Мои лиги

Футбол

Други първенства

Международни

league_logo

Резултати България Втора професионална футболна лига

Прогнози Tенденции Класиране Форма Резултати Програма Статистика
23.02.2024
13:00 ФК Бдин Видин
0 - 1
Спартак Варна
19.02.2024
13:00 Септември София
2 - 1
ЦСКА 1948 II
17.02.2024
13:00 Черноморец Балчик
0 - 2
Марек
13:00 Струмска Слава
1 - 0
Лудогорец II
13:00 Добруджа
0 - 1
Спартак Плевен
13:00 Дунав Русе
1 - 1
Своге
13:00 Марица Пловдив
1 - 2
Янтра Габрово
13:00 Спартак Варна
2 - 0
Черноморец 1919
13:00 Беласица
4 - 0
ФК Бдин Видин
16.02.2024
13:45 Монтана
2 - 1
Литекс (Ловеч)
17.12.2023
13:00 Янтра Габрово
2 - 0
ФК Бдин Видин
15.12.2023
13:00 Лудогорец II
2 - 0
Дунав Русе
11.12.2023
13:00 Лудогорец II
1 - 1
Добруджа
13:00 ЦСКА 1948 II
3 - 0
Дунав Русе
11:15 Янтра Габрово
2 - 1
Спартак Варна
10.12.2023
13:00 Марек
1 - 0
ФК Бдин Видин
13:00 Черноморец 1919
1 - 3
Беласица
13:00 Своге
1 - 0
Марица Пловдив
13:00 Спартак Плевен
0 - 1
Септември София
13:00 Литекс (Ловеч)
0 - 0
Струмска Слава
13:00 Черноморец Балчик
1 - 1
Монтана
07.12.2023
11:00 ЦСКА 1948 II
0 - 5
Спартак Варна
04.12.2023
16:30 Монтана
2 - 1
Марек
13:00 ФК Бдин Видин
1 - 0
Черноморец 1919
13:00 Септември София
0 - 0
Лудогорец II
03.12.2023
13:00 Спартак Варна
2 - 2
Своге
13:00 Марица Пловдив
1 - 0
ЦСКА 1948 II
02.12.2023
13:00 Струмска Слава
2 - 2
Черноморец Балчик
13:00 Дунав Русе
0 - 1
Спартак Плевен
13:00 Беласица
0 - 0
Янтра Габрово
01.12.2023
13:00 Добруджа
0 - 1
Литекс (Ловеч)
29.11.2023
13:30 Марек
3 - 1
Черноморец 1919
27.11.2023
13:45 Литекс (Ловеч)
1 - 0
Септември София
25.11.2023
13:30 Монтана
0 - 1
Струмска Слава
13:30 Черноморец Балчик
1 - 3
Добруджа
13:30 Спартак Плевен
2 - 0
Марица Пловдив
13:30 Своге
1 - 1
Беласица
23.11.2023
13:30 Лудогорец II
0 - 1
Черноморец 1919
17.11.2023
13:30 Янтра Габрово
1 - 1
Лудогорец II
13.11.2023
16:30 Монтана
2 - 2
Добруджа
12.11.2023
13:30 Струмска Слава
0 - 0
Марек
13:30 Черноморец Балчик
0 - 2
Септември София
13:30 Литекс (Ловеч)
1 - 0
Дунав Русе
13:30 Спартак Плевен
2 - 1
Спартак Варна
13:30 Своге
2 - 0
ФК Бдин Видин
11.11.2023
13:30 Лудогорец II
1 - 0
Марица Пловдив
13:30 Янтра Габрово
1 - 1
Черноморец 1919
10.11.2023
13:30 ЦСКА 1948 II
0 - 0
Беласица
07.11.2023
13:30 Спартак Варна
4 - 0
Лудогорец II
13:30 Марица Пловдив
1 - 0
Литекс (Ловеч)
11:15 Септември София
0 - 0
Монтана
03.11.2023
16:30 Дунав Русе
2 - 0
Черноморец Балчик
13:30 Марек
1 - 1
Янтра Габрово
13:30 Черноморец 1919
1 - 2
Своге
13:30 ФК Бдин Видин
1 - 1
ЦСКА 1948 II
13:30 Беласица
0 - 2
Спартак Плевен
13:30 Добруджа
0 - 2
Струмска Слава
27.10.2023
15:00 Добруджа
6 - 2
Марек
15:00 Струмска Слава
0 - 0
Септември София
15:00 Монтана
0 - 1
Дунав Русе
15:00 Черноморец Балчик
1 - 0
Марица Пловдив
15:00 Лудогорец II
4 - 1
Беласица
15:00 Спартак Плевен
0 - 0
ФК Бдин Видин
15:00 ЦСКА 1948 II
1 - 0
Черноморец 1919
15:00 Своге
0 - 0
Янтра Габрово
25.10.2023
13:45 Литекс (Ловеч)
1 - 2
Спартак Варна
23.10.2023
15:00 Септември София
2 - 0
Добруджа
22.10.2023
15:00 Дунав Русе
1 - 0
Струмска Слава
15:00 Янтра Габрово
0 - 1
ЦСКА 1948 II
21.10.2023
15:00 Черноморец 1919
3 - 0
Спартак Плевен
Втора професионална футболна лига
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Септември София 44 21 13 5 3 15
2
Спартак Варна 42 22 13 3 6 20
3
Марек 38 21 10 8 3 7
4
Монтана 37 21 10 7 4 9
5
Янтра Габрово 34 21 9 7 5 6
6
Струмска Слава 33 21 9 6 6 5
7
Спартак Плевен 31 21 10 1 10 0
8
Добруджа 30 21 8 6 7 8
9
ЦСКА 1948 II 27 21 7 6 8 -4
10
Дунав Русе 27 21 7 6 8 -7
11
Лудогорец II 26 21 7 5 9 -1
12
Литекс (Ловеч) 26 21 7 5 9 -5
13
Беласица 24 21 6 6 9 -1
14
Черноморец 1919 24 21 6 6 9 -5
15
Своге 23 21 5 8 8 -6
16
Марица Пловдив 22 21 7 1 13 -10
17
Черноморец Балчик 17 21 4 5 12 -15
18
ФК Бдин Видин 17 22 4 5 13 -16