Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

Гол-Гол Прогнози (и двата отбора да отбележат) Кипър Втора Дивизия

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Резултат
Не Да
Кръг 21, Кръг за промоция
Cy2
Ермис АрадипуАгия Напа
14/03/2020 14:30
5149 Не 2 - 0 2.32 18° - Postp.
Cy2
Отелос АтиенуКармиотиса
14/03/2020 15:30
1981 Да 1 - 3 4.58 18° - Postp.
Cy2
АСИЛ ЛисиАнагениси Деринея
15/03/2020 15:30
5941 Не 1 - 0 2.26 16°-17° - Postp.
Cy2
СотирасАрис Лимасол
12/09/2020 18:00
3862 Да 1 - 2 2.58 20° -
Кръг 21, Кръг за изпадане
Cy2
ХлоракаОмония Арадипу
14/03/2020 15:30
3862 Да 2 - 2 3.48 16° - Postp.
Cy2
ДигенисИпсонас
14/03/2020 15:30
6436 Не 2 - 0 1.83 15°-16° - Postp.
Cy2
Омония ПсевдаЗакакиу
14/03/2020 15:30
7327 Не 0 - 1 1.00 18° - Postp.
Cy2
Ксилотимву 2006Алки Ороклини
14/03/2020 15:30
5842 Не 1 - 0 1.83 - Postp.
Кръг 20, Кръг за промоция
Cy2
Арис ЛимасолЕрмис Арадипу
06/03/2020 18:00
1783 Да 3 - 2 3.55 16° -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Cy2
Анагениси ДеринеяОтелос Атиену
07/03/2020 15:00
5941 Не 0 - 2 2.13 17° -
FT
5 - 1
(0 - 0)
Cy2
Агия НапаАСИЛ Лиси
07/03/2020 15:00
5446 Не 1 - 0 2.35 16°-17° -
FT
0 - 0
(0 - 0)
Cy2
КармиотисаСотирас
07/03/2020 15:00
3268 Да 2 - 1 2.75 15°-16° -
FT
4 - 1
(0 - 0)
Кръг 20, Кръг за изпадане
Cy2
Омония АрадипуДигенис
07/03/2020 15:00
4456 Да 3 - 1 2.50 17° -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Cy2
ИпсонасОмония Псевда
07/03/2020 15:00
6832 Не 1 - 0 2.25 15°-16° -
FT
2 - 1
(0 - 0)
Cy2
ЗакакиуКсилотимву 2006
07/03/2020 15:00
6238 Не 2 - 0 2.25 15°-16° -
FT
1 - 1
(0 - 0)
Cy2
Алки ОроклиниХлорака
08/03/2020 15:00
5149 Не 3 - 0 2.88 18° -
FT
2 - 1
(0 - 0)

Топ трендове

Втора Дивизия Кръг за промоция
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Кармиотиса 30 16 15 0 1 40 23 17
2. Ермис Арадипу 29 19 15 3 1 40 16 24
3. Арис Лимасол 27 15 13 2 0 31 14 17
4. Агия Напа 25 19 11 5 3 24 14 10
5. Сотирас 20 16 9 6 1 30 22 8
6. АСИЛ Лиси 19 17 9 5 3 27 19 8
7. Отелос Атиену 14 14 7 3 4 28 30 -2
8. Анагениси Деринея 11 12 5 3 4 20 25 -5
Втора Дивизия Кръг за изпадане
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Алки Ороклини 20 15 8 3 4 31 19 12
2. Омония Арадипу 18 15 6 6 3 18 20 -2
3. Ксилотимву 2006 18 14 6 6 2 22 28 -6
4. Дигенис 17 14 8 3 3 24 27 -3
5. Закакиу 17 14 5 6 3 16 31 -15
6. Хлорака 15 13 5 7 1 25 33 -8
7. Ипсонас 11 13 4 5 4 14 32 -18
8. Омония Псевда 4 11 2 1 8 18 55 -37
Втора Дивизия Група A
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Кармиотиса 30 14 10 0 4 25 16 9
2. Арис Лимасол 28 14 9 1 4 24 10 14
3. АСИЛ Лиси 27 14 8 3 3 24 14 10
4. Агия Напа 27 14 8 3 3 20 12 8
5. Алки Ороклини 15 14 4 3 7 19 14 5
6. Омония Арадипу 13 14 3 4 7 9 14 -5
7. Ипсонас 12 14 3 3 8 9 21 -12
8. Омония Псевда 7 14 2 1 11 12 41 -29
Втора Дивизия Група B
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Ермис Арадипу 38 14 12 2 0 31 8 23
2. Сотирас 26 14 7 5 2 24 14 10
3. Отелос Атиену 20 14 6 2 6 21 17 4
4. Анагениси Деринея 15 14 4 3 7 12 13 -1
5. Дигенис 15 14 5 3 6 18 20 -2
6. Хлорака 15 14 3 6 5 19 26 -7
7. Ксилотимву 2006 13 14 3 4 7 14 22 -8
8. Закакиу 9 14 2 3 9 11 30 -19