Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Германия
>
Първа Бундеслига
8
Втора Бундеслига
7
Трета лига
9
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
6
Регионална лига - Североизток
6
Регионална лига - Югозапад
8
Регионална лига - Запад
6
Регионална лига Байерн
6
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
8
Оберлига Хамбург
6
Оберлига Бремен
7
Оберлига Нидерзаксен
7
Оберлига Вестфален
8
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
7
Оберлига Байерн Север
6
Оберлига Байерн Юг
8
Оберлига Баден-Вюртемберг
7
Оберлига Мителхайм
7
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
6
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
1252
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
8
Прогнози за утре
1113
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2680
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
126
Любими
Списъци
>
Великобритания
129
Топ Европейски
58
Европейски
661
Американски
220
Африкански
113
Азиатски
136
Австралийски
40
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
9
Първа Бундеслига
8
Серия А
9
Лига 1
8
Ередивизия
5
Лига Португалия
8
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
3
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
5
НПЛ Виктория
6
НПЛ НСУ
6
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
3
НПЛ Куинсланд
5
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
5
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
2
Австрия
>
Бундеслига
5
Ерсте Лига
5
Регионална лига - Изток
2
Регионална лига - Централна
3
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
6
Ландеслига Бургенланд
6
Ландеслига Долна Австрия
6
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
5
Ландеслига Тирол
Ландеслига Залцбург
6
Ландеслига Каринтия
6
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
5
Лига 1
6
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
4
Лига 2
16
Купа на Алжир
Супер Купа
Лига П21
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
11
Лига Едно
12
Лига Две
12
Нац. Лига
2
Нац. Лига Север
2
Нац. Лига Юг
2
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
11
Премиър Лига 2
2
Южна лига
21
Северна Висша лига
10
Женска супер лига
6
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
Ангола
>
Джирабола
6
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
1
Купа на Андора
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
2
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
Супер Купа
Лига на резервите
14
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
4
Първа лига
5
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
6
Бангладеш
>
Висша лига
3
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
4
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
1
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
6
Първа лига
8
Беларус Резерви
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
5
Втора лига
10
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
7
Втора дивизия
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
8
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
4
Първа Национална - Жени
8
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
1
Белиз
>
Премиър лига
2
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
9
Ботсвана
>
Висша лига
7
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
10
Серия Б
8
Серия C
10
Серия D
32
Акреано
Алагоано
Амапаензе
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
Катаринензе
Катаринензе 2
Сеаренсе
Сеаренсе 2
1
Гаучо
Гаучо 2
8
Гояно
Маранензе
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
6
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
5
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
1
Паулиста Серия B
8
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
3
Рораймензе
4
Сержипано
Южно Матогросенсе
Токантинензе
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
2
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
10
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
15
Бразилейро Жени
8
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
8
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
7
Втора Лига
8
Трета лига - Югоизточна
10
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
4
Сегунда Дивисион
8
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
5
Втора дивизия
Купа на Виетнам
4
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
2
Гана
>
Висша лига
7
Гватемала
>
Лига Насионал
4
Примера Дивисион
5
Гвинея
>
Лига 1
6
Германия
>
Първа Бундеслига
8
Втора Бундеслига
7
Трета лига
9
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
6
Регионална лига - Североизток
6
Регионална лига - Югозапад
8
Регионална лига - Запад
6
Регионална лига Байерн
6
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
8
Оберлига Хамбург
6
Оберлига Бремен
7
Оберлига Нидерзаксен
7
Оберлига Вестфален
8
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
7
Оберлига Байерн Север
6
Оберлига Байерн Юг
8
Оберлига Баден-Вюртемберг
7
Оберлига Мителхайм
7
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
6
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
2
Грузия
>
Еровнули лига
3
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
10
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
2
Дания
>
Суперлига
5
Първа Дивизия
2
Втора дивизия
2
Купа на Дания
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
4
Доминиканска република
>
ЛДФ
3
Египет
>
Премиер
9
Втора дивизия
5
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
6
Естония
>
Мейстрилига
4
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
8
Замбия
>
Премиер Лига
8
Зимбабве
>
Висша лига
9
Израел
>
Премиер Лига
7
Лига Леумит
Държавна Купа
1
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
2
Индонезия
>
Лига 1
9
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
2
Иран
>
ИПЛ
8
Лига 1
9
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
1
Първа дивизия
1
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
6
Първа дивизия
6
Втора Дивизия
Купа на Исландия
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
9
Сегунда дивисион
10
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
9
Терсера Дивисион Г3
9
Терсера Дивисион Г4
8
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
7
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
9
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
8
Терсера Дивисион Г11
9
Терсера Дивисион Г12
8
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
7
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
9
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
9
Серия Б
8
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
8
Серия D Група E
9
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
8
Примавера 2
16
Примавера 3
5
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
3
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
2
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
2
Камерун
>
Елит 1
5
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
4
Сокър Лига
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
2
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
8
Кипър
>
Първа Дивизия
7
Втора Дивизия
7
3. Дивизия
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
5
Китай
>
Супер Лига
1
Лига едно
8
Лига две
10
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
10
Примера Б
6
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
2
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
5
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
4
1. лига
6
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
8
Либия
>
Премиер Лига
10
Ливан
>
Премиер Лига
4
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
4
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
7
Мавриций
>
Лига на Мавриций
5
Макао
>
Елитна лига
4
Малави
>
Супер Лига
8
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
5
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
5
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
6
Ботола 2
8
Купа на Трона
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
4
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
15
Лига Премиър Серия Б
3
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
6
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
4
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
9
Нидерландия
>
Ередивизия
5
Ерсте дивизие
4
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
1
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
5
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
15
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
14
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
3
Дивизия 1
8
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
6
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
6
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
8
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
7
Първа Лига
8
Втора Лига
7
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
8
Сегунда Лига
8
Лига 3
10
Кампеонато де Португал
4
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
6
Руанда
>
Премиер Лига
6
Румъния
>
Първа Лига
7
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
6
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
6
ПФЛ - Запад
8
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
7
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
8
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
12
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
4
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
3
Дивизия 1
9
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
6
Чемпиъншип
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
7
Сиера Леоне
>
Висша лига
7
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
1
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
5
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
5
Втора лига
7
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
3
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
5
Сърбия
>
Суперлига
6
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
5
Тайван
>
Премиер Лига
4
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
9
Тай лига 3
2
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
3
Того
>
Национален шампионат
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
5
Тунис
>
Висша лига
7
Купа на Тунис
Лига 2
12
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
9
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
Уелс
>
Премиер
Първа Дивизия
1
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
1
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
9
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
5
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
7
Финландия
>
Вейкауслига
5
Икослига
5
Каконен
12
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
8
Лига 2
10
Национал
1
Национал 2
22
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
6
Хаити
>
Национален шампионат
6
Хонг Конг
>
Висша лига
6
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
4
Втора лига
4
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
8
ЧФЛ
16
МСФЛ
8
Купа на Чехия
Дивизия A
8
Дивизия B
7
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
7
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
7
Купа на Чили
8
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
3
Купа на Швейцария
2
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
7
Див 1 Юг
6
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
6
Чемпиъншип
4
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
5
Национална първа дивизия
6
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
2
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
2
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Германия - Купа на Германия
Прогнози
Tенденции
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Amine Adli
6
2
-
-
-
Байер Леверкузен
2.
Fabian Reese
5
1
-
-
-
Херта (Берлин)
3.
Adam Hložek
4
-
-
3
-
Байер Леверкузен
4.
Filip Bilbija
4
-
-
2
-
Падерборн
5.
Hólmbert Aron Fridjónsson
4
-
-
-
-
Холщайн Кийл
6.
Kai Brünker
4
-
-
3
-
1. ФК Саарбрюкен
7.
Marcel Hartel
4
3
-
1
-
Санкт Паули
8.
Sebastian Klaas
4
-
-
-
-
Падерборн
9.
Ísak Bergmann Jóhannesson
3
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
10.
Bakery Jatta
3
-
-
1
-
Хамбургер
11.
Can Uzun
3
-
-
-
-
Нюрнберг
12.
Christos Tzolis
3
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
13.
Florian Wirtz
3
1
-
-
-
Байер Леверкузен
14.
Haris Tabaković
3
1
-
-
-
Херта (Берлин)
15.
Jeremie Frimpong
3
-
-
1
-
Байер Леверкузен
16.
Jessic Ngankam
3
-
-
2
-
Айнтрахт Франкфурт
17.
Jonathan Tah
3
-
-
-
-
Байер Леверкузен
18.
Richmond Tachie
3
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
19.
Robin Hack
3
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
20.
Adrian Beck
2
-
-
-
-
Хайденхайм
21.
Andrej Kramarić
2
1
-
-
-
Хофенхайм
22.
Ao Tanaka
2
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
23.
Benjamin Šeško
2
-
-
-
-
РБ Лайпциг
24.
David Philipp
2
-
-
-
-
Виктория Кьолн
25.
Dennis Jastrzembski
2
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
26.
Elias Saad
2
-
-
2
-
Санкт Паули
27.
Exequiel Palacios
2
1
-
1
-
Байер Леверкузен
28.
Felix Lohkemper
2
-
-
-
-
Нюрнберг
29.
Florent Muslija
2
-
-
1
-
Падерборн
30.
Franck Honorat
2
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
31.
Ivan Prtajin
2
-
-
-
-
Веен Висбаден
32.
Johannes Eggestein
2
-
-
-
-
Санкт Паули
33.
Jona Niemiec
2
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
34.
Jonas Hofmann
2
-
-
1
-
Байер Леверкузен
35.
Jordan Siebatcheu
2
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
36.
Junior Dina Ebimbe
2
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
37.
Kenny Prince Redondo
2
1
-
-
-
Кайзерслаутерн
38.
László Bénes
2
-
-
-
-
Хамбургер
39.
Marco Richter
2
-
-
-
-
Херта (Берлин)
40.
Markus Mendler
2
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
41.
Marlon Ritter
2
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
42.
Marvin Pieringer
2
-
-
-
-
Хайденхайм
43.
Nicklas Shipnoski
2
-
-
-
-
Арминия Б
44.
Patrick Hobsch
2
1
-
1
-
Унтерхахинг
45.
Patrik Schick
2
-
-
-
-
Байер Леверкузен
46.
Phil Harres
2
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
47.
Robert Andrich
2
-
-
1
-
Байер Леверкузен
48.
Sébastien Haller
2
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
49.
Serhou Guirassy
2
-
-
-
-
Щутгарт
50.
Simon Zoller
2
-
-
1
-
Бохум
51.
Taylan Duman
2
1
-
1
-
Нюрнберг
52.
Terrence Boyd
2
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
53.
Tiago Tomás
2
-
-
-
-
Волфсбург
54.
Tim Kleindienst
2
-
-
-
-
Хайденхайм
55.
Tomáš Čvančara
2
-
-
1
-
Мьонхенгладбах
56.
Victor Boniface
2
-
-
-
-
Байер Леверкузен
57.
Vincent Vermeij
2
1
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
58.
Ahmet Gürleyen
1
-
-
-
-
Нюрнберг
59.
Almamy Touré
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
60.
Ansgar Knauff
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
61.
Anthony Ujah
1
-
-
-
-
Айнтрахт Б
62.
Armindo Sieb
1
-
-
-
-
Гройтер Фюрт
63.
Bakary Lambers
1
-
-
-
-
Обернойланд
64.
Barış Atik
1
-
-
2
-
Магдебург
65.
Benedikt Pichler
1
-
-
-
-
Холщайн Кийл
66.
Benjamin Goller
1
-
-
-
-
Нюрнберг
67.
Benno Schmitz
1
-
-
-
-
Кьолн
68.
Boipelo Mashigo
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
69.
Boris Tomiak
1
-
-
4
-
Кайзерслаутерн
70.
Branimir Hrgota
1
-
-
-
-
Гройтер Фюрт
71.
Carlo Boukhalfa
1
-
-
-
-
Санкт Паули
72.
Cedric Teuchert
1
-
-
-
-
Хановер
73.
Charalambos Makridis
1
-
-
-
-
ВФЛ Оснабрюк
74.
Chris Führich
1
-
-
-
-
Щутгарт
75.
Christian Günter
1
-
-
-
-
Фрайбург
76.
Christian Kinsombi
1
-
-
-
-
Ханза
77.
Christoph Daferner
1
-
-
-
-
Нюрнберг
78.
Christoph Ehlich
1
-
-
-
-
Сандхаузен
79.
Connor Krempicki
1
-
-
-
-
Магдебург
80.
Daichi Hayashi
1
-
-
-
-
Нюрнберг
81.
Danny Latza
1
-
-
-
-
Шалке 04
82.
Deniz Undav
1
-
-
-
-
Щутгарт
83.
Diogo Leite
1
-
-
-
-
Унион Берлин
84.
Dominik Kother
1
-
-
-
-
Ян Регенсбург
85.
Donny Bogicevic
1
-
-
-
-
Виктория Кьолн
86.
Donyell Malen
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
87.
Edmond Tapsoba
1
-
-
-
-
Байер Леверкузен
88.
J. Eggestein
1
-
-
-
-
Санкт Паули
89.
Ellyes Skhiri
1
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
90.
Emil Forsberg
1
-
-
-
-
РБ Лайпциг
91.
Enzo Millot
1
-
-
-
-
Щутгарт
92.
Eren Dinkçi
1
-
-
-
-
Хайденхайм
93.
Eric Maxim Choupo-Moting
1
-
-
1
-
Байерн Мюнхен
94.
Eric Smith
1
-
-
1
-
Санкт Паули
95.
Fabian Eisele
1
-
-
2
-
ФК 08 Хомбург
96.
Felix Klaus
1
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
97.
Filip Kaloč
1
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
98.
Filip Uremović
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
99.
Frans Krätzig
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
100.
Grant-Leon Ranos
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
101.
Hauke Wahl
1
-
-
-
-
Санкт Паули
102.
Herbert Bockhorn
1
-
-
-
-
Магдебург
103.
Hugo Larsson
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
104.
Immanuel Pherai
1
-
-
2
-
Хамбургер
105.
Júnior Brumado
1
-
-
-
-
Ханза
106.
Jan Elvedi
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
107.
Jan Luca Schuler
1
-
-
1
-
Магдебург
108.
Jan Thielmann
1
-
-
-
-
Кьолн
109.
Janik Haberer
1
-
-
-
-
Унион Берлин
110.
Jean Hugonet
1
-
-
1
-
Магдебург
111.
Jonas Wind
1
-
-
1
-
Волфсбург
112.
Jonjoe Kenny
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
113.
Julian Brandt
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
114.
Julian Chabot
1
-
-
1
-
Кьолн
115.
Julian Justvan
1
-
-
-
-
Хофенхайм
116.
Julian Niehues
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
117.
M. Kaminski
1
-
-
-
-
Шалке 04
118.
Kanji Okunuki
1
-
-
1
-
Нюрнберг
119.
Kenan Karaman
1
-
-
-
-
Шалке 04
120.
Kevin Frisorger
1
-
1
-
-
Илертисен
121.
Konrad Laimer
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
122.
Kouadio Koné
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
123.
Lars Stindl
1
-
-
-
-
Карлсруе
124.
Lennard Maloney
1
-
-
-
-
Хайденхайм
125.
Louis Schaub
1
-
-
-
-
Хановер
126.
Luca Kerber
1
-
-
-
-
1. ФК Саарбрюкен
127.
Lucas Brumme
1
-
-
-
-
РВ Есен
128.
Lukas Nmecha
1
-
-
-
-
Волфсбург
129.
Malik McLemore
1
-
-
-
-
ФСВ Франкфурт
130.
Marcel Gaus
1
-
-
2
-
1. ФК Саарбрюкен
131.
Marcel Halstenberg
1
-
-
-
-
Хановер
132.
Marcel Sabitzer
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
133.
Marcin Kamiński
1
-
-
-
-
Шалке 04
134.
Marco Reus
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
135.
Mario Götze
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
136.
Marius Bülter
1
-
-
-
-
Хофенхайм
137.
Mark Uth
1
-
-
-
-
Кьолн
138.
Marvin Ducksch
1
-
-
-
-
Вердер Бремен
139.
Mathias Fetsch
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
140.
Mathys Tel
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
141.
Maximilian Eggestein
1
-
-
-
-
Фрайбург
142.
Merveille Biankadi
1
-
-
-
-
Арминия Б
143.
Michael Heilig
1
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
144.
Mohamed Naifi
1
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
145.
Moussa Doumbouya
1
-
-
-
-
РВ Есен
146.
Nathan N'Goumou
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
147.
Nils Gans
1
-
-
-
-
Шот Майнц
148.
Oladapo Afolayan
1
-
-
-
-
Санкт Паули
149.
Omar Marmoush
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
150.
Palkó Dárdai
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
151.
Patrick Sontheimer
1
-
-
3
-
1. ФК Саарбрюкен
152.
Paul Seguin
1
-
-
-
-
Шалке 04
153.
Ragnar Ache
1
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
154.
Randal Kolo Muani
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
155.
Ransford Königsdörffer
1
-
-
2
-
Хамбургер
156.
Ridle Baku
1
-
-
1
-
Волфсбург
157.
Robert Glatzel
1
-
-
3
-
Хамбургер
158.
Roland Sallai
1
-
-
-
-
Фрайбург
159.
Sargis Adamyan
1
-
-
-
-
Кьолн
160.
Serhat-Semih Güler
1
-
-
-
-
Ханза
161.
Sheraldo Becker
1
-
-
-
-
Унион Берлин
162.
Silas
1
-
-
-
-
Щутгарт
163.
Silas Katompa Mvumpa
1
-
-
-
-
Щутгарт
164.
Simon Skarlatidis
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
165.
Stefan Schimmer
1
-
-
-
-
Хайденхайм
166.
Takuma Asano
1
-
-
-
-
Бохум
167.
Thomas Müller
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
168.
Tim Civeja
1
-
-
-
-
1. ФК Саарбрюкен
169.
Tim Knipping
1
-
-
1
-
Сандхаузен
170.
Tim Maciejewski
1
-
-
-
-
Сандхаузен
171.
Torben Müsel
1
-
-
-
-
РВ Есен
172.
Václav Černý
1
-
-
-
-
Волфсбург
173.
Visar Musliu
1
-
-
-
-
Падерборн
174.
Waldemar Anton
1
-
-
1
-
Щутгарт
175.
Wataru Endo
1
-
-
-
-
Щутгарт
176.
Xavier Amaechi
1
-
-
-
-
Магдебург
177.
Yannick Gerhardt
1
-
-
1
-
Волфсбург
178.
Yassin Ben Balla
1
-
-
-
-
Сандхаузен
179.
Youssoufa Moukoko
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
180.
Affamefuna-Michael Ifeadigo
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
181.
Alejandro Grimaldo
-
-
-
1
-
Байер Леверкузен
182.
Aleksandar Vukotic
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
183.
Alexander Fuchs
-
-
-
1
-
Сандхаузен
184.
Alexander Rossipal
-
-
-
1
-
Ханза
185.
Aljaž Casar
-
-
-
1
-
Халешер
186.
Alois Schwartz
-
-
-
1
-
Ханза
187.
Andi Hoti
-
-
-
2
-
Магдебург
188.
Andre Hoffmann
-
-
-
2
-
Фортуна Дюселдорф
189.
Andreas Geipl
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
190.
Aster Vranckx
-
-
-
1
-
Волфсбург
191.
Atakan Karazor
-
-
-
1
-
Щутгарт
192.
Aygün Yıldırım
-
-
-
1
-
Арминия Б
193.
Aymen Barkok
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
194.
Boné Uaferro
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
195.
Can Hayri Özkan
-
-
-
1
-
Арминия Б
196.
Castello Lukeba
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
197.
Christian Joe Conteh
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
198.
Christoph Greger
-
-
-
1
-
Виктория Кьолн
199.
Christoph Zimmermann
-
-
-
1
-
Дармщад 98
200.
Clemens Riedel
-
-
-
1
-
Дармщад 98
201.
Damian Michalski
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
202.
Daniel Elfadli
-
-
-
1
-
Магдебург
203.
Daniel Heber
-
-
-
2
-
Магдебург
204.
Daniel Kyerewaa
-
-
-
1
-
Пройсен Мюнстер
205.
David Hummel
-
-
-
3
-
ФК 08 Хомбург
206.
David Kinsombi
-
-
-
2
-
Падерборн
207.
Dennis Hadžikadunić
-
-
-
1
-
Хамбургер
208.
Dennis Lippert
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
209.
Derry Scherhant
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
210.
Deyovaisio Zeefuik
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
211.
Dominick Drexler
-
-
-
1
-
Шалке 04
212.
Dominik Ahlbach
-
-
-
1
-
Шот Майнц
213.
Dominik Becker
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
214.
Dominik Glawogger
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
215.
Dominik Pelivan
-
-
-
1
-
Енерги Котбус
216.
Doron Bruck
-
-
-
1
-
TuS Makkabi Berlin
217.
E. Amenyido
-
-
-
1
-
Санкт Паули
218.
Elias Huth
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
219.
Elijah Akwasi Krahn
-
-
-
1
-
Хамбургер
220.
Emre Can
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
221.
Enrico Valentini
-
-
-
1
-
Нюрнберг
222.
Erhan Mašović
-
-
-
1
-
Бохум
223.
Eric Hottmann
-
-
-
2
-
Ян Регенсбург
224.
Eric Martel
-
-
-
1
1
Кьолн
225.
Erik Wekesser
-
-
-
1
-
Нюрнберг
226.
Etienne Amenyido
-
-
-
1
-
Санкт Паули
227.
F. Hurzeler
-
-
-
1
-
Санкт Паули
228.
Fabian Hürzeler
-
-
-
2
1
Санкт Паули
229.
Fabian Holland
-
-
-
1
-
Дармщад 98
230.
Fabio Di Michele Sanchez
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
231.
Fabio Maiolo
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
232.
Felix Thiel
-
-
-
1
-
Илертисен
233.
Finn Ole Becker
-
-
-
1
-
Хофенхайм
234.
Florian Kleinhansl
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
235.
Florian Niederlechner
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
236.
Franck Evina
-
-
-
1
-
Сандхаузен
237.
Gerrit Gohlke
-
-
-
1
-
Хамбургер
238.
Gian-Luca Itter
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
239.
Gideon Jung
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
240.
Guilherme Ramos
-
-
-
2
-
Хамбургер
241.
H. Matriciani
-
-
-
1
-
Шалке 04
242.
Hannes Mietzelfeld
-
-
-
1
-
Роштокер ФК
243.
Haris Tabakovic
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
244.
Henning Matriciani
-
-
-
1
-
Шалке 04
245.
Ignace Van der Brempt
-
-
-
1
-
Хамбургер
246.
Iván Márquez
-
-
-
1
-
Нюрнберг
247.
J. Irvine
-
-
-
1
-
Санкт Паули
248.
Jackson Irvine
-
-
-
1
-
Санкт Паули
249.
Jacob Roden
-
-
-
1
-
Шот Майнц
250.
Jamil Siebert
-
-
-
2
-
Фортуна Дюселдорф
251.
Janik Bachmann
-
-
-
1
-
Ханза
252.
Jannes Horn
-
-
-
1
-
Нюрнберг
253.
Jannis Nikolaou
-
-
-
1
-
Айнтрахт Б
254.
Jean Zimmer
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
255.
Jens Stage
-
-
-
1
-
Вердер Бремен
256.
Jihad Boutakhrit
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
257.
Johannes Geis
-
-
-
2
-
Нюрнберг
258.
John-Patrick Strauss
-
-
-
1
-
Ханза
259.
Jonas David
-
-
-
1
-
Ханза
260.
Jonas Meffert
-
-
-
1
-
Хамбургер
261.
Jonas Thomas Kersken
-
-
-
1
-
Арминия Б
262.
José-Junior Matuwila
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
263.
Jules Reimerink
-
-
-
1
-
ТуШ Берзенбрюк
264.
Justin Ospelt
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
265.
Kai Pröger
-
-
-
2
-
Ханза
266.
Karol Mets
-
-
-
1
-
Санкт Паули
267.
Kevin Freiberger
-
-
-
1
-
Гютерслох
268.
Kevin Paredes
-
-
-
1
-
Волфсбург
269.
Kevin Schumacher
-
-
-
1
-
Ханза
270.
Konrad Faber
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
271.
Kwasi Okyere Wriedt
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
272.
Lars Ritzka
-
-
-
1
-
Санкт Паули
273.
Leart Paqarada
-
-
-
1
-
Кьолн
274.
Lennart Grimmer
-
-
-
1
-
Астория Валдорф
275.
Leo Weinkauf
-
-
-
1
-
Хановер
276.
Leon Bell Bell
-
-
-
1
-
Магдебург
277.
Leonardo Bittencourt
-
-
-
1
-
Вердер Бремен
278.
Leonidas Stergiou
-
-
-
1
-
Щутгарт
279.
Lewis Holtby
-
-
-
1
-
Холщайн Кийл
280.
Lino Tempelmann
-
-
-
1
1
Шалке 04
281.
Linus Gechter
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
282.
Lion Schuster
-
-
-
1
-
Сандхаузен
283.
Loïs Openda
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
284.
Louis Oppie
-
-
-
1
-
Арминия Б
285.
Luca Fritz
-
-
-
1
-
Оберахерн
286.
Luca Sirch
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
287.
Lucas Tousart
-
-
-
1
-
Унион Берлин
288.
Ludovic Ajorque
-
-
-
2
-
Майнц 05
289.
Lukas Lämmel
-
-
-
1
-
Йена
290.
M. Hartel
-
-
-
1
-
Санкт Паули
291.
M. Saliakas
-
-
-
1
-
Санкт Паули
292.
Mads Pedersen
-
-
-
1
-
Аугсбург
293.
Manolis Saliakas
-
-
-
2
-
Санкт Паули
294.
Manuel Feil
-
-
-
1
1
Елверсберг
295.
Manuel Gulde
-
-
-
1
-
Фрайбург
296.
Manuel Stiefler
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
297.
Manuel Zeitz
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
298.
Manuel Zeitz
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
299.
Marc Unterberger
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
300.
Marcel Carl
-
-
-
1
-
Астория Валдорф
301.
Marcel Sobottka
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
302.
Matúš Bero
-
-
-
1
-
Бохум
303.
Mattias Svanberg
-
-
-
1
-
Волфсбург
304.
Maurice Hehne
-
-
-
1
-
Йена
305.
Maurice Neubauer
-
-
-
1
-
Елверсберг
306.
Max Dombrowka
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
307.
Max Geschwill
-
-
-
1
-
Сандхаузен
308.
Maxence Lacroix
-
-
-
1
-
Волфсбург
309.
Maxim Emmerling
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
310.
Maximilian Arnold
-
-
-
1
-
Волфсбург
311.
Maximilian Dietz
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
312.
Maximilian Jansen
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
313.
Maximilian Mittelstädt
-
-
-
1
-
Щутгарт
314.
Maximilian Neuberger
-
-
-
1
-
Илертисен
315.
Maximilian Stahl
-
-
-
1
-
TuS Makkabi Berlin
316.
Michél Kniat
-
-
-
1
-
Арминия Б
317.
Michał Karbownik
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
318.
Miro Muheim
-
-
-
1
-
Хамбургер
319.
Mohamed Simakan
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
320.
Moritz Fritz
-
-
-
1
-
Виктория Кьолн
321.
Nassim Boujellab
-
-
-
2
-
Арминия Б
322.
Niclas Nadj
-
-
-
2
-
Падерборн
323.
Nico Elvedi
-
-
-
1
-
Мьонхенгладбах
324.
Nico Schlotterbeck
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
325.
Niko Kovač
-
-
-
1
-
Волфсбург
326.
Nikola Soldo
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
327.
Noah Zwick
-
-
-
1
-
Оберахерн
328.
Onur Ünlücifci
-
-
-
2
-
ФСВ Франкфурт
329.
Osman Atilgan
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
330.
Ousman Touray
-
-
-
1
-
Атлас Делменхорст
331.
Ozan Kabak
-
-
-
1
1
Хофенхайм
332.
Patrick Papachristodoulou
-
-
-
1
-
ТуШ Берзенбрюк
333.
Patrik Twardzik
-
-
-
3
-
Гютерслох
334.
Pavao Pervan
-
-
-
1
-
Волфсбург
335.
Pelle Boevink
-
-
-
1
-
Падерборн
336.
Phil Neumann
-
-
-
2
-
Хановер
337.
Philipp Max
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
338.
Philipp Sander
-
-
-
1
-
Холщайн Кийл
339.
Piero Hincapié
-
-
-
1
-
Байер Леверкузен
340.
R. Schallenberg
-
-
-
1
-
Шалке 04
341.
Rachid Gueddin
-
-
-
1
-
Оберахерн
342.
Ramy Bensebaini
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
343.
Raphael Obermair
-
-
-
1
-
Падерборн
344.
Raphael Schifferl
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
345.
Robert Leipertz
-
-
-
1
-
Падерборн
346.
Robin Gosens
-
-
-
2
-
Унион Берлин
347.
Robin Heußer
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
348.
Robin Koch
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
349.
Ron Schallenberg
-
-
-
1
-
Шалке 04
350.
Rudolf Dovn Ndualu
-
-
-
1
-
Енерги Котбус
351.
Sam Schreck
-
-
-
2
-
Арминия Б
352.
Sascha Burchert
-
-
-
2
-
Санкт Паули
353.
Sebastian Griesbeck
-
-
-
1
1
Айнтрахт Б
354.
Semi Belkahia
-
-
-
1
-
Арминия Б
355.
Sepp van den Berg
-
-
-
1
-
Майнц 05
356.
Sirlord Conteh
-
-
-
1
-
Падерборн
357.
Stefan Bell
-
-
-
1
-
Майнц 05
358.
Stephan Ambrosius
-
-
-
1
-
Хамбургер
359.
Svante Ingelsson
-
-
-
1
-
Ханза
360.
Takashi Uchino
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
361.
Thijmen Goppel
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
362.
Tim Lemperle
-
-
-
2
-
Гройтер Фюрт
363.
Tim Müller
-
-
-
1
-
Шот Майнц
364.
Timo Hübers
-
-
-
2
-
Кьолн
365.
Tizian Zimmermann
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
366.
Tom Hentschel
-
-
-
1
-
Обернойланд
367.
Tom Kretzschmar
-
-
-
2
-
ФК 08 Хомбург
368.
Tom Weiß
-
-
-
1
-
Роштокер ФК
369.
Tunay Deniz
-
-
-
1
-
Халешер
370.
Tymoteusz Puchacz
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
371.
Urs Fischer
-
-
-
1
-
Щутгарт
372.
Willian Pacho
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
373.
Wout Weghorst
-
-
-
1
-
Хофенхайм
374.
Xaver Schlager
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
375.
Y. Kabadayi
-
-
-
1
-
Шалке 04
376.
Yannik Engelhardt
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
377.
Yunus Kerem Sari
-
-
-
1
1
Атлас Делменхорст
378.
Yussuf Poulsen
-
-
-
1
1
РБ Лайпциг
379.
Yusuf Kabadayi
-
-
-
1
-
Шалке 04
380.
Zak Piplica
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
381.
Amos Pieper
-
-
-
-
1
Вердер Бремен
382.
Erich Berko
-
-
-
-
1
Халешер
383.
Florian Kainz
-
-
-
-
1
Кьолн
384.
Noel Futkeu
-
-
-
-
1
Айнтрахт Франкфурт
Избрана среща
EPL
Улвърхамптън
Лутън Таун
27/04/2024 17:00
1
Прогноза на деня
Fr1
Пари Сен Жермен
Льо Хавър
27/04/2024 22:00
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма