Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

league_logo

Програма Чехия Синот Лига

02.06.2020
  Опава - Бохемианс 1905 Прогноза
  Баник Острава - Виктория Пилзен Прогноза
  Млада Болеслав - Злин Прогноза
  Прибрам - Славия Прага Прогноза
  Чешке Будьовице - Сигма Оломоуц Прогноза
  Баумит Яблонец - Слован Либерец Прогноза
  Словачко - Карвина Прогноза
  Спарта Прага - Теплице Прогноза
06.06.2020
  Карвина - Чешке Будьовице  
  Теплице - Баумит Яблонец  
  Злин - Прибрам  
  Слован Либерец - Млада Болеслав  
  Сигма Оломоуц - Баник Острава  
  Славия Прага - Виктория Пилзен  
  Опава - Словачко  
  Бохемианс 1905 - Спарта Прага  
10.06.2020
  Виктория Пилзен - Злин  
  Баник Острава - Славия Прага  
  Млада Болеслав - Сигма Оломоуц  
  Прибрам - Слован Либерец  
  Баумит Яблонец - Карвина  
  Чешке Будьовице - Теплице  
  Словачко - Бохемианс 1905  
  Спарта Прага - Опава  
14.06.2020
  Бохемианс 1905 - Баумит Яблонец  
  Теплице - Прибрам  
  Карвина - Млада Болеслав  
  Слован Либерец - Баник Острава  
  Сигма Оломоуц - Виктория Пилзен  
  Славия Прага - Злин  
  Словачко - Спарта Прага  
  Опава - Чешке Будьовице  

Топ трендове Синот Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Skoda 11 1 - 6 - Прибрам
2.M. Dolezal 10 - - 3 - Баумит Яблонец
3.G. Kanga 10 4 - 6 - Спарта Прага
4.N. Komlichenko 10 2 - 6 1 Млада Болеслав
5.M. Krmencik 10 - - 3 - Виктория Пилзен
6.P. Bucha 9 1 - 3 - Млада Болеслав
7.L. Budinsky 9 1 - 3 - Млада Болеслав
8.P. Musa 9 - - 6 - Слован Либерец
9.R. Potocny 9 3 - 8 - Слован Либерец
10.L. Kozak 8 - - 4 - Спарта Прага
11.M. Mesanovic 8 2 - 4 - Млада Болеслав
12.T. Soucek 8 3 - 1 - Славия Прага
13.J. Plsek 7 2 - 2 - Сигма Оломоуц
14.I. Schranz 7 - - 5 - Чешке Будьовице
15.J. Sykora 7 - - 1 - Баумит Яблонец


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Славия Прага 64 26 20 4 2 54 8 46
2. Виктория Пилзен 56 26 17 5 4 54 22 32
3. Баумит Яблонец 43 26 12 7 7 43 36 7
4. Слован Либерец 42 26 13 3 10 46 34 12
5. Баник Острава 40 26 11 7 8 37 28 9
6. Спарта Прага 38 26 10 8 8 47 35 12
7. Словачко 38 26 10 8 8 31 30 1
8. Млада Болеслав 37 26 11 4 11 43 45 -2
9. Чешке Будьовице 36 26 11 3 12 41 42 -1
10. Сигма Оломоуц 33 26 7 12 7 32 31 1
11. Бохемианс 1905 33 26 9 6 11 32 39 -7
12. Теплице 28 26 6 10 10 23 41 -18
13. Карвина 24 26 5 9 12 21 34 -13
14. Злин 23 26 6 5 15 23 42 -19
15. Опава 19 26 4 7 15 13 43 -30
16. Прибрам 18 26 4 6 16 17 47 -30