Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

league_logo

Резултати Чехия Синот Лига

31.05.2020
18:00 Карвина
1 - 4
Спарта Прага
16:00 Бохемианс 1905
3 - 2
Чешке Будьовице
14:00 Теплице
2 - 2
Опава
30.05.2020
20:00 Славия Прага
5 - 0
Баумит Яблонец
18:00 Виктория Пилзен
7 - 1
Млада Болеслав
16:00 Слован Либерец
3 - 1
Словачко
16:00 Злин
1 - 1
Баник Острава
14:00 Сигма Оломоуц
1 - 2
Прибрам
27.05.2020
20:00 Спарта Прага
1 - 2
Виктория Пилзен
18:00 Бохемианс 1905
4 - 0
Теплице
18:00 Опава
0 - 0
Карвина
18:00 Чешке Будьовице
0 - 1
Слован Либерец
26.05.2020
20:00 Млада Болеслав
0 - 1
Славия Прага
18:00 Словачко
0 - 0
Сигма Оломоуц
18:00 Баумит Яблонец
1 - 0
Злин
18:00 Прибрам
0 - 0
Баник Острава
23.05.2020
18:00 Теплице
2 - 0
Слован Либерец
09.03.2020
19:00 Баник Острава
2 - 3
Млада Болеслав
08.03.2020
18:00 Славия Прага
1 - 1
Спарта Прага
16:00 Теплице
0 - 0
Словачко
15:30 Слован Либерец
4 - 0
Опава
15:30 Карвина
2 - 0
Прибрам
07.03.2020
18:00 Виктория Пилзен
1 - 0
Чешке Будьовице
15:30 Сигма Оломоуц
1 - 1
Баумит Яблонец
15:30 Злин
2 - 3
Бохемианс 1905
01.03.2020
18:00 Бохемианс 1905
0 - 0
Карвина
15:30 Словачко
2 - 0
Славия Прага
29.02.2020
18:00 Спарта Прага
2 - 2
Злин
15:30 Баумит Яблонец
1 - 2
Виктория Пилзен
15:30 Опава
2 - 1
Сигма Оломоуц
15:30 Прибрам
0 - 0
Млада Болеслав
28.02.2020
19:00 Чешке Будьовице
0 - 2
Баник Острава
24.02.2020
19:00 Баник Острава
1 - 1
Баумит Яблонец
23.02.2020
18:00 Сигма Оломоуц
1 - 0
Спарта Прага
15:30 Карвина
3 - 0
Теплице
15:30 Злин
2 - 3
Чешке Будьовице
22.02.2020
17:30 Виктория Пилзен
4 - 0
Прибрам
15:30 Млада Болеслав
0 - 0
Словачко
15:30 Славия Прага
2 - 0
Опава
15:30 Слован Либерец
3 - 1
Бохемианс 1905
17.02.2020
19:00 Баумит Яблонец
4 - 0
Прибрам
16.02.2020
18:00 Бохемианс 1905
1 - 0
Славия Прага
15:30 Опава
0 - 3
Виктория Пилзен
15.02.2020
18:00 Спарта Прага
0 - 2
Слован Либерец
15:30 Карвина
2 - 0
Злин
15:30 Теплице
1 - 3
Сигма Оломоуц
15:30 Словачко
0 - 1
Баник Острава
14.02.2020
19:00 Чешке Будьовице
3 - 0
Млада Болеслав
15.12.2019
18:00 Славия Прага
4 - 1
Чешке Будьовице
15:30 Виктория Пилзен
1 - 1
Теплице
14.12.2019
18:00 Баник Острава
0 - 0
Спарта Прага
15:30 Прибрам
1 - 4
Словачко
15:30 Злин
2 - 0
Опава
15:30 Сигма Оломоуц
1 - 1
Бохемианс 1905
15:30 Слован Либерец
3 - 0
Карвина
13.12.2019
19:00 Млада Болеслав
2 - 3
Баумит Яблонец
08.12.2019
18:00 Спарта Прага
5 - 2
Млада Болеслав
15:30 Карвина
1 - 1
Сигма Оломоуц
15:30 Чешке Будьовице
2 - 0
Прибрам
07.12.2019
18:00 Словачко
2 - 1
Виктория Пилзен
15:30 Теплице
2 - 1
Злин
15:30 Опава
1 - 2
Баумит Яблонец
06.12.2019
20:30 Слован Либерец
0 - 3
Славия Прага
18:30 Бохемианс 1905
0 - 2
Баник Острава
01.12.2019
18:00 Славия Прага
2 - 0
Карвина
15:30 Баумит Яблонец
0 - 1
Чешке Будьовице
15:30 Млада Болеслав
3 - 1
Теплице
15:30 Виктория Пилзен
1 - 0
Бохемианс 1905
30.11.2019
18:00 Прибрам
0 - 1
Спарта Прага
15:30 Сигма Оломоуц
1 - 0
Слован Либерец

Топ трендове Синот Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Skoda 11 1 - 6 - Прибрам
2.M. Dolezal 10 - - 3 - Баумит Яблонец
3.G. Kanga 10 4 - 6 - Спарта Прага
4.N. Komlichenko 10 2 - 6 1 Млада Болеслав
5.M. Krmencik 10 - - 3 - Виктория Пилзен
6.P. Bucha 9 1 - 3 - Млада Болеслав
7.L. Budinsky 9 1 - 3 - Млада Болеслав
8.P. Musa 9 - - 6 - Слован Либерец
9.R. Potocny 9 3 - 8 - Слован Либерец
10.L. Kozak 8 - - 4 - Спарта Прага
11.M. Mesanovic 8 2 - 4 - Млада Болеслав
12.T. Soucek 8 3 - 1 - Славия Прага
13.J. Plsek 7 2 - 2 - Сигма Оломоуц
14.I. Schranz 7 - - 5 - Чешке Будьовице
15.J. Sykora 7 - - 1 - Баумит Яблонец


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Славия Прага 64 26 20 4 2 54 8 46
2. Виктория Пилзен 56 26 17 5 4 54 22 32
3. Баумит Яблонец 43 26 12 7 7 43 36 7
4. Слован Либерец 42 26 13 3 10 46 34 12
5. Баник Острава 40 26 11 7 8 37 28 9
6. Спарта Прага 38 26 10 8 8 47 35 12
7. Словачко 38 26 10 8 8 31 30 1
8. Млада Болеслав 37 26 11 4 11 43 45 -2
9. Чешке Будьовице 36 26 11 3 12 41 42 -1
10. Сигма Оломоуц 33 26 7 12 7 32 31 1
11. Бохемианс 1905 33 26 9 6 11 32 39 -7
12. Теплице 28 26 6 10 10 23 41 -18
13. Карвина 24 26 5 9 12 21 34 -13
14. Злин 23 26 6 5 15 23 42 -19
15. Опава 19 26 4 7 15 13 43 -30
16. Прибрам 18 26 4 6 16 17 47 -30