Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

Двоен шанс прогнози Чехия ЧФЛ

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Време Най-висок коеф. Резултат
1X/ 2X/ 12
Кръг 8, Група A
Cz3
ПисекМоторлет Прага
10/10/2020 11:15
83% 21 14°-16° -
FT
3 - 0
(1 - 0)
Cz3
ВълтавинБенешов
10/10/2020 11:15
94% 21 13° -
FT
2 - 0
(1 - 0)
Cz3
Карлови ВариХюстън
23/01/2021 12:00
74% X1 - Postp.
Кръг 8, Група B
Cz3
Дукла Прага BЛиберец B
11/10/2020 11:15
75% X2 9°-10° -
FT
0 - 4
(0 - 2)
Кръг 7, Група A
Cz3
Баник СоколовРаковник
03/10/2020 11:15
94% 21 15°-17° -
FT
1 - 2
(1 - 0)
Cz3
Прибрам BПисек
03/10/2020 11:15
81% 2X 17°-18° -
FT
1 - 4
(1 - 0)
Cz3
ХюстънПовлтавска ФА
04/10/2020 16:00
91% 12 14° -
FT
2 - 1
(1 - 1)

Топ трендове

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.V. Patrak 8 1 - 1 - Спарта Прага B
2.A. Angelozzi 7 - - - 1 Млада Болеслав B
3.P. Dosly 7 - - - - Домажлице
4.J. Cerveny 6 - - 4 - Раковник
5.K. Kratky 6 3 - 2 - Пилзен B
6.P. Pejsa 6 - - 1 - Вълтавин
7.D. Turyna 6 1 - - - Спарта Прага B
8.N. Danicek 5 - - - - Яблонец B
9.T. Labik 5 - - - - Хлумец Над Цидлиноу
10.L. Magera 5 3 - - - Запи
11.L. Martan 5 1 - - - Пжеперже
12.A. Sima 5 - - 1 - Славия Прага B
13.L. Csano 4 1 - 1 - Либерец B
14.T. Fronek 4 1 - - - Писек
15.M. Splichal 4 - - 1 - Писек


ЧФЛ Група A
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Спарта Прага B 21 8 7 0 1 32 6 26
2. Домажлице 18 7 6 0 1 24 9 15
3. Пилзен B 16 8 5 1 2 15 17 -2
4. Вълтавин 15 8 5 0 3 17 10 7
5. Адмира Прага 15 7 5 0 2 13 8 5
6. Моторлет Прага 12 8 3 3 2 13 11 2
7. Бенешов 12 8 4 0 4 13 14 -1
8. Славия Прага B 10 7 3 1 3 18 14 4
9. Писек 10 6 3 1 2 11 8 3
10. Карлови Вари 10 6 3 1 2 8 8 0
11. Хюстън 9 7 3 0 4 7 15 -8
12. Кралув Двур 8 8 2 2 4 9 15 -6
13. Повлтавска ФА 7 8 2 1 5 14 13 1
14. Раковник 6 8 2 0 6 9 18 -9
15. Прибрам B 3 8 1 0 7 7 22 -15
16. Баник Соколов 0 6 0 0 6 1 23 -22
ЧФЛ Група B
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Запи 19 8 6 1 1 18 8 10
2. Хлумец Над Цидлиноу 18 8 6 0 2 19 8 11
3. Пжеперже 16 8 5 1 2 16 9 7
4. Збузани 15 8 5 0 3 15 13 2
5. Млада Болеслав B 15 8 5 0 3 16 15 1
6. Либерец B 13 8 4 1 3 22 16 6
7. Брозани 13 8 4 1 3 10 7 3
8. Яблонец B 12 7 4 0 3 13 13 0
9. Живанице 11 8 3 2 3 11 9 2
10. Велвари 11 8 3 2 3 10 12 -2
11. Усти над Орлици 10 8 3 1 4 12 15 -3
12. Храдец Кралове B 8 8 2 2 4 11 13 -2
13. Пардубице B 7 8 2 1 5 9 15 -6
14. Дукла Прага B 7 8 2 1 5 12 22 -10
15. Теплице B 3 7 0 3 4 7 16 -9
16. Бохемианс 1905 B 3 8 1 0 7 4 14 -10