Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
2
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
362
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
8
Прогнози за утре
896
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2240
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
63
Любими
Списъци
>
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
208
Африкански
75
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
НПЛ Виктория
7
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
6
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
7
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
7
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
6
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
6
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
6
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
5
Ландеслига Залцбург
2
Ландеслига Каринтия
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
5
Лига 1
Купа на Албания
1
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
8
Лига 2
16
Купа на Алжир
Супер Купа
Лига П21
2
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
2
Лига Едно
Лига Две
2
Нац. Лига
Нац. Лига Север
Нац. Лига Юг
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
Премиър Лига 2
Южна лига
Северна Висша лига
Женска супер лига
7
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
1
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
2
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
Аржентина
>
Примера дивисион
14
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
1
Супер Купа
Лига на резервите
5
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
1
Първа лига
4
Купа на Армения
1
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
2
Бахрейн
>
Висша лига
Втора дивизия
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
9
Беларус Резерви
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
1
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
8
Втора дивизия
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
9
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
3
Първа Национална - Жени
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
Белиз
>
Премиър лига
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
8
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
9
Ботсвана
>
Висша лига
1
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
7
Серия Б
9
Серия C
7
Серия D
32
Акреано
Алагоано
Амапаензе
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
Катаринензе
Катаринензе 2
Сеаренсе
Сеаренсе 2
Гаучо
Гаучо 2
Гояно
Маранензе
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
6
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
5
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
Паулиста Серия B
8
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
2
Рораймензе
5
Сержипано
Южно Матогросенсе
Токантинензе
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
2
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
41
Бразилейро Жени
8
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
1
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
10
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
4
Сегунда Дивисион
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
5
Втора дивизия
2
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
2
Гана
>
Висша лига
11
Гватемала
>
Лига Насионал
Примера Дивисион
Гвинея
>
Лига 1
7
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
9
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
9
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Оберлига Хамбург
9
Оберлига Бремен
8
Оберлига Нидерзаксен
1
Оберлига Вестфален
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
Оберлига Мителхайм
8
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
7
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
3
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
14
Гърция
>
Супер Лига
4
Супер Лига 2
3
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
2
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
6
Купа на Дания
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
6
Втора дивизия
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
1
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
1
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
6
Замбия
>
Премиер Лига
9
Зимбабве
>
Висша лига
Израел
>
Премиер Лига
5
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
Индонезия
>
Лига 1
2
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
1
Иран
>
ИПЛ
Лига 1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
5
Първа дивизия
6
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
6
Първа дивизия
4
Втора Дивизия
6
Купа на Исландия
8
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
Сегунда Б1
Сегунда Б2
Сегунда Б3
Сегунда Б4
Сегунда Б5
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
9
Терсера Дивисион Г3
9
Терсера Дивисион Г4
9
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
9
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
9
Терсера Дивисион Г11
9
Терсера Дивисион Г12
9
Терсера Дивисион Г13
8
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
9
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
9
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
4
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
Серия D Група B
Серия D Група C
Серия D Група D
Серия D Група E
Серия D Група F
Серия D Група G
Серия D Група H
Серия D Група I
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
2
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
3
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
4
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
2
Камерун
>
Елит 1
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
4
Сокър Лига
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
Дивизия 2
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
9
Кипър
>
Първа Дивизия
Втора Дивизия
3. Дивизия
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
2
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
10
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
2
Колумбия
>
Примера А
4
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
1
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
1
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
7
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
6
Ливан
>
Премиер Лига
1
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
8
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
7
Мавриций
>
Лига на Мавриций
Макао
>
Елитна лига
4
Малави
>
Супер Лига
8
Малайзия
>
Супер Лига
6
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
1
Малта
>
Висша лига
Първа дивизия
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
2
Мексико
>
Примера Дивисион
2
Лига де Аскенсо
1
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
1
Лига Премиър Серия Б
1
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
3
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
10
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
18
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
Първа лига U20
1
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
10
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
14
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
11
Дивизия 1
7
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
Купа на Султана
1
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
8
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
9
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
9
Лига 3
4
Кампеонато де Португал
4
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
8
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
7
ПФЛ - Изток
Кубок
2
ПФЛ - Юг
10
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
11
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
2
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
6
Дивизия 1
9
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
Чемпиъншип
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
4
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
Сиера Леоне
>
Висша лига
Сингапур
>
С-Лига
4
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
5
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
2
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
6
Тайван
>
Премиер Лига
4
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
Тай лига 3
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
3
Того
>
Национален шампионат
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
4
Тунис
>
Висша лига
7
Купа на Тунис
Лига 2
12
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
ТФФ Трета Лига
4
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
1
Уелс
>
Премиер
Първа Дивизия
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
7
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
6
Финландия
>
Вейкауслига
6
Икослига
5
Каконен
15
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
28
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
Хаити
>
Национален шампионат
Хонг Конг
>
Висша лига
6
Втора дивизия
6
ФА Къп
2
Хондурас
>
Лига Насионал
2
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
6
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
8
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
9
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
2
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
Див 1 Юг
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
1
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
7
Чемпиъншип
2
Лига 1
2
Лига 2
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
9
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
2
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
6
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
2
Копа Судамерикана
3
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Резултати Мароко Първа Дивизия
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
07.05.2024
21:00
РС Беркане
3 - 2
Махреб Тетуан
28.04.2024
22:00
Махреб Тетуан
0 - 0
Юсуфиа Берешид
20:00
Махреб Фес
1 - 1
Видад Казабланка
18:00
ФУС Рабат
0 - 2
Хемис Земамра
27.04.2024
22:00
Олимпик Сафи
1 - 1
Итихад Танжер
20:00
Хасания Агадир
2 - 1
ФАР Рабат
18:00
Шабаб Мохамедия
0 - 2
Юнион Туарга
26.04.2024
20:00
Риади Салми
0 - 0
Мулудия Ужда
21.04.2024
22:00
Хемис Земамра
1 - 2
Раджа Казабланка
20:00
ФАР Рабат
3 - 1
Махреб Фес
18:00
Юнион Туарга
0 - 1
Риади Салми
20.04.2024
22:00
Видад Казабланка
1 - 0
Хасания Агадир
20:00
Мулудия Ужда
0 - 0
Шабаб Мохамедия
18:00
Итихад Танжер
2 - 1
ФУС Рабат
19.04.2024
21:00
Юсуфиа Берешид
0 - 1
Олимпик Сафи
15.04.2024
19:00
Риади Салми
1 - 1
Хемис Земамра
14.04.2024
22:00
Шабаб Мохамедия
0 - 2
Раджа Казабланка
20:00
Махреб Тетуан
1 - 1
Итихад Танжер
18:00
Олимпик Сафи
1 - 2
РС Беркане
13.04.2024
22:00
Хасания Агадир
2 - 2
Мулудия Ужда
20:00
Видад Казабланка
0 - 1
ФАР Рабат
20:00
ФУС Рабат
1 - 1
Юнион Туарга
18:00
Махреб Фес
0 - 1
Юсуфиа Берешид
21.03.2024
23:00
Мулудия Ужда
0 - 2
Видад Казабланка
20.03.2024
23:00
РС Беркане
2 - 1
Махреб Фес
17.03.2024
23:00
РС Беркане
2 - 0
ФУС Рабат
23:00
Юсуфиа Берешид
0 - 0
Видад Казабланка
23:00
Итихад Танжер
0 - 1
Хасания Агадир
16.03.2024
23:00
Хемис Земамра
0 - 0
Шабаб Мохамедия
23:00
Раджа Казабланка
3 - 1
Риади Салми
23:00
Мулудия Ужда
0 - 1
Махреб Тетуан
23:00
ФАР Рабат
1 - 0
Олимпик Сафи
15.03.2024
23:00
Юнион Туарга
1 - 0
Махреб Фес
13.03.2024
23:00
Юсуфиа Берешид
0 - 0
РС Беркане
12.03.2024
23:00
Видад Казабланка
0 - 2
Итихад Танжер
10.03.2024
20:00
Юсуфиа Берешид
0 - 2
ФАР Рабат
18:00
ФУС Рабат
0 - 1
Раджа Казабланка
16:00
Хасания Агадир
0 - 2
РС Беркане
16:00
Махреб Тетуан
0 - 1
Хемис Земамра
09.03.2024
20:00
Махреб Фес
2 - 1
Итихад Танжер
18:00
Олимпик Сафи
3 - 1
Мулудия Ужда
16:00
Видад Казабланка
0 - 0
Юнион Туарга
08.03.2024
19:00
Шабаб Мохамедия
0 - 1
Риади Салми
06.03.2024
18:00
РС Беркане
1 - 2
ФАР Рабат
05.03.2024
18:00
Хемис Земамра
0 - 0
Видад Казабланка
03.03.2024
18:00
Раджа Казабланка
1 - 0
Олимпик Сафи
16:00
Риади Салми
1 - 2
Махреб Тетуан
02.03.2024
20:00
Хемис Земамра
3 - 0
Хасания Агадир
18:00
Итихад Танжер
1 - 2
ФАР Рабат
01.03.2024
20:00
Юнион Туарга
3 - 2
Юсуфиа Берешид
18:00
Шабаб Мохамедия
0 - 1
ФУС Рабат
25.02.2024
20:00
Махреб Фес
1 - 0
Мулудия Ужда
18:00
ФАР Рабат
3 - 0
Юнион Туарга
16:00
Хасания Агадир
2 - 0
Шабаб Мохамедия
24.02.2024
20:00
Олимпик Сафи
2 - 0
Хемис Земамра
18:00
Махреб Тетуан
1 - 1
Раджа Казабланка
16:00
ФУС Рабат
1 - 0
Риади Салми
22.02.2024
20:00
Мулудия Ужда
1 - 1
Юсуфиа Берешид
18:00
Итихад Танжер
2 - 1
Юнион Туарга
21.02.2024
20:00
Шабаб Мохамедия
1 - 0
Олимпик Сафи
18:00
ФУС Рабат
1 - 1
Махреб Тетуан
20.02.2024
19:00
Риади Салми
1 - 1
Махреб Фес
16:00
Раджа Казабланка
2 - 0
Хасания Агадир
18.02.2024
20:00
Махреб Тетуан
1 - 0
Шабаб Мохамедия
18:00
ФАР Рабат
5 - 0
Мулудия Ужда
16:00
Юсуфиа Берешид
0 - 1
Итихад Танжер
17.02.2024
20:00
Юнион Туарга
0 - 0
Раджа Казабланка
18:00
Махреб Фес
2 - 3
Хемис Земамра
18:00
Видад Казабланка
1 - 0
РС Беркане
16:00
Олимпик Сафи
1 - 0
Риади Салми
Избрана среща
Nl2
АДО Ден Хааг
Йонг ПСВ
10/05/2024 21:00
1
Първа Дивизия
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
ФАР Рабат
64
27
20
4
3
39
2
Раджа Казабланка
60
26
17
9
0
29
3
РС Беркане
46
26
12
10
4
16
4
Видад Казабланка
41
27
11
8
8
5
5
ФУС Рабат
39
27
10
9
8
1
6
Олимпик Сафи
38
27
9
11
7
3
7
Юнион Туарга
37
27
10
7
10
0
8
Хемис Земамра
34
27
9
7
11
-1
9
Махреб Тетуан
34
27
7
13
7
1
10
Хасания Агадир
30
27
7
9
11
-11
11
Махреб Фес
30
27
7
9
11
-2
12
Итихад Танжер
29
27
6
11
10
-9
13
Риади Салми
27
27
7
6
14
-13
14
Шабаб Мохамедия
24
27
6
6
15
-17
15
Мулудия Ужда
24
27
5
9
13
-22
16
Юсуфиа Берешид
20
27
4
8
15
-19
Прогноза на деня
BrC
Интернасионал РС
Жувентуде
11/05/2024
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма