Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

league_logo Футболни прогнози за Беларус Втора лига

Домакин - Гост
Вероятност в %
1X2
Фор
бет
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Резултат
Опт. залог
Кръг 29, Финал
By3
342739
2
1 - 2
1.88
-
- - -
AET
FT
1 - 3
1 - 1(0 - 1)
Кръг 29, Финал за трето място
By3
373034
1
1 - 0
1.25
-
- - -
FT
1 - 0(0 - 0)
Кръг 29, 5th Place Final
By3
332245
2
1 - 3
3.13
-
- - -
FT
3 - 1(1 - 0)
Кръг 29, 7th Place Final
Кръг 28, Minsk Region - Finals
By3
532226
1
1 - 0
0.67
-
- - -
FT
2 - 1
Кръг 28, Полуфинали
By3
442234
1
3 - 2
2.90
-
- - -
FT
2 - 4(0 - 1)
By3
363430
1
3 - 2
2.50
-
- - -
FT
3 - 0(1 - 0)

Топ трендове

Втора лига Brest Region East
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Стэнлес Пинск 38 14 12 2 0 78 7 71
2
Ивацевичи 34 14 11 1 2 62 15 47
3
FK Luninets 34 14 11 1 2 31 15 16
4
Nadezhda Gorodishche 19 14 6 1 7 31 36 -5
5
FK Ivanovo 16 14 5 1 8 28 46 -18
6
Припят Олшани 15 14 5 0 9 36 50 -14
7
Гранит 7 14 2 1 11 22 57 -35
8
DUSSH Stolin 1 14 0 1 13 9 71 -62
Втора лига Brest Region West
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Динамо Брест Малорита 37 14 12 1 1 83 8 75
2
Niva Dolbizno 35 14 11 2 1 74 14 60
3
BZHS Brest 29 14 9 2 3 64 17 47
4
19 14 6 1 7 33 44 -11
5
Krechet Bereza 18 14 5 3 6 20 31 -11
6
FK Pruzhany 10 14 3 1 10 22 81 -59
7
FK Drohichyn 7 14 2 1 11 20 65 -45
8
FK Vysokoe 6 14 1 3 10 14 70 -56
Втора лига Gomel Region
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
МКК-Днепър 37 14 12 1 1 62 11 51
2
Бумпром 35 14 11 2 1 41 5 36
3
GOLHU Gomel 27 14 8 3 3 35 17 18
4
Montazhnik 20 14 5 5 4 24 24 0
5
17 14 5 2 7 21 36 -15
6
MNPZ Mozyr 8 14 2 2 10 14 27 -13
7
Химик 7 14 1 4 9 16 55 -39
8
ФК Жлобин 6 14 1 3 10 17 55 -38
Втора лига Grodno Region
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Островец ФК 70 24 23 1 0 169 8 161
2
FK Slonim Siti 45 24 14 3 7 82 49 33
3
HCS-Olympia 45 24 13 6 5 64 34 30
4
Cementnik 42 24 12 6 6 58 34 24
5
FK Lida-2 40 24 12 4 8 42 57 -15
6
FK Shchuchyn 39 24 10 9 5 59 51 8
7
Smena Volkovysk 38 24 10 8 6 57 54 3
8
FSK Grodnensky 33 24 10 3 11 34 69 -35
9
FK Svislach 26 24 7 5 12 42 82 -40
10
Чайка Зелва 24 24 7 3 14 41 60 -19
11
Neman Mosty 23 24 7 2 15 34 54 -20
12
Ошмяни 16 24 5 1 18 35 91 -56
13
Belaya Rus 1 24 0 1 23 16 90 -74
Втора лига Minsk Region North
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
ФК Молодечно 51 18 17 0 1 99 12 87
2
FK Uzda 38 18 12 2 4 61 27 34
3
FK Kolos 36 18 11 3 4 45 29 16
4
Falko Cherkassy 32 18 10 2 6 49 31 18
5
СМИ Аутотранс 29 18 9 2 7 68 50 18
6
Смолевичи 28 18 9 1 8 56 38 18
7
Livadija 21 18 6 3 9 32 54 -22
8
Viliya Vileyka 10 18 3 1 14 28 61 -33
9
Berezino 10 18 3 1 14 24 107 -83
10
FK Krupki 7 18 2 1 15 26 79 -53
Втора лига Minsk Region South
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Partizan Salihorsk 48 20 15 3 2 65 13 52
2
БГУ Минск 46 20 14 4 2 67 13 54
3
Виктория Марийна Горка 42 20 13 3 4 59 32 27
4
Енергетик-БГАТУ 36 20 11 3 6 59 34 25
5
Клецк 34 20 10 4 6 36 51 -15
6
Неман-Агро 33 20 10 3 7 55 25 30
7
Строител Копил 27 20 8 3 9 38 36 2
8
Starye Dorogi 17 20 4 5 11 25 40 -15
9
FK Slutsk-2 14 20 3 5 12 31 79 -48
10
FK Lyuban 10 20 3 1 16 28 74 -46
11
FC Veras Nesvizh 5 20 1 2 17 16 82 -66
Втора лига Mogilev Region
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Dnepr Mogilev II 43 18 14 1 3 51 13 38
2
Осиповичи 39 18 12 3 3 60 15 45
3
Горки 34 18 11 1 6 45 22 23
4
Belshina II 29 18 9 2 7 38 30 8
5
FK Krasnopole 16 18 5 1 12 23 59 -36
6
Спартак Шклов 12 18 3 3 12 22 52 -30
7
FK Kostyukovichi 9 18 2 3 13 15 63 -48
Втора лига Vitebsk Region East
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Gazovik Vitebsk 30 10 10 0 0 53 4 49
2
Gorodok lions 22 10 7 1 2 13 12 1
3
Dorozhnik Orsha 16 10 5 1 4 18 20 -2
4
Prodtsentr Vitebsk 11 10 3 2 5 25 21 4
5
Niva Tolochin 4 10 1 1 8 12 28 -16
6
FK Chashniki 4 10 1 1 8 7 43 -36
Втора лига Vitebsk Region West
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
FK Senno 20 10 6 2 2 20 12 8
2
ФК Полоцк 16 10 5 1 4 20 15 5
3
FK Miory 16 10 5 1 4 15 21 -6
4
PMC Pastavy 12 10 3 3 4 18 15 3
5
FK Glubokoe 11 10 3 2 5 16 21 -5
6
FK Lepel 10 10 3 1 6 15 20 -5
Втора лига Vitebsk Region - Promotion Group
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Gazovik Vitebsk 23 6 3 2 1 17 8 9
2
FK Senno 21 6 3 2 1 9 10 -1
3
FK Miory 14 6 3 1 2 13 11 2
4
Gorodok lions 13 6 2 1 3 12 10 2
5
ФК Полоцк 10 6 2 1 3 10 17 -7
6
Dorozhnik Orsha 4 6 1 1 4 9 14 -5
Втора лига Vitebsk Region - Relegation Group
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
FK Glubokoe 25 6 5 0 1 20 4 16
2
FK Lepel 19 6 5 0 1 21 2 19
3
PMC Pastavy 18 6 5 1 0 20 5 15
4
Niva Tolochin 11 6 2 1 3 5 15 -10
5
Prodtsentr Vitebsk 10 6 0 0 6 0 18 -18
6
FK Chashniki 3 6 0 0 6 6 28 -22
Втора лига Brest Region - Championship Round
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Динамо Брест Малорита 12 4 2 2 0 11 6 5
2
Стэнлес Пинск 9 4 1 2 1 6 7 -1
3
Niva Dolbizno 7 4 2 0 2 10 5 5
4
Ивацевичи 4 4 1 0 3 5 14 -9