pedersen
    25%
    20%
    20%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 2
    (0 - 1)
    Dk3
    СковсховедХилерьод
    17/08/2019 16:00
    S. Braemer
    T. Andersen
    J. Witt
    24%
    23%
    21%
    -
    -
    -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Dk3
    ХолбекБ.93
    18/08/2019 14:00
    L. Montano
    N. Olsen
    H. Hajjami
    24%
    20%
    15%
    -
    -
    -
    FT
    3 - 2
    (3 - 0)
    Dk3
    МиделфартВСК Орхус
    17/08/2019 15:00
    C. Johansen
    S. Andreasen
    E. Petersen
    38%
    34%
    15%
    -
    -
    -
    FT
    2 - 1
    (2 - 1)
    Dk3
    Далум ИФСидвест
    17/08/2019 15:00
    S. Songani
    P. Naundrup
    M. Raben
    27%
    24%
    19%
    -
    -
    -
    FT
    5 - 1
    (2 - 1)
    Dk3
    БрабрандОрхус Фремад
    17/08/2019 15:00
    L. Moberg
    C. Nissen
    A. Sojberg Horup
    27%
    24%
    23%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Dk3
    НесбиВейгаард
    17/08/2019 15:00
    L. Storvang
    M. Mortensen
    D. Olsen
    33%
    21%
    16%
    -
    -
    -
    FT
    3 - 3
    (1 - 1)
    Dk3
    РингкобингТистед ФК
    18/08/2019 20:00
    L. Lauridsen
    J. Lange
    J. Sandal
    19%
    11%
    11%
    -
    -
    -
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)

    Топ трендове

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.M. Hogstad 3 - - - - Далум ИФ
    2.M. Al-Atlassi 2 - - - - Фредериксберг Алиансен
    3.T. Andersen 2 - - - - Хилерьод
    4.M. Andersen 2 - - - - Тистед ФК
    5.M. Bobjerg Larsen 2 - - - - Холбек
    6.M. Boesen 2 - - - - Брабранд
    7.N. Drachmann 2 - - - - ВСК Орхус
    8.H. Hajjami 2 - - - - Б.93
    9.A. Holst 2 - - - - ФК Хелзингор
    10.N. Mortensen 2 - - - - ФК Хелзингор
    11.M. Mortensen 2 - - - - Вейгаард
    12.Y. Nielsen 2 - - - - АБ
    13.D. Pedersen 2 - - - - БК Фрем
    14.M. Raben 2 - - - - Далум ИФ
    15.M. de Claville Berthelsen 2 - - - - Несби


    Group 1
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Хилерьод 9 3 3 0 0 7 1 6
    2. ФК Хелзингор 7 3 2 1 0 5 1 4
    3. Ванльосе 7 3 2 1 0 4 1 3
    4. Холбек 4 3 1 1 1 4 4 0
    5. Слагелсе Б&И 4 3 1 1 1 2 3 -1
    6. Хелеруп 3 3 0 3 0 4 4 0
    7. Брьоншьой 3 3 0 3 0 3 3 0
    8. Сковсховед 3 3 1 0 2 2 2 0
    9. Фредериксберг Алиансен 2 3 0 2 1 4 6 -2
    10. Аварта 2 3 0 2 1 1 4 -3
    11. БК Фрем 1 3 0 1 2 3 5 -2
    12. Б.93 1 3 0 1 2 4 9 -5
    Group 2
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Брабранд 9 3 3 0 0 5 1 4
    2. АБ 7 3 2 1 0 5 3 2
    3. Вейгаард 5 3 1 2 0 6 4 2
    4. Далум ИФ 4 3 1 1 1 7 4 3
    5. ВСК Орхус 4 3 1 1 1 5 3 2
    6. Орхус Фремад 4 3 1 1 1 4 2 2
    7. Миделфарт 3 2 1 0 1 3 4 -1
    8. Тистед ФК 3 3 1 0 2 6 8 -2
    9. Сидвест 3 3 1 0 2 4 8 -4
    10. Ямербугт 2 2 0 2 0 1 1 0
    11. Несби 1 3 0 1 2 5 9 -4
    12. Рингкобинг 1 3 0 1 2 1 5 -4
    Promotion Group
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    Relegation Group
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-