Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Статистика футболисти Русия - ПФЛ - Запад

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.A. Baev 7 - - - - Велес Москва
    2.N. Khlusov 7 1 - - - Ленинградец
    3.A. Gasilin 6 1 - - - Зенит 2
    4.N. Golub 6 - - - - Муром
    5.I. Vorobjov 6 - - - - Зенит 2
    6.N. Andreev 5 1 - - 1 Владимир
    7.D. Chernukhin 5 3 - - - Владимир
    8.M. Chikanchi 5 - - - - Долгопрудний
    9.N. Dorofeev 5 - - - - Локомотив-Казанка
    10.N. Dubchak 5 - - - - Велес Москва
    11.S. Dzhamilov 5 - - - - Родина Москва
    12.A. Gorbanets 5 1 - - - Долгопрудний
    13.D. Zabrodin 5 - - - - Владимир
    14.V. Demyanov 4 - - - 1 Локомотив-Казанка
    15.N. Eremenko 4 - - - - Родина Москва
    16.S. Garakoev 4 - - - - Велес Москва
    17.N. Kireev 4 - - - - Муром
    18.D. Malania 4 1 - - - Велес Москва
    19.L. Reshetnikov 4 1 - - - Луки-Енергия
    20.A. Shishaev 4 - - 1 - Псков 747
    21.D. Solovjev 4 - - - - Велес Москва
    22.T. Suleymanov 4 - 1 - - Локомотив-Казанка
    23.N. Titkov 4 - - - - Локомотив-Казанка
    24.M. Abdusalamov 3 - - - - Родина Москва
    25.S. Apozyan 3 - - - - Родина Москва
    26.M. Astafyev 3 1 - - - Ленинградец
    27.N. Bazhenov 3 - - - - Долгопрудний
    28.A. Egorov 3 - - - - Луки-Енергия
    29.A. Ezhov 3 - - - - Муром
    30.A. Filippov 3 - - - - Родина Москва
    31.H. Gongadze 3 - - - - Олимп Химки
    32.A. Hayrapetyan 3 - - - - Муром
    33.D. Kirillov 3 - - - - Зенит 2
    34.D. Pakhomov 3 - - - - Долгопрудний
    35.D. Perfilov 3 - - - - Владимир
    36.A. Pochipov 3 - - - - Псков 747
    37.D. Shamkin 3 - - - - Зенит 2
    38.N. Shikov 3 - - - - Ленинградец
    39.D. Sukonkin 3 - - - - Коломна
    40.N. Tarasov 3 - - - 1 Долгопрудний
    41.R. Umarov 3 - - - - Ленинградец
    42.M. Andreev 2 1 - - - Коломна
    43.S. Babakin 2 - - - - Луки-Енергия
    44.D. Belov 2 - - - - Труда
    45.A. Demida 2 - - - - Труда
    46.E. Gavrilov 2 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    47.A. Gladyshev 2 - - - - Владимир
    48.N. Iosifov 2 - - - - Локомотив-Казанка
    49.S. Ivanov 2 - - - - Зенит 2
    50.D. Kalabukhov 2 1 - - - Труда
    51.R. Kazakov 2 - - - - Ленинградец
    52.E. Khvoynitskiy 2 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    53.A. Korenblyum 2 - - - - Псков 747
    54.K. Kosarev 2 - - - - Муром
    55.A. Krupoder 2 - - - - Луки-Енергия
    56.D. Lopatin 2 - - - - Родина Москва
    57.A. Magomedhabab 2 - - - - Родина Москва
    58.G. Makhatadze 2 - - - - Локомотив-Казанка
    59.A. Maksimenko 2 - - - - Зенит 2
    60.I. Maksimov 2 - - - - Муром
    61.L. Musaev 2 - - - - Зенит 2
    62.M. Petrolay 2 - - - - Муром
    63.A. Petrov 2 1 - - - Ленинградец
    64.N. Polyakov 2 - - - - Ленинградец
    65.K. Rodionov 2 - - - - Велес Москва
    66.A. Rogov 2 - - - - Долгопрудний
    67.R. Sabitov 2 - - - - Долгопрудний
    68.I. Sadigov 2 - - - - Олимп Химки
    69.A. Smirnov 2 - - - - Труда
    70.R. Sosranov 2 1 - - - Олимп Химки
    71.B. Tsygankov 2 - - - 2 Коломна
    72.A. Yuriev 2 - - - - Олимп Химки
    73.M. Zimarev 2 - - - - Муром
    74.A. Abatsiyev 1 - - - - Олимп Химки
    75.M. Ageev 1 - - - - Локомотив-Казанка
    76.D. Agureev 1 - - - - Луки-Енергия
    77.A. Akhilgov 1 - - - - Велес Москва
    78.A. Alaev 1 - - - 1 Коломна
    79.A. Alekseev 1 - - - - Луки-Енергия
    80.G. Aliseevich 1 - - - - Родина Москва
    81.A. Alkhazov 1 - - - - Олимп Химки
    82.R. Bashirov 1 - - - - Ленинградец
    83.D. Bogaev 1 - - - - Зенит 2
    84.M. Boychuk 1 - - - - Труда
    85.E. Boytsov 1 - - - - Коломна
    86.S. Bugriev 1 - - - - Зенит 2
    87.S. Burlutsky 1 - - - - Коломна
    88.D. Chertkoev 1 - - - - Долгопрудний
    89.C. Dato 1 - - - - Долгопрудний
    90.D. Dulaev 1 - - - - Олимп Химки
    91.O. Dzantiev 1 - - - - Олимп Химки
    92.A. Elovskikh 1 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    93.A. Ershov 1 - - - - Олимп Химки
    94.Y. Galeev 1 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    95.A. Gerasimov 1 - - - - Труда
    96.S. Gorshkov 1 - - - - Олимп Химки
    97.D. Khayrulin 1 - - - - Родина Москва
    98.D. Khokhlov 1 - - - - Владимир
    99.N. Kirsanov 1 - - - - Велес Москва
    100.S. Kostin 1 - 1 - - Ленинградец
    101.M. Kuftin 1 - - - - Олимп Химки
    102.I. Kurbanov 1 - - - - Псков 747
    103.I. Lambarskij 1 - - - - Олимп Химки
    104.I. Lukjanov 1 - - - - Луки-Енергия
    105.V. Lunev 1 - - - - Луки-Енергия
    106.S. Magomedaliev 1 - - - - Труда
    107.K. Makeev 1 - - - - Зенит 2
    108.K. Merkotan 1 - - - 1 Долгопрудний
    109.A. Mironov 1 - - - - Локомотив-Казанка
    110.M. Mukhin 1 - - - - Локомотив-Казанка
    111.A. Myasnikov 1 - - - - Владимир
    112.A. Osipov 1 - - - - Велес Москва
    113.I. Panin 1 - - - - Локомотив-Казанка
    114.I. Pogrebnyak 1 - - - - Труда
    115.A. Pokaninov 1 - - - - Труда
    116.D. Prokopenko 1 - - - - Долгопрудний
    117.P. Ryabokon 1 - - - - Долгопрудний
    118.A. Rykov 1 - - - - Муром
    119.D. Sadov 1 - - - - Велес Москва
    120.D. Sergeev 1 - - - - Зенит 2
    121.M. Sevastyanov 1 - - - - Псков 747
    122.D. Shabalin 1 - - - - Муром
    123.S. Shalin 1 - 1 - - Муром
    124.V. Shepelev 1 - - - - Ленинградец
    125.A. Sidenko 1 - - - - Велес Москва
    126.V. Sklyar 1 - - - - Псков 747
    127.D. Sokolov 1 - - - - Муром
    128.D. Soloviev 1 - - - - Велес Москва
    129.M. Sorochkin 1 - - - - Муром
    130.G. Sunko 1 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    131.I. Timoshenko 1 - - - - Велес Москва
    132.I. Tursunov 1 - - - - Коломна
    133.P. Vishnevskiy 1 - - - - Звезда Санкт-Петербург
    134.A. Vulfov 1 - - - - Долгопрудний
    135.A. Yagodkin 1 - - - - Псков 747
    136.A. Zabolotnyi 1 - - - - Зенит 2
    137.I. Zakharov 1 - - - - Велес Москва
    138.S. Zamyshlyaev 1 - - - - Коломна
    139.R. Zaripov 1 - - - - Коломна
    140.I. Zharov 1 - - - - Владимир
    141.N. Zheltikov 1 - - - - Локомотив-Казанка
    142.V. Zhuravlev 1 - - - - Коломна
    143.M. Semischenko - - - 1 - Звезда Санкт-Петербург
    144.A. Abraamyan - - - - 1 Звезда Санкт-Петербург
    145.A. Azikov - - - - 1 Звезда Санкт-Петербург
    146.A. Blyndu - - - - 1 Ленинградец
    147.A. Golovnya - - - - 1 Родина Москва
    148.A. Kotenev - - - - 1 Труда
    149.D. Makeev - - - - 1 Зенит 2
    150.D. Novak - - - - 1 Коломна
    151.D. Prokhin - - - - 1 Зенит 2
    152.I. Smirnov - - - - 1 Звезда Санкт-Петербург
    153.N. Goylo - - - - 1 Зенит 2
    154.S. Doronin - - - - 1 Луки-Енергия
    155.S. Olegovich - - - - 1 Звезда Санкт-Петербург
    156.T. Goyaev - - - - 1 Олимп Химки
    157.T. Rukas - - - - 1 Зенит 2
    158.V. Likhobabenko - - - - 1 Коломна
    159.V. Zubavlenko - - - - 1 Владимир

    Топ трендове ПФЛ - Запад

    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    Sy1
    Ватба
    Ал Талия

    24/01/2020 15:00
    1

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Велес Москва 36 16 11 3 2 34 13 21
    2. Долгопрудний 35 17 11 2 4 29 16 13
    3. Зенит 2 32 17 9 5 3 30 14 16
    4. Владимир 30 17 8 6 3 23 17 6
    5. Ленинградец 28 17 7 7 3 27 20 7
    6. Олимп Химки 26 16 7 5 4 18 15 3
    7. Муром 24 16 7 3 6 31 23 8
    8. Родина Москва 22 17 6 4 7 27 31 -4
    9. Псков 747 21 16 6 3 7 15 26 -11
    10. Локомотив-Казанка 17 16 4 5 7 26 27 -1
    11. Коломна 15 17 4 3 10 15 24 -9
    12. Труда 15 17 3 6 8 14 23 -9
    13. Луки-Енергия 13 16 3 4 9 15 29 -14
    14. Звезда Санкт-Петербург 6 17 2 0 15 9 35 -26