Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

Прогнози за голмайстори Беларус Висша Лига

Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
Кръг 11, Редовен сезон
By1
Торпедо ЖодиноСмолевичи
29/05/2020 17:00
Lipe Veloso
V. Gorbachik
A. Khachaturyan
33%
29%
24%
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 1)
By1
ФК ГородеяНеман Гродно
29/05/2020 19:00
L. Sajcic
A. Sorokin
D. Yaskovich
22%
14%
10%
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
By1
БелшинаСлавия Мозир
30/05/2020 16:00
N. Melnikov
L. Kovel
M. Slyusar
14%
13%
13%
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
By1
Динамо МинскШахтьор Солигорск
30/05/2020 18:00
V. Lisakovich
D. Podstrelov
D. Bodul
25%
25%
16%
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
By1
Eнергетик-БГУВитебск
31/05/2020 15:00
J. Jakhshibaev
D. Bakic
D. Yakhshibaev
26%
26%
23%
-
-
-
By1
БАТЕ БорисовИслоч
31/05/2020 17:00
P. Nekhajchik
N. Milic
S. Dragun
42%
36%
29%
-
-
-
By1
Рук БрестДинамо Брест
31/05/2020 19:00
A. Milevsky
D. Laptev
K. Gabi
17%
16%
12%
-
-
-
By1
МинскСлуцк
01/06/2020 17:00
V. Khvashchinskiy
A. Gafar
A. Serdyuk
42%
32%
22%
-
-
-
Кръг 10, Редовен сезон
By1
Динамо БрестБАТЕ Борисов
20/05/2020 18:00
N. Milic
S. Dragun
P. Nekhajchik
34%
30%
28%
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
By1
Неман ГродноТорпедо Жодино
21/05/2020 18:00
G. Kadimyan
V. Gorbachik
Lipe Veloso
57%
38%
26%
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
By1
Славия МозирФК Городея
22/05/2020 17:00
L. Sajcic
N. Melnikov
A. Sorokin
24%
21%
18%
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
By1
Шахтьор СолигорскБелшина
22/05/2020 19:00
V. Lisakovich
D. Podstrelov
L. Kovel
51%
20%
15%
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
By1
СмолевичиМинск
23/05/2020 13:00
V. Khvashchinskiy
R. Gribovski
Y. Yarotski
38%
19%
14%
-
-
-
Postp.
By1
СлуцкРук Брест
23/05/2020 15:30
B. M. Umar
A. Serdyuk
A. Gafar
31%
28%
20%
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
By1
ИслочEнергетик-БГУ
23/05/2020 17:30
M. Yansane
J. Jakhshibaev
A. Makas
38%
18%
16%
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
By1
ВитебскДинамо Минск
23/05/2020 19:30
Y. Shikavka
I. Bakhar
K. Brucic
46%
35%
18%
-
-
-
FT
1 - 1
(1 - 1)

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.G. Kadimyan 7 1 - 2 - Неман Гродно
2.V. Lisakovich 5 - - - - Шахтьор Солигорск
3.I. Bakhar 4 - - 2 - Динамо Минск
4.S. Dragun 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
5.V. Gorbachik 4 - - - - Торпедо Жодино
6.J. Jakhshibaev 4 3 - 4 - Eнергетик-БГУ
7.V. Khvashchinskiy 4 - - 1 - Минск
8.N. Milic 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
9.P. Nekhajchik 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
10.D. Podstrelov 4 - - - - Шахтьор Солигорск
11.Y. Shikavka 4 2 - 1 - Динамо Минск
12.M. Yansane 4 - - 1 - Ислоч
13.A. Gafar 3 1 - - - Слуцк
14.Lipe Veloso 3 - - 3 - Торпедо Жодино
15.B. M. Umar 3 - - 1 - Слуцк


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. БАТЕ Борисов 22 10 7 1 2 22 10 12
2. Eнергетик-БГУ 21 10 7 0 3 14 10 4
3. Шахтьор Солигорск 18 10 5 3 2 15 3 12
4. Торпедо Жодино 18 10 5 3 2 13 8 5
5. Слуцк 17 10 5 2 3 16 15 1
6. Ислоч 15 10 5 0 5 12 15 -3
7. Рук Брест 14 10 3 5 2 8 6 2
8. Динамо Минск 13 10 4 1 5 13 11 2
9. Витебск 13 10 3 4 3 8 10 -2
10. Динамо Брест 13 10 4 1 5 13 13 0
11. ФК Городея 12 10 3 3 4 7 11 -4
12. Славия Мозир 12 10 3 3 4 11 15 -4
13. Неман Гродно 11 9 3 2 4 12 12 0
14. Минск 10 8 3 1 4 12 16 -4
15. Смолевичи 4 9 0 4 5 6 14 -8
16. Белшина 3 10 0 3 7 7 20 -13