Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Програма Беларус Висша Лига

30.05.2020
  Минск - Слуцк Прогноза
  Белшина - Славия Мозир Прогноза
  Динамо Минск - Шахтьор Солигорск Прогноза
31.05.2020
  Eнергетик-БГУ - Витебск Прогноза
  БАТЕ Борисов - Ислоч Прогноза
  Рук Брест - Динамо Брест Прогноза
05.06.2020
  Смолевичи - ФК Городея  
  Слуцк - Торпедо Жодино  
06.06.2020
  Динамо Брест - Минск  
  Славия Мозир - Неман Гродно  
  Ислоч - Рук Брест  
07.06.2020
  Витебск - БАТЕ Борисов  
  Белшина - Динамо Минск  
  Шахтьор Солигорск - Eнергетик-БГУ  
12.06.2020
  ФК Городея - Слуцк  
  Минск - Ислоч  
13.06.2020
  Неман Гродно - Смолевичи  
  Торпедо Жодино - Динамо Брест  
  Динамо Минск - Славия Мозир  
14.06.2020
  БАТЕ Борисов - Шахтьор Солигорск  
  Рук Брест - Витебск  
  Eнергетик-БГУ - Белшина  
19.06.2020
  Славия Мозир - Смолевичи  
  Слуцк - Неман Гродно  
20.06.2020
  Ислоч - Торпедо Жодино  
  Динамо Брест - ФК Городея  
  Динамо Минск - Eнергетик-БГУ  
21.06.2020
  Шахтьор Солигорск - Рук Брест  
  Витебск - Минск  
  Белшина - БАТЕ Борисов  
26.06.2020
  Eнергетик-БГУ - Славия Мозир  
  Смолевичи - Слуцк  
27.06.2020
  Минск - Шахтьор Солигорск  
  Неман Гродно - Динамо Брест  
  БАТЕ Борисов - Динамо Минск  
28.06.2020
  Торпедо Жодино - Витебск  
  Рук Брест - Белшина  
  ФК Городея - Ислоч  

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.G. Kadimyan 6 1 - 2 - Неман Гродно
2.I. Bakhar 4 - - 2 - Динамо Минск
3.S. Dragun 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
4.V. Gorbachik 4 - - - - Торпедо Жодино
5.J. Jakhshibaev 4 3 - 4 - Eнергетик-БГУ
6.V. Khvashchinskiy 4 - - 1 - Минск
7.V. Lisakovich 4 - - - - Шахтьор Солигорск
8.N. Milic 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
9.P. Nekhajchik 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
10.D. Podstrelov 4 - - - - Шахтьор Солигорск
11.Y. Shikavka 4 2 - 1 - Динамо Минск
12.M. Yansane 4 - - 1 - Ислоч
13.A. Gafar 3 1 - - - Слуцк
14.Lipe Veloso 3 - - 3 - Торпедо Жодино
15.B. M. Umar 3 - - 1 - Слуцк


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. БАТЕ Борисов 22 10 7 1 2 22 10 12
2. Eнергетик-БГУ 21 10 7 0 3 14 10 4
3. Шахтьор Солигорск 18 10 5 3 2 15 3 12
4. Торпедо Жодино 18 10 5 3 2 13 8 5
5. Слуцк 17 10 5 2 3 16 15 1
6. Ислоч 15 10 5 0 5 12 15 -3
7. Рук Брест 14 10 3 5 2 8 6 2
8. Динамо Минск 13 10 4 1 5 13 11 2
9. Витебск 13 10 3 4 3 8 10 -2
10. Динамо Брест 13 10 4 1 5 13 13 0
11. ФК Городея 12 10 3 3 4 7 11 -4
12. Славия Мозир 12 10 3 3 4 11 15 -4
13. Неман Гродно 11 9 3 2 4 12 12 0
14. Минск 10 8 3 1 4 12 16 -4
15. Смолевичи 4 9 0 4 5 6 14 -8
16. Белшина 3 10 0 3 7 7 20 -13