Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

Първо полувреме/Краен Резултат прогнози Беларус Висша Лига

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Време Най-висок коеф. Резултат
1 X 2 HT FT
Кръг 11, Редовен сезон
By1
Торпедо ЖодиноСмолевичи
29/05/2020 17:00
39601 X 1 11° 4.35
FT
2 - 1
(1 - 1)
By1
ФК ГородеяНеман Гродно
29/05/2020 19:00
276212 X 1 11° 7.00
FT
0 - 2
(0 - 0)
By1
БелшинаСлавия Мозир
30/05/2020 16:00
243838 2 2 14° 5.80
FT
2 - 3
(2 - 1)
By1
Динамо МинскШахтьор Солигорск
30/05/2020 18:00
145036 X 2 14° 5.50
FT
0 - 1
(0 - 0)
By1
Eнергетик-БГУВитебск
31/05/2020 15:00
443027 1 1 14° 3.30
By1
БАТЕ БорисовИслоч
31/05/2020 17:00
484012 1 1 15° 1.76
By1
Рук БрестДинамо Брест
31/05/2020 19:00
154738 X 2 13° -
By1
МинскСлуцк
01/06/2020 17:00
272548 2 2 5.00
Кръг 10, Редовен сезон
By1
Динамо БрестБАТЕ Борисов
20/05/2020 18:00
125632 X 2 -
FT
1 - 3
(1 - 1)
By1
Неман ГродноТорпедо Жодино
21/05/2020 18:00
155531 X 2 5.50
FT
3 - 1
(1 - 1)
By1
Славия МозирФК Городея
22/05/2020 17:00
156421 X X 4.80
FT
1 - 1
(0 - 1)
By1
Шахтьор СолигорскБелшина
22/05/2020 19:00
42508 X 1 4.10
FT
4 - 0
(1 - 0)
By1
СмолевичиМинск
23/05/2020 13:00
165034 X X 11° 4.50 Postp.
By1
СлуцкРук Брест
23/05/2020 15:30
253540 2 X 11° 13.00
FT
1 - 1
(0 - 0)
By1
ИслочEнергетик-БГУ
23/05/2020 17:30
403030 1 1 4.30
FT
1 - 2
(1 - 1)
By1
ВитебскДинамо Минск
23/05/2020 19:30
323731 X 2 5.00
FT
1 - 1
(1 - 1)

Топ трендове Висша Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.G. Kadimyan 7 1 - 2 - Неман Гродно
2.V. Lisakovich 5 - - - - Шахтьор Солигорск
3.I. Bakhar 4 - - 2 - Динамо Минск
4.S. Dragun 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
5.V. Gorbachik 4 - - - - Торпедо Жодино
6.J. Jakhshibaev 4 3 - 4 - Eнергетик-БГУ
7.V. Khvashchinskiy 4 - - 1 - Минск
8.N. Milic 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
9.P. Nekhajchik 4 - - 2 - БАТЕ Борисов
10.D. Podstrelov 4 - - - - Шахтьор Солигорск
11.Y. Shikavka 4 2 - 1 - Динамо Минск
12.M. Yansane 4 - - 1 - Ислоч
13.A. Gafar 3 1 - - - Слуцк
14.Lipe Veloso 3 - - 3 - Торпедо Жодино
15.B. M. Umar 3 - - 1 - Слуцк


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. БАТЕ Борисов 22 10 7 1 2 22 10 12
2. Eнергетик-БГУ 21 10 7 0 3 14 10 4
3. Шахтьор Солигорск 18 10 5 3 2 15 3 12
4. Торпедо Жодино 18 10 5 3 2 13 8 5
5. Слуцк 17 10 5 2 3 16 15 1
6. Ислоч 15 10 5 0 5 12 15 -3
7. Рук Брест 14 10 3 5 2 8 6 2
8. Динамо Минск 13 10 4 1 5 13 11 2
9. Витебск 13 10 3 4 3 8 10 -2
10. Динамо Брест 13 10 4 1 5 13 13 0
11. ФК Городея 12 10 3 3 4 7 11 -4
12. Славия Мозир 12 10 3 3 4 11 15 -4
13. Неман Гродно 11 9 3 2 4 12 12 0
14. Минск 10 8 3 1 4 12 16 -4
15. Смолевичи 4 9 0 4 5 6 14 -8
16. Белшина 3 10 0 3 7 7 20 -13